bugün

Çift tıklayarak benzer bütün üniteleri seçmeyi bir türlü yapamadigim oyun. Tabi 10 yıl ara verince unutuyor insan.yardım edebilecek biri varsa bekliyorum lütfen. Yalvarırım hatta.
(bkz: siktin formatı eyledin viran)
bunu bilen liseli değildir. son dönem yine sarmak istediğim. ama netten indiremediğim oyun. nereden indirebileceğimi bilen oyun meraklıları bilgilendirebilirse sevinirim.
Müptelasıyım bu oyunun , game ranger da hala çok müdavimi var.Her gece kapışıyoruz.Westwood kapanmadan önce son bir güzellik yaptı bizlere.Red alert 1 yada 3 kesinlikle 2 nin yanından geçemez.
red alert 2 online oynayanlar mesaj atabilirler. Müttefik olalım düşmanların üzerine kara basan gibi çökelim.
Bir Zamanlar deli gibi oynadığım strateji oyunu. Rakip tanımam.
Müptelasıyım bu oyunun , game ranger da hala çok müdavimi var.Her gece kapışıyoruz.Westwood kapanmadan önce son bir güzellik yaptı bizlere.Red alert 1 yada 3 kesinlikle 2 nin yanından geçemez.

dakikalar sonra gelen edit:+ vote için tşkler gençler favorim:amerikadır.
mavi yada kırmızı taraf, 2'sinide dene tarafını seç.
çocukluğumun oyunu.harikadır ilk kez aşık olmuştum nfsu2 den sonra.tanya hakkını helal et az çektirmedin bize (ehhehe)oyunun atmosferi dialogları özellikle cutseneleri bir harikaydı o yıla göre.kısaca red alert dönemin strateji oyunu kategorisinde aşktı.
2000 yılında piyasaya çıkmış bir strateji oyunu. 2.5d'dir. hala online oyun odalarında oynayan bulabilirsiniz. hala modlar yapılır üstüne. hala da kendini oynattırır. eskimeyen oyunlardandır. hala bilgisayarımda vardır.
Gelmiş geçmiş en iyi 5 oyundan biridir.
bir tiberian sun değildir.
Gelmiş geçmiş en iyi strateji oyunlarından bir tanesidir. Efsane oyun 2000 yılında piyasaya sürülmüştü. Hala bilgisayarımda var ama siyah ekran hatası yüzünden oynayamıyorum.
duygulandık. eski günleri hatırladık. yes sir.
nasıl bulamazsın böyle bir efsaneyi, turkce forum sitelerinde bile bulabilirsin.
yuriciyiz biz. pek bi farkı yok zaten bildiğim kadar.

ek: al işte aklıma getirdiniz açtım.

görsel
Efsane mi desem, ağır hastalık mı desem kararsızım.
Bir oyun neden xp ile birlikte nostalji arşivine taşınmaz ?
Yıl olmuş 2020 hala G.B. alıp 7 brutal düşmanla ego takviyesi yapıyorum.
Efsane diyelim bence, uykusuz geçen sabahlamalara, üniversite yıllarına ve defalarca yendiğim ev arkadaşıma selam olsun.
Bu oyun üzerine gelen güncellemelerin keşke gelmeseydi dedirttiği ve en sade haliyle çok sevilen Red Alert sürümüdür. Üzerine ne çıktıysa bu oyunun yerini kesinlikle dolduramamıştır. Stronghold ve Cossacks ile birlikte ilk 3 strateji oyunu listemdedir.
Ne güzel bir oyundu. Hasret kaldık böyle oyunlara. Evet.
2000 yılının efsanevi gerçek zamanlı strateji oyunu. for madır raşa diye bağıra bağıra arkadaşları tokat manyağı yapardım. hikaye modu da sinematiklerle destekliydi, tanya'yı oynayan kıza aşıktım. spy sokan göttü ama onu da diyeyim. tam saldırırken power plant'e spy sokar, savunmayı piç ederlerdi. öyle yani güzeldi. remastered'ı falan gelse de windows 10'da da oynayabilsek.
Ben oyundan daha keyifli hiçbir oyun oynamadım. Tartışmasız benim için ilk sıradadır. Canım sıkıldığında veya aklıma geldiğinde hala oynarım.

Skirmish açarım, tamamen brutal enemy doldururum. Daha sonra hepsini ele geçirmek için kasarım. Yok etmeden tüm düşmanları ele geçirmeye çalışırım. Böylesi daha keyifli oluyor.
görsel