bugün

ulu diye nitelenecek tek kişisin. dünyanın ve dünyamın lideri.

allaha çok şükür senin gibi bir karakter ve insan türk milletine bağışlanmış.
türk halkının tek önderi olan müslüman.
Yahu madem lider diyorsunuz, deyin tamam saygım var. Ama nolur türk milletini katmayın şunun içine. Bu şahıs ,bakanları ve milletvekilleri her fırsatta türklüğe saydırmıyor mu. Gidin arapların lideri deyin bak valla itiraz neyi etmeyecem.
rahmetli Adnan Menderes ve Turgut Özal'dan sonraki en mükemmel başbakan hem zeki hem dinamik iyi bir liderdir yani kısacası adam gibi adam
kız arkadaşımla tartıştım gelip buna küfredesim var amk, sanki her şey bunun yüzünden oluyormuş gibi geliyor.

neyse sakinim biraz daha bugün bişey diyesim yok asrın liderine.

asrın lideriymiş vay amk güldüm piç. (şizofreniye bağladım).
kendisine bir şiir armağan ediyorum. ailemdeki gelmiş geçmiş tüm kelle'ler adına...

Ona "Haydi Savaşa dediler
Başkaca birşey demediler
Vurulup düştü ilk çatışmada
Göğsünde bir oyuk Üç delik alnında
"Ey bu topraklar için Toprağa düşen"
Bir karış toprağın Var mıydı yaşarken?

Ataol Behramoğlu
ruh sağlığı ciddi tehlikede olan kişi.
etrafında, o olmasa hiç bir bok olamayacak yüzlerce vasıfsız yalama var. ha bire herifi gazlayıp duruyorlar. bir tanesi de çıkıp demiyor ki; başbakanım yanlış yola girdik, sonunda çok fena sıçarız bak.
bunu bile bile sırf menfaatleri için adamın gözünü boyayıp duruyorlar. adamın her yaptığına "isabet buyurmuşsunuz efendim, çok doğru bir karar vermişsiniz efendim, evet efendim sepet efendim." vs vs.
bu da inanıyo etrafındaki hıyarlara. tersini söyleyen biri çıktı mı kuduruyo haliyle bir kişi, iki kişi olduğu için. bir kere daha diyorum bak, ruh sağlığı tehlikede.
"irdoğanın gotüğün gılıyık" diyen var lan, daha ne olsun...
bağımsız türkiye ve demokratik yalanlarıda patladı.

sıkıyorsa alsın, ricardone emine'yi beller.

çakma kabadayı, dünya lideriymiş ahahahahahaha

http://www.odatv.com/n.ph...geri-adim-atti-2810131200
başbakanı olduğu cumhuriyet'in yaş günü kutlamalarına katılacak mı sorunsalı oluşturmuştur.
kendini sevdirmek icin halka makarna ve komur dagitacak kadar aciz ve zavalli olandir.
bir 29 ekim'i ilk defa hastalanmadan geçirmiştir. anıtkabire'de yanlışlıkla gittiği gelen haberler arasında.
görsel
yine yapacağını yapmıştır. (bkz: asrın başbakanından asrın projesi)
edit: düzeltme.
japon başbakanına islama uygun dua biçimini öğretmiş kral.
değil marmaray, uzaya koloni kursa medeni olamayacak bir insan evladı.

dinlemeyi bilmeyen, benbilirimci, seksist, ortalama zeka bir insan. hepsi bu.
babamız, canımız, türk devletinin ve dünyanın lideri.
"Kartalım, yüksek uçarım. Yalnız uçarım. istediğimin gözünü oyarım." demeyeceksin. Bir sürüngenin eline düşüverirsin.

Erdoğan Erdoğan'a karşı

görsel
bir film klasiği olan "baba"nın yeni sürümü.
yaptığı projelerden belki de daha fazla önemli olan başardığı zihniyet devrimidir. geri dönüşü olmayan bir yol açıldı artık bu ülkede aslında geç oldu ama olsun yine de oldu. artık o yol açıldı. 1923 kafası ile bizleri 2002'ye getirmeye çalışmış olanlar artık bu manzarayı izlesin.
2 ay önce camilere girdiler, içki içtiler ibadethanemizi pislettiler hepsinin görüntüleri var yayınlayacağım dedi yayınlamadı,

taksimde baş örtülü bacımıza saldırdılar hırpaladılar görüntüleri yayınlayacağım dedi yayınlayamadı. Gelmiş geçmiş en iyisi din istismacısı. Din ile devlet işlerini birbirine karıştırarak allahın adını alarak oy toplamak ve kendini allah'a adamış insanları kandırmak yolunda olan insan. Öbür tarafta bunun hesabını vereceksin nasıl olsa. Tabi sizin için öbür taraf varsa.
çok yaşasın başbakanımız sayın tayyip erdoğan sayesinde AK Parti'li 4 kadın milletvekili TBMM Genel Kurulu'na başörtülü olarak girmiştir.
Eyyy niv york taymsss

http://www.nytimes.com/20...=tw-nytimesworld&_r=0

görsel

http://www.odatv.com/n.ph...al-suc-islendi-0111131200
din, iman sömürücüsü.
at gözlükleri takmış bir gruba '' ananı da al git! ananı da al git! '' diye bağırır, çifliğinde tayyip babanın.
deniz feneri haramilerinin hamisi.