bugün

Karşısında ki insanı dinlemeyen , tartıştığı kişinin lafını sorularıyla bölerek konuşmatı hiç eden , bir anda mantar gibi tv ekranlarında pörtleyen, her konudan az az bilgisi olup bunu her şeyi biliyorum edasıyla yaşayan , bağararak konuşanın haklı olduğunu düşündüğünden olsa gerek bağırarak konuşan gördüğüm kanalda diğer kanal geçme sebebim evlerden ırak ukala insancık.
gerçekleri söylemekten hoşlanan adam.
youtube'ta isminin yanına kavga yazıp taratıldığında 35 adet sonuç bulunan cahil.
hiçbi şey yoksa hakkında her gün sol framede en az 10 entry olan kişi.
ne nihat gençi tanırım nede rok'u ama rok'a verdiği ayar o kişiyi bir daha insan içine çıkartmıyacak cinsten adam karısınla ilgili söylenen lafı afiyetle yutmuş ne miğde varmış bu herifte.
ne zaman programını izlesem, sürekli olarak bağırarak konuşan ve karşısındaki insana söz hakkı vermeyen arkadaşımız. ayrıca futbolla alakasını hala anlayabilmiş değilim. nasıl oldu da bu arkadaş bir anda futbol programında yorumculuk yapmaya başladı şaşırdım valla.
her yerde olan. hatta bi rasim ozan fact yapmak gerekirse: rasim ozan'ın sözü kesilemez rasim ozan'ın böldüğü cümle devam ettirilemez.
lama misali konuştuğundan bir şey anlayamadığımız tv şahsiyeti.
"chp veya mhp iktidara gelirse bizi yargılamaz, direkt mezara gönderir" dedi az önce beyaz tv'de. çifte pasaportunuzu alın, okyanus ötesinde yerlerinizi ayırın şimdiden bence de.
Vatan haini, suratına bakınca tiksinilesi, Amerikan kuklası vb. özelliklerde şey.
sürekli bağırdığından gördüğüm her yerde direkt kumandaya sarılmama sebebiyet veren kişi.
içimde şiddetli duygular oluşturarak, sırf yanlış bildiklerini (kibarlığımdan böyle diyorum yoksa liboşluktan da yapıyor olabilir) düzeltebilmek için internet sitesi kurmıayı düşündüğüm, demagog olmayı bulunduğu zeka seviyesiyle nasıl başardığını anlayamadığım gazeteci namzeti. Bir yazısında Nişantaşında bir cafede otururken masadan kaldırmak istediklerini, kim olduğunu öğrenince de türlü yalakalıklarla özür dilediklerini anlatmış, sözü de halkı böyle eziyorlar anlamına gelecek şekilde bağlayıp beyaz türklere inanılmaz hakaretler etmişti. Peki sonuçta kendisine yapılan ayrımcılığı hem kabul edip hem de normal karşılayan Rasim Ozan Kütahyalı bu durumda ( kendi anlatımına göre) hangi sınıfa giriyor acaba sormak isterdim yüzüne karşı, eğer karşılaşmış olsaydım.
"chp veya mhp iktidara gelirse bizi yargılamaz, direkt mezara gönderir" vicdanı olan bir adam bu lafları söylemeden önce düşünür.

(bkz: kuddusi okkır)
(bkz: kaşif kozinoğlu)

hala vicdanı sızlamazsa buda bonus olsun.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/19625671.asp

ahlak ve vicdanı helin avşar'a gögüs kıllarını gösteren adamdan öğrenecek değiliz.

http://2.bp.blogspot.com/...asim_ozan_helin_avsar.jpg
5 dakikada bir "fettullah gülen hoca efendi" demekten çenesi yorulmayan, güçlüye tapan, her konuda bilgi sahibi olduğunu sanan değişik herif.
kendi düşüncelerine ters gelen kişilerin tutuklanmasından sadistçe zevk alan ama bu iktidar gittiğinde işsiz kalacak ve hapse düşecek gazeteci görünümlü provokatör.
çok bağıran kişi. bağırdığı için kulaklar ona sağırdır zannımca.
(bkz: dikkat! şerefsiz diyebilir)
ilginç kişilik, sinir bozucu bi tip, hepsi içinde Rasim Ozan Kütahyalı.
götü tutuştuğu için mujdat gezen'in konusmasına izin vermiyen yaratık. yaratık diyorum cunku insanı belirtilerin hicbiri bu adamda yok. insan dediğin karşındakini dinler, ona gore konusur. bu adam mujdat gezen ne zaman agzını açsa "bırakın bu işleri" dedi. ulan sen adamın ne dediğini ne zaman anladın ki bu işleri bırakmasını istiyosun.

ben anladım bu işi. müjdat gezen bu gune kadar cıktıgı veya baglandıgı her programda gerekli ayarları takır takır vermiş olan bir sanatçıdır, üstaddır. bu adamın herhangi bir söylem, hakaret karşısında boş durmayacagını gerekli ayarı veremeyeceğini bu ne oldugu bilinmez adam cok iyi biliyor. müjdat gezen ne tek kelime edebildi ne de kendisi için söylenmiş olan şeylere adam akıllı cevap verebildi. müjdat gezen çıkıp " o adamı susturun yoksa gelip ben susturucam" dediği zaman "yok siz beni öldürecek misiniz de susturacaksınız"a bağladı adam. bunun hiçbir alakası yok. bu söylem resmen müjdat gezen uzerinde baskı kurmaktır, konusmasını engellemektir. ben şahsen müjdat gezen'e verdim kulagımı ama tek kelime bir şey anlamadım program suresince. ya müjdat gezen orda olsaydı ? işte o zaman o rasim denen insana benzer varlık agzının payını tak diye alırdı. program sunucusunu bile hiçe sayıp bas bas bagırmakla kendini aklamaya, üstün tutmaya calısan biri bu adam. müjdat gezen gibi bir usta hakkında bu kadar apır sapır konusması bile bu adamın kınanması için yeterli.
isviçre çakısı gibi biri.

her şeyden anlıyor maaşallah.
istisnasız her konu hakkında fikir sahibi olan şahsiyet.
zaytung son noktayı koymuş;
http://zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=154355
sevimsizlik abidesi.
halen ölmeyerek bizleri derin bir hayal kırıklığına uğratan borazan.
Sevemediğim insandır.Sesini duymaktan bıktığım nadir insanlardan birisidir.
(bkz: Selda Bağcan)
işi, mevzu ne olursa olsun 'bulandırmak' olan şahıs.