bugün

yaptığı hareket yanlıştır. nokta. iler tutar yanı yoktur.
ama fetoş teriming basın toplantısında hareket çekerken kafasına göre takılan medya bunu da alsın içine! türk futboluna ve medyasına yakışır. olay budur. itirazı olan?
türk futbolunda ne çirkeflik, ne adam öldürme ne de husumet asla bitmez, anlayın artık bunu. o koca kafalarınıza sokun.
not: burada bile düzgün yazdığın zaman sadece 1 artı oy veya 2 artı oy alırken biraz çirkefleştiğinde ya da dikine yazdığında onlarca eksi alıyorsun. yanlış mı? işin özeti budur.
ve adamlar senin yazdığın onlarca düzgün şeyi görmezken, tek kelime etmezken yazdığın bir kötü şey için ne nick altın kalıyor ne küfür ne de kafir! yanlışsa biri parmak kaldırsın!
Ahmet Çakar : 2 ay önce hakeme el hareketi yapmış ve elini edep yerine sokmuş adama temiz fenerbahçe formasını giydiriyorsanız, sizde adam değilsiniz.
çok yanlış harekettir. özellikle sabri gibi bir şaklaban için hiç değmezdi. bizi birçok maçta yalnız bıraktın bırakmaya da devam ediyorsun be mübarek. kendine gel artık.
portekizce'de provokatör anlamına gelen söz öbeği.
fenerbahçe'ye yeni geldiğinde kuzu gibi olan sonra o da emre'ye ayak uyduran yetenekli oyuncudur.
fenerbahçe'den önceki 11 yıllık futbol hayatında kırmızı kart görmemiş, geldikten sonra biri derbi maçı, bir avrupa'da önemli bir maç olmak üzere iki kritik sınavda takım arkadaşlarını yalnız bırakmış topçu. en son da tombala hareketinin değişik bir versiyonunu yapmış.

türkiye'ye gelip, topçuluktan artistliğe geçen başka bir oyuncu kendisi. o kadar boku yer, sonra armayı öper, taraftarı kandırır. kendisi suçlu olduğu kadar taraftarı da en az bunun kadar suçludur. halen gelip bu başlık altında milletin annelerine söver. ayıptır be, daha bu hafta sonu, bu holiganlık yüzünden bir adam ölmedi mi? milletin en değerlilerine ne diye küfür ediyorsunuz. insan hayatından daha mı önemli koduğumun takımları.
irkciligin sac sakal sekliyle, kupeyle, dovmeyle bir alakasi olmadigini bilmeyen insanlarin "kendisine irkcilik yapiyorsunuz" diyerek magdur pozisyonuna getirmek istedigi futbolcudur. irkcilik, degistiremeyecegin, senin secmedigin ve mensubu oldugun irkin ozellikleriyle birilerinin dalga gecmesidir. ornegin, bir cinliyle gozleri cekik diye, boyu kisa diye; bir orta doguluyla killi diye; bir afrikaliyla ten rengi koyu diye dalga gecemezsin. meireles'in sac sekli ya da dovmeleri bati avrupa insaninin kalitsal bir ozelligi mi? sapla samani karistirmayin lutfen... gelelim bu densizin hareketlerine. sezon basindan beri yedigi naneleri herkes defalarca yazdi. benim tekrar tekrar hatirlatmama gerek yok. fenerbahce kendisiyle mutlu olabilir, oynadigi oyun yaptigi hareketleri tolere edebilir (cantona orneginde oldugu gibi. herif catlakti ama kral futbolcuydu, kimse sesini cikaramiyordu). ben "fener'den gonderilsin, sinir disi edilsin"ci degilim. ama bu hareketlere bir disiplin cezasi verilmezse tff tarafindan, iste o zaman benim ilgi alanima girer. kendisi hakkinda benim ilgilendigim kismi sadece budur. gerisi fenerbahce'yi ilgilendirir.
bu adamın hemen gönderilmesi gerektiğini söyleyenler acaba nouma tombala çekerken veyahut melo arkadaşının ağzını burnunu kırarken neredeydi ?
hala melo diye savunulan kişi. melo riera'yla kavga etti daha güçlüydü o dövdü. ne oldu zorunuza mı gitti. milyonların önünde aleti avuçlayıp rakibine mi salladı? donunu indirip aleti gösterse ona da bahane bulursunuz.
"onu çekme bunu çek" diyen terbiyesizlerin ceza almadığı ligin kalitesini bozan adam asla kendisi değildir.
yaptığı hareketi çocuklarına nasıl açıklayacağını merak ettiğimiz kişilik

sporcu falan olmaz bundan..
provokatör sabri'ye hakettiği hareketi yapan futbolcu.
sözleşmesinin feshedilceği konuşuluyo sene başında 10 milyon euro bonservisle aldığın adamı beleşe bırakırsanız sizin yöneticiliğinize başlarım adamı gönderme demiyom ki sat adam portekiz milli takımda oynuyo aldığına yakın bir paraya elden çıkarabilirsin kulubün parasını çar çur etmeye kim senin hakkı yok.
--spoiler--
sol arka adalemde inanılmaz bir ağrı vardı. bacağımın üst tarafına buz tedavisi uygulanmıştı. o anda büyük bir acı içindeyken g.saraylı oyuncuya uygunsuz bir hareket yapmak aklımın ucundan bile geçmedi. her erkeğin zaman zaman yolda yürürken bile yapacağı bir hareketti. hayatım boyunca bu tür olayların içinde hiç olmadım. ama türkiye'ye geldiğimden beri üzerime bu tür oyunlar oynanıyor. ama bu yapılanlar bana karşı değil kulübüme karşı.
--spoiler--

vay amk. boş yere suçlamışız adamı yahu. özür dilerim be ahlak timsali kardeş. hep galatasray' ın bokluğu bunlar yahu. kusura bakma. işimiz gücümüz yalancılık ve iftira galatasray oalrak.

ulan utanmaz adam. dün senin yöneticilerin çıkıp sahte bir foto ile yalan ve iftira üzerine kurulu bir basın toplantısı yaptı. hala bana değil kulübüme yapılıyor bunlar diyorsun. allah belanızı versin başka bir şey demiyorum. allahınızdan bulun. umarım bu yaptıklarınızın hepsi çıkar sizden en kısa zamanda. biz ilahi adalete hep inandık ve hep aldık karşılığını. yine alacağız biliyorum.

vallahi de billahi de ceza verilmesin istiyorum. umarım 1 maç bile almaz. bu admaın alanen yalan söylediğini fener taraftarı da yönetimi de takım arkadaşları da biliyor. onlar hbu yalanla yaşayabiliyorsa benim başka sözüm yok. hiç boşuna ceza verip de vicdanlarındaki sızıyı hafifletmeye gerek yok. dünkü basın toplantısı nasıl ki en fanatik fenerlinin bile içinde yaraysa bu adamın bu açıklamaları da öyledir.
Helal olsun denilesi bir kişiliktir. o kadar hareket yapıp o kadar düzeltmek için çabaladığımız futbolumuzu katledip işin içinden bu kadar kolay sıyrılması onun zekasını gösterir. eminim hareketlerinden dolayı ceza almayıp yada çok az bir cezayla kurtulduğu zaman ilerde türk futbolundaki kanunları özenle torunlarına aktaracaktır çok kulağımızı çınlatacaktır.
(bkz: uyutun güzel ülkemin güzel insanı)
her erkeğin yolda tombala çektiğini savunan futbolcu. o dediğin şey sıkışınca yerini değiştirme be gülüm. sen bildiğin olaya giriyorsun. türkiye'de yolda yap bakalım o hareketi kesip eline versinler pipiyi.
güler misin ağlar mısın adamı. lan bu herif hükümetten bile daha pişkin, yaptığı açıklamaya gel.
http://www.takvim.com.tr/...ururken-bu-hareketi-yapar
oha oha oha utanmazlıkta gerçekten sınırları olmayan bir camianın utanmaz futbolcusu, oha amk oha.
yemin ederim ishal olup stadta muz sallayan taraftarla ve onu oraya çıkaran sözde yöneticilerle yarışır bu haber doğru ise.
yaptigi hareketin benzerini 12 nisan 2009 galatasaray fenerbahçe maçı'nda volkan demirel'de tribunlere yapmis ve aciklamasi da boyle olmustu.

takimin tecrubelilerinden terbiyesizlik ogrenen adam.
pislik torbası adam, pisliğin götlüğün piçliğin ipneliğin hepsi bu adam da var. Tükürük numarasını da kimse yememişti ama bunda resmen sıçtı sıvamaya çalışsada beceremedi. Amına koydu bütün her şeyin. Konuşmasaydın sussaydın daha iyiydi. içindeki var olan pislik Türkiye'de mi ortaya çıktı be amın oğlu. Siktir git bu ülkeden tipine çomak soktumun oğlu. iyi ki benim kızlarım var nasıl o hareketi yapabilirim dememiş bu seferde. pislik.

edit: bu adamı savunanında allah gani gani belasını versin bu kandil gününde.
fenerbahçeye yakışandır.
(bkz: yüzsüz)
biz yalanlarınızı çıkarmaktan bıktık, siz yalan söylemekten bıkmadınız. utanmaz, allahın cezaları.
türkiye ligine fazla kalitede bir orta saha oyuncusu. özellikle liverpool ve chelsea formalarıyla sergilediği performans ingiltere'de efsanedir.
o küçük beyniyle insanları kandırabileceğini düşünen fultbolcu. 3 yaşında çocuğun daha yaratıcı bir hayal gücü vardır.

ama eminim fatih terim'i haftalarca tribünde oturtan federasyon bu pisliği görmezden gelecektir.