bugün

başkalarına fırsat veren erkektir.
Reddedileceğini hiçbir zaman duyamayacak erkektir.
her zaman içinde "ya..." lafı kalcak olan erkektir.
saftir net. insanin kabul edecegi varsa dahi karsisina adam gibi cikip konusma cesaretini gosteremediginden biter o kadinin gozunde o erkek.
öyle yapma be dostum denilecek erkektir.Cesur olması tavsiye edilecek kişidir.
eziktir efendim, sevdiği kadının karşısına çıkıp sevdiğini söyleyemeyecek kadar cesareti yoksa sevdiği kadını başkaları güzelce götürür oda mal gibi bakar uzaktan.
insanı çileden çıkaran, insanın kafasını duvarlara vurdurtan erkektir. açıl da bir reddedil de bir rahatla ya.
kendine güvenmeyen basit erkektir.
en yakın arkadaşımla konuşup tartışıp gerçekten böyle bir erkek olup olamayacağı konusunda kararsız kaldığımız erkek türüdür.

edit: yine o arkadaşıma beraberiz ve aynı konu açıldı. varılan sonuç şu ki "nesli tükenecek erkektir."
--spoiler--
gol yemeyen erkektir.
--spoiler--
"hadi artık yat" denmesi gereken erkektir. yüzde 97 tipsizdir, yüzde 3 ise kendine güveni olmayan, embesilin tekidir.
sevdiği kızla arkadaş ise eğer, onu tamamen kaybetmekten korkuyordur.
daha henüz kadını kıvamına getirmemiş erkektir; uygun zaman, uygun adım ve uygun yerde teklifini yapacaktır.
Pişman olan erkektir. insan ne hissediyorsa anında söyleyebilmeli reddedilse bile donup arkasına baktığında tebessüm edebilmeli bir anısı olucaktır acısıyla tatlısıyla işte.
korkuyordur.

özgüven eksikliği yaşıyodur.
etmek istemedim , ben onla tanışmadan önce ben ona bir çok özellik yukledim onu artık tanımam imkansız asla tanıyamam o aklımdaki kişi artık. 3 ay sonra adını ögrendim ve sosyal medya hesaplarına baktım , gercekten benım aklımdaki kişi degil. kabullenemedım tabi onun o kişi olmadığını lakin onunla asla tanışmamam gerektiğini kabullendim.
sonra kızın bir barzoyla çıktığını görüp pişman olur.
Özgüveni taban yapmıştır, tavan demiyorum bildiğiniz taban kardeşim.
özgüveni'nin kırılmasını istemiyordur olmayacağını biliyordur.
böyle yaparak daha fazla özgüvenini zedelemektedir.
Kendini riske atmamaktır. Bu şekilde olanlara duyrulur;
"bu mantıkla bir gıram ilerleyemezsiniz"

(bkz: seviyorsan git konuş bence)
100 kız kanununu bilmeyen erkektir.

kızlar içinde, 100 erkek kanunu vardır.

nedir bu 100 kız kanunu?

100 kıza teklif edersen başarılı olma şansın en az %1'dir. olasılıkta %0 olmaz.imkansız yoktur yani.

bu hesapla 100 kıza teklif edersen en kötü bir tanesi kabul edecektir.o yüzden rahat olmakta fayda var, matematik yalan söylemez.
Benimdir.
Ozguvensizdir. Ozguveni yuksek olan erkek hic degilse sansini dener.
ben degilim.zira son iki yilda dort bes kez deneyip hep reddedildim. haha.
Hacı bu safe zone anlayışı ile hepimizden fazla yaşarsın emin ol ama zevk alır mısın o ayrı. Heyecan yok, stres yok. Böyle tadı mı çıkar hayatın. Kuzenim var benim o da böyle. Hayattaki tek eğlencesi annesinin yaptığı hamur işlerini yeyip televizyon izlemek. Erkek olan bu birey 21 yaşında tamı tamına. Üniversite okuyor ama bir tane bile arkadaşı yok. Bilmem anlatabildim mi.
bizden birisidir.