bugün

görsel
bu ülkenin başına gelmiş en kötü şeylerden biri.
Sol frame de her gördüğümde, heyecan yapıyorum.

Bugünde gol değil.

Olsun, her akşamın bir sabahı var.
Cumhurbaşkanıyken kandırıldığını iddia eden safa yatan masum zannedilen kişi.
birilerinin karşısında eğilip bükülmeye alışanlara , gecmisi cabucak unutanlara, dik durmak nedir bilmeyenlere fazla gelen, cumhuriyet tarihinin Atatürk'ten sonra en büyük 2.cumhurbaskanidir.
ya kardeşim gece rahat verin bari şu recodan.
Cumhurbaşkanı makamı benim bildiğim ağır olur. Fakat bu kişi bir bakıyorum orada konuşuyor bir bakıyorum burada. Ses tonundan bıktık yahu.
görsel
Makarnanın etkisiyle kendinden geçenler farketmesede türkiyeye en büyük kötülüklerin mimarı kişidir.

Sadece feto ya yaptığı destek bile idamı için yeterlidir.

Toplumu siz biz diye bölmüş, tüm çıkarını insanların dini duyguları üzerine kurmuş, siyasette kalite diye birşey bırakmamış, kasımpaşa serserisi uslubunu devletin en tepesine çıkarmış, zaten sevilmeyen türkiyeyi tüm dünyaya düşman etmiş, bu millet için canını verene kelle diyip, duymak istemediklerini söyleyenleri anasıyla beraber kovmuş biridir.

MAddi olarak götürdüğünü söylemiyorum bile.

Ama sonu atatürk düşmanlığından, onun değerlerini silmek istemesinden dolayı olacak, aynı vahdettin gibi kaçacak delik arayacaktır.

Atatürkçü kesim çirkef değildir. Saygısını koruyabildiği kadar korur, efendiliğinden son ana kadar ödün vermez. Ama o son ana artık çok yakınız.
Medya olmasa balon gibi sönecek kişi.
Siyasetçi değil demagog.
çomarlara fısıldayan adam.
https://scontent-cdg2-1.x...1078c304a&oe=5951F946

bu resimdeki kişi yüzlerce korumasıyla denize giriyor.

sende öyle olamadıktan sonra peygamber olsan işin zor.

etrafındaki dalkavuklara, parayla seni koruyan hırtolara güven bakalım.

musluk kesilince onların gerçek yüznü görürsün.
"istifa dilekçeni hemen ver"

görsel

http://www.gercekgundem.c...gana-istifa-dilekceni-ver
popülizmin dibine dibine vuruyor. oyle boyle değil.
değişikliğe giden anayasa maddelerinin 11.sinde "cumhurbaşkanının seçimleri yenilemesi halinde, milletvekili ve cumhurbaşkanlığı seçimleri aynı gün yapılır" yazıldığı halde, yeni sistemde cb'nin fesih yetkisi yoktur diyerek yalan söyleyen kişi.

gerçek şu, yeni sistemde meclisi fesih (seçimlerin karşılıklı yenilenmesi), tbmm'nin 3/5 çoğunluğuna ya da cb'nin arzusuna bağlı olacaktır.
bu insana yalancı diyenlerin savunduğu lidere yalan makinası taksalar makina alev alır haberleri yok.

kendisi bu ülkeyi refaha kavuşturacak şu an ki tek liderdir.
bir kaç gün içinde ses telleri arıza verecek olan cb.
görsel
sayenizde 15 dakikalık yol 3 saat sürdü eve 9'da anca girebildim. saolun reyiz bey. ayrıca birşeyi merak ediyorum haşmetlüm. samsun'da yaptığınız mitinge neden çorum'dan, tokat'tan otübüs otübüs adam topluyorsunuz. o kadar yabancı plaka otobüsü görünce kavgaya adam çağırdınız sandık.
türkiye cumhuriyeti devletinin başındaki gelmiş geçmiş en iyi devlet adamıdır. efendi efendi içi boş kafalardan çıkan sloganlarla burda kirlilik oluşturma. maddeler sayılsa teker teker evet diyorsunuz başkanlığa hayır diyorsunuz açıp okumuyorsunuz sözde hepiniz elit, okumuş kesimsiniz valla ayıp ya.
http://galeri.uludagsozlu...yip-erdo%C4%9Fan-1373628/
Öncelikle söylediklerimin ilk kelimelerini okuyup hemen eskiye basmayın devamını da okuyun uzun yazmayacağım.
Tayyip Erdoğan iyi bir siyasetçidir, kötü olan şey siyasetin kendisidir.
Bir Siyasetçi ne kadar iyi siyaset yaparsa halkı o kadar karşısına alır, zira yapılan her hamle bir mağduriyet yaratır ama hamleler de yapılmak zorundadır.
Erdoğan iyi bir siyasetçidir dememin sebebi ise siyasi hamle yapmayı çok iyi bilmesi nedeniyledir.
Açık konuşayım ben desteklemem, çok da sevmem ama 1950 sonrası en iyi organizasyon erdoğan sayesinde yapıldı.
Tekrar söylüyorum siyasetin kendisi kötü bir şeydir, siyasiler ne kadar güçlü ve sağlam olursa halk o kadar susturulur.
17 nisan Türkiyesinin başkanıdır.
Şimdiden hayırlı ve de uğurlu olsun inşallah. Görüyoruz ki Kemaliz, pkklı ,Akşenerist fetöcüler bu durumdan oldukça rahatsız Ama ne yapsalar boş. Göklerden gelen bir karar vardır.
Referandumdan sonra AB oylamasını da halka götürecekmiş.

Sen AB ile ilişkilerini kopart, bu ülke iki yılda savaş alanına dönmezse ben neyim. Hodri meydan *
gece gece hakkında bu kadar entry girilince öldü sandığım, (ay aman allah korusun gecinden versin) türkiye cumhuriyeti cumhur başkanı.