bugün

incelikli hayta vesselam.
(bkz: kısa film çekebileceklerini sanan gençler)
an itibariyle ağzımın kulaklarıma varmasını sağlayan yazar. iki cümle de olsa konuştum kendisiyle. çok mutluyum.

mutluluğumun sebebini anlamanız için
bir hafta öncesine gidelim...

sözlükta rastgele dolaşırken (#407561)no lu entrysini gördüm alt tarafa bir baktım rasko...
kendi kendime söylendim: bua damda iş var birader bu adamı araştırmak lazım.

ardından (#196113),(#302977),(#928721),(#925308) geldi. şaşırdım kaldım. uludağ sözlükte olduğuma bir kez daha sevindim.

abartmıyorum arkadaşlar, yazıyor bu adam ama harbi harbi yazıyor...
reklam repligi gibidir bu.
arko reklamlarından esinledigim şekliyle;
raskooooooooooooooo!

slogan falan da atarım ben bununla meydanlarda..ama yok şimdi olsun atarım n'olcak ki!?
bir şarkıdır esasen.
sözleri kayıp..
ali baba'nın çiftliginde olmayan bir tür canlıdır.
ben ona bırevhart * adını verdim, gitti.
bugün dogan çocukların isim köküdür.

kız: raskosu
erkek:raskohan
doymuş yağ oranı düşük, doymamış yağ oranı yüksek bir beslenme stilini benimsemesi gerektiğini düşündüğüm yazar. yağda yüzen köftelerden kaçınmalı, kolestrolüne dikkat etmeli, osman müftüoğlunun mesih olma ihtimali üstünde düşünmeli, üç yumurtayı sütle çırpıp içmeli * zira kendisi bize lazım *
entrylerini takip ettiğim ender yazarlardan.. hakikaten sağlam yazıyor.
geç fark ettiğimdir kalitesini, ama hiç fark etmemiş olabileceğimdir anı zamanda...daha çok yazmasını temenni ettiğimiz yazar
peder zickler tadı bulduğum yazar. bol bol yazsın biz de okuyalım keyifle.
nickini gorunce hungur hungur agladigim yazar. rasko benim, rasko benim!
#407561 nolu entrysini okuduğumda işte budur dediğim yazar. harbiden güzel yazmış. daha çok görmek dileğiyle
bu aralar beğendiğim entrylerin çoğunun altında yazan nick. severek takip ediyoruz.
(bkz: #255826)

yazdıklarından bir tek bunu gördüm ve dedim ki çok acaip yazar, iyi yazar; bravo yazar.
(#515988) numaralı entrysi ile şahsımda "selma mı bu, nejla mı, ahmet mi, murat mı ki acaba?" soruları uyandırarak, herhangi bir arkadaşım olabilme olasılığı uyandıran yazar. kendisini gösterip gösterip "ben tanımam da onlar beni tanır" patavatsızlığını yapabilecek bir konumdayım an itibariyle. herhangi bir balık burcu erkeğinin cep telefonuna özel numarayla çağrı bırakan kişi de rasko'dur! başkasından şüphelenmeyin, hepimizi biliyor.

sevgili rasko,
beni büyük ölçüde tanıyorsun. ama bilmediğin muhtelif konular var. şimdi evvel zamanda ben bir kıza tutulmuştum, nişan yüzük derken ailevi soru...

aslında bunu romlu, bourbonlu bir akşam konuşabiliriz. numaranı gizliden çıkartırsan ben seni ararım. hoşça kal
son entry'sini 2 yıl önce girmiş yazar.
daha iyi bir takıma transfer olmuşsan da eğer arada bir entry'lerinden mahrum bırakmayasıca bizi.
haa iş güç varsa o ayrı tabi.
ilk defa öpüşmekle ilgili (#407561) girdiği entry ile kendisine karşı büyük bir saygım oluşmuştur.
ÇOK KALiTELi BiR ESPRi ANLAYışı OLMAKLA BERABER, bunu da kusursuza yakın bir tasvir yeteneğiyle ifade eden yazar(mış) zamanında...

son entry girdiği zaman 4 yıl önce olduğuna göre de terk-i diyar eylemiş. umarım herhengi bir sağlık sorunu yüzünden değildir. *
son entrysini "6" yıl önce giren birinci nesil yazar.
feykimdir. silin gitsin.
anlayabildiğim kadarıyla( her zaman doğru anlamam) yazmak için burda olan yazar. tebrikler iyi yazıyorsun arkadaş.
öpüşme başlığıyla beni yerden yere vurmuş yazar.
son entrysini aralık 2006 da (15 sene evvel) girmiş yazardır.

cidden çok uzun süre olmuş.
şu an ne yapıyordur, sağlığı sıhhati yerinde midir merak konusu