bugün

Ortalarda yok! 40 küsür saattir yok!
Dostum dediği 24 saat yaşamiyor.
Dostum hocaefendi.
Dostum gül.
Dostum davudoğlu.
Dsotum şener.
Dostum esad.
Dostum putin.
Bu liste uzaaar gider.
canlı açıklama yapmaktadır. millet 2 gündür şehitler hakkında atılacak adımlar hakkında bilgi versin diye beklerken 5 dakika suriye konuşup seçim konuşmalarına döndü. ihracatı turizmi büyümeyi falan konuşuyor ahahaha. rabbime şükürler olsun bunun sevdalısı olmayacağım şekilde yaratmış beni.
1 Asker için menemeni yakan baskomutandan, 33 askerin katiline sayın putin diyen baskomutana nasil geldik.
https://i.hizliresim.com/zy2RnD.png
kendisini sevmemem için rizeli olması yeterli sebeptir.
rahat ol
türkiyem
emin ellerdesin.
görsel
https://galeri.uludagsozluk.com/r/1985582/+

bi yiyişi var insanı hayran bırakıyor. reis.
emin ellerdesin Türkiye!
görsel
Tüm çareyi savaşta ve ölümde bulmuş şahsiyet. Ekonomik olarak çöküşe uğrattığı memleketin yönetimini bu şekilde elde tutmaya çalışıyor.
"Avrupa'yı uyardık, ciddiye almadılar. Şimdi telefon üstüne telefon geliyor 'kapıları kapatın' diye. O iş bitti, artık kapılar açılmıştır"
Güzel gaz veriyor, ee ne yapsın? millet her sözüne inanıyor. 2023 yılına kadar kesin başkan kendisi. Zaten ne dese inanan bir kitle var %50 garanti.
Ekonomik bitişi unutturmak için son çare savaş kartını oynayacağı bir süredir yazılmıştı çizilmişti. Bu kadarı da olmaz yok artık düşüncesine girmiştim. Şu an itibarıyla biliyorum ki bu adam öyle bir adam ki bu kadarı da olur daha fazlası da olur. .
görsel

Başbakanlığının ilk yıllarında Chp'yi "Anti-Amerikancılıkla" suçlarkene.

Türk Tarihi bunun kadar yanar döner adam görmedi.
Kokoreç gibi adam. Ya seviliyor ya da nefret ediliyor.
--spoiler--
kokoreç gibi adam. ya seviliyor ya da nefret ediliyor.
--spoiler--

kokorecin yapildigi seye, o yapilan seyin icindeki seye falan bakildiginda, uygun bir benzetme bencede.
3 gün önce almanya başbakanına 100 milyon euro gönderelim mültecileri siz alın dedi.

Biz parayı sokaktan topluyoruz herhalde, şu mültecilerin bize açtıkları zararın haddi hesabı yok.

Ondan sonra herşeye zam yaparsınız, emekli üç kuruş zam istedimi ooo yapamayız. Ben verginin vergisini ödüyorum yazık günah bu millete.
kendisine mültecileri tutması karşılığında teklif edilen paranın yan cebine konmasından çekindiğim şahıs. valla ruhumuz duymaz, zamlara devam eder.
(bkz: fıkrasına gülünmeyen adam)
sabahtan beri haber kanalları ve haber bültenlerini izleyip bu adamın haberlerini görüyorum ve şuna üzülüyorum bu adam ölen/şehit olan ve ölüme savaşa giden askerlerimizden çok türkiye yunanistan sınırında şiddet gören hafif yaralanan yada ölen 3 suriyelie bizim askerlerimizden daha çok tepki gösteriyor ve üzülüyor sanarsın güzel vatanımız tc vatandaşlarının değil suriye vatandaşlarının cumhur başkanı ve bizi yöneten bu arap sevici bunu seçen çomarları allah kahretsin.
(bkz: Rusya nın maşası)
Sözlükteki maaşlı akpliler yine iş başında.
Ne hikmetse artık inandırıcılıkları kalmadı
Yıllardır aynı şeyleri söyleyip, göz boyadıklarının millet farkında.
asrın liderimiz çok fazla geziyor. şimdi de rusya'da.

sakın ola ki corona falan bulaşmasın yani.
Suriye politikası ile kaybeden Türkiye cumhuriyeti cumhurbaşkanıdır.
Putin tarafından da kandırılma ihtimaline karşı danışmanlarının dikkatli olması gereken şahıs.