bugün

üslubu bile buna kadir olabilecek niteliktedir. bizli sizli hitaplar, siz kimsiniz birader? biz kimiz? hepimiz Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyken nedendir bu kutuplaştırma maksadı.
emri altındaki robotları üstümüze salmaktır niyeti. iç savaş iki tarafında düşünmesiyle olur. bir tarafın düşünmeden emirlere uymasıyla değil.
bu kadar kışkırtıcı konuşmasının başka bir nedeni olamaz.
Radikal'in bugün manşetten verip 5 dakika sonra blog sayfasına ötelediği yazı. iddia, Erdoğan'ın ve taraftarlarının silahlandığı üzerine: http://blog.radikal.com.t...salilar-ve-ic-savas-85025
Radikal'in birazdan kaldırmasını beklediğim yazı. http://blog.radikal.com.t...salilar-ve-ic-savas-85025 Bu ne cesaret, bu ne öz güven. Radikal'i aşar bu yazı. Bağımsızlık özgürlük ister böyle yazılar. Yoksa Radikal özgür mü?
türk halkini ne kadar cok sevdigini gosterir. hep yaziyorum yine diyorum. biz ic savasta yitirecegiz canlarimizi...

simdiye kadar iyi bir performans cizemedi turkiye devleti. boyle kimseler lider diye secildiginden 1 asirlik bir omru bile olmayacak.

turk halki kendi eliyle kendini mahvetmis olacak. siz sectiniz savasina katlanacaksiniz. essek gibi gidip gebereceksiniz. o kurdugunuz hayallerin hicbiri asla gerceklestirmeden belki hic asik olmadan orrrospu cocuklari yuzunden oleceksiniz.
koyunlarında yürek olmadığından mümkün değildir. bir ara evdeki % 50 yi zor tutuyorum diyerek nabız tutup rezil olmuştu.
Fark ettim de Radikal'deki yazıda yazar çok ince bir yere değinmiş.

Yazının sonundaki şu ifade harikulade, yazıya kaynakça gösterdiği kısım:

--spoiler--
Kaynakça:
Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti Grup Toplantısı'nda MiT'i tebrik ettiği sırada AK Parti izleyici sıralarından “işte ordu işte komutan” sloganları yükseldi.(Radikal)
--spoiler--

http://blog.radikal.com.t...salilar-ve-ic-savas-85025
battı balık yan gider diyip ülkeyi bitirip kaçacaktır. koskoca tsk var ya koskoca. dünyadaki sayılı silahlı kuvvetler. soktugumun örgütü ne olduda bu kadar güçlendi 13 yılda. arkadaş benim babam 90 lı yıllarda hakkaride komandoydu hatta bordo bereliler yeni kurulmaya baslandığında çağìrmıslar vs. babam soruyorum o zamanlar nasıldı diye. teknolojinin neredeyse olmadığı iki briket ve bir çinko olan karakolda. yani anlattığına göre bu oruspu cocucugu pkknın ilçelere inmesi imkansızken şu an var olan teknolojimizle bile şehirde çatısıyoruz. acaba neden nasìl. cevabı belirli 13 yıllık politikalara bakılırsa gòrünür. yani bu rte ne yapmaya çalısıyor cumhurbaskanısın mk neyi bekliyorsun ohal ilan et temizle doğuyu. ama sen emir bile çıkarmyorsun vur die. bordo bereliler telsiz kapatıp kendi başlarına operasyone gidiyor. ne bekliyorsun 20 yıllık karşı komşusunu sırf kürt diye òldürecek bir iç savaşmı. ama bu ic savaş çıkarsa ilk sen gideceksin bunu bil. millet uyanyor. koyunların artık melemiyor.
ulan salak salak konuşmayın şehit haberleri akp'yi eritiyor. pkk ağzınıza vermiş emziği emin durun amk sığır solcuları.
bi deli kuyuya taş atmış, kırk kişi çıkaramamış...siz hangi coğrafyanın ürünüsünüz hacı..hangi aklın yokluğusunuz..tayyip erdoğan ın iç savaş çıkartma olasılığı senin oturduğun koltuktan kalkma olasılığından daha düşük bişe..bil de...