bugün

yakın bir zamanda memleketi iç savaşa sürüklemesi muhtemel olan başbakan.
*
http://www.youtube.com/watch?v=aHWct_dxW6A
Meyve veren ağaç.
son stad protestosundan sonra mevcut psikolojik sorunları kabak gibi ortaya çıkan başbakandır.

(bkz: çocuk gibi ya)
maliye bakanının "babalar gibi satarız" diyebileceği kadar aleni satıcı bir hükemetin güncel başbakanıdır... ayrıca polyanna sedat'ı solda sıfır bırakabilecek derecede iyimser, güler yüzlü bir abimizdir kendileri... hergün binlerce emekçi tafarından saygıyla(!) anılan devlet büyüğümüzdür... kendisini siz değerli uludağ sözlük yazarları şahitliğinde bir daefa daha saygıyla anıyorum...
--spoiler--
a(d)nan'ı da al git.
--spoiler--
her ne sebepten dolayi olursa olsun, yuhalanmasini zevkle izledigim, kendini padisah ilan etmeye hazirlanan, 'basbakan'
türkiye'de gelmiş geçmiş en başarılı başbakandır.
halk en çok kendisini sevdi, başka liderler dahildir bu kanıma.

adnan menderes
turgut özal
recep tayyip erdoğan

işte bu üçü, bundan başka kim geldi ise türkiye'ye çektirmediği kalmadı diyebilirim.
çok açık ve net.
bi gün tbmm'ye gidip ıslıklasak, yuhalasak, ordan da çıkıp gider mi diye merak ettiğimdir.
gidiyor başka yerlerde ağlıyor madem bi diyeceğin var orada seni yuhalayan 40000 galtasaraylı taraftarın önünde söyleseydin. yine gitin yalaklarının önünde vaaz veriyorsun. bu stad benim miğdemi bulandırıyor bu kadar diyim.
seyrantepe protestosunun ardından 'at denize, balık bilmezse halik bilir' ve benzeri şeyler söyleyerek anlayan için çok ağır sözler etmiştir. hazmedebilenlere afiyet olsun.
bu adamın başbakanlığını gördük ettik. her türlü gideri var bu açık alayına gider yapıyor umarsızca. ama ben bu adamın sevişirken nasıl olduğunu ediyorum. valla lan bak hayalini kurduğum bi hatundan çok bu adamın seks hayatını merak ediyorum. şakirt olabilir, hatta şakirtlerin en üstüde olabilir ama illaki bu adamda sevişiyor. peki nasıl?

+recep seksi şeyler söyle
-ananıda getir lan ananıda
+daha seksi be
-sen sevişmeye gelince nasıl sevişileceğini bilirsin
+yani?
-bilmiyorum kızım ezbere konuşuyorum.

bu mu yani bence değildir herhalde. 2 orgazm olup yatıyor mudur? e buda o adama gitmez. abdullah gül olsa bir tanede yatar uyur adamın tipinden belli. en kısa zamanda bununda bi videosu çıksın aydınlanalım.
adını duyunca kendisini araplar alkışlıyor galatasaray adını duyuncada avrupalılar.
aslında HIH Sultan Recep I olarak anılmak isteyen, fethullah gulen'in maşası.
türk gençliğinin mazisinde kapanmayacak yaralar bırakacak olan boşbakan.ileride
çocuklarıma kendisini anlattığımda galiba çocuklar benim adıma üzülmüş olacaklar.
''ananıda al git''...sözün bittiği yer.
(bkz: rte den nefret eden yüzde 55)
stat hakkında sorulan sorulara yaptığı kavşak ve metro ile başlayan başbakan.

insan çok mutlu oluyor bu herifin hevesle yaptığı bir işten zararlı çıkmasına.
tıpkı bizim hayatımızda aldığımız kararların sonunda bir şekilde rte kurbanı olup üzülmemiz gibi.
bravo gs taraftarı yalakalık yapmadığı için.

yazıklar olsun adnan polat, nakşibendi tarikatının başlarından olan adnan , tayyipten özür dilediği için.
yuhalanma zamani geldi de geciyordu bunun.

(bkz: tesekkurler galatasaray taraftari)
hayırsızlara ayar verdi diye uzun uzadıya eleştirilen ulu önder.
Milletin parasıyla yaptırılan stadyumu, cebinden yaptırmış gibi davranan bir insan...
illa kendini zorla saydırmaya sevdirmeye meyilli ama olmayınca demogojinin en dibine kadar vuran kişi. Ne sözleri de ne de tipi insanın aklına kalmayacak olup sonrasında sadece dış ülkere ve milleti yönelttiği kaos ile hatırlanacakinsan kişisi.
her zamanki gibi, söylediği cümleler bazıları tarafından, işine geldiği gibi kırpılan adam. ulan öküz, ulan maymun adamı sevmeyebilirsin. adamın siyasetinden haz etmeye bilirsin. hatta adamı görünce kusabilirsin. ama bu sana adamın söylediğini keserek kendince biçerek yanlı olma hakkını vermez! veremez!

sen yuhala kardeşim. ertesi gün çık de ki; adam resmen bizi tehdit etti. haram zıkım olsun de. ama bu gerçekleri değiştirmez.

bak bakalım ne demiş adam;

"türk telekom arena'yı galatasaray'ın kullanması için henüz anlaşma yapılmadı; ama yapılacak. türk telekom arena'ya yapılan 600 trilyonun karşılığı bu olmamalıydı. tt arena'nın yapımında galatasaray'ın bir allah kuruşu yoktur. yapılan protestolar galatasaray camiasına mal edilemez. burada ben farklı bir kulübe, devlet bakanım farklı bir kulübe, toki başkanım farklı bir kulübe gönül vermiş olabilir. ama bunları bir kenara koyduk. galatasaray beynelmilel başarılara imza atmış bir kulübümüz. bu tesis galatasaray'a yakışır dedik ve bitirdik. dün akşamki açlılışta yapılan olumsuzluklar sahiplerindir. galatasaray camiasını bundan tenzih ederim. inanıyorum ki, galatasaray camiası bu yapılanlardan rahatsız olmuştur. bizim de üzüntümüz budur. biz ne diyoruz, "at denize balık bilmezse halik bilir"...

yeminle ben olsam alayınızın alnına göt damgası vururdum. o zaman fişleme nasıl olurdu görürdünüz!
yaşadığı olumsuzlukları, fırsata çevirmesine çok iyi bilen şowmen.
yaptığı iyiliğin karşılığını yuhalanmak olarak alan devlet adamı.
ulan kansız herifler ne yaptı ulan bu adam iyilikten başka? büyük risk alıp devletin parasıyla avrupa nın sayılı stadlarından birini yaptı karşılığına bak!
böyle kansızlık olmaz. yazıklar olsun!
adam başbakandır. iyilik yapmaz. yapamaz. hizmet yapmaya gönüllü olmuşturç. hizmet yapmıştır. yapması gerektiği şeyi yapmıştır. bunu yapmış olduğu için kutlanmasına zaten gerek yoktur.

iyilik yapmış diyorlar bir de. yaptığı iyiliğin ardından böyle konuşan adam mı olur? olmaz.

allahı onun belasını versin ayrıca.