bugün

kafayı bulmanın binbir yolunu bulmuş yüceler yücesi yeni nesildaş. kendileri çok nadiren ayık dolaşır dolaştığı zamanlarda da "ulan nasıl kafayı bulurum" sorusunu kendisine sorar. sevilesi bağıra basılası insandır.
ismi omegle'ı hatırlatır, hoşgeldi.
yüzeysellik karşıtı, mantıklı, okunası takip edilesi yazar.

bol entry ler girmesini dileriz.
(#8594331)
bir halkın özgürlüğü için savaşmayı terör olarak nitelemiş bir garip sözlük kullanıcısı. acaba merak ediyorum mustafa kemal'in yaptığı neydi? o dönemde yapılan savaş bu yazarın deyimiyle bugünlerde terör olarak görülüyormuş. yav arkadaş cahil olunur, ezbere konuşulur da bu kadar olmaz. bir de terör propagandası demiş.

sözlüğün geldiği hali gözler önüne seren yazar.

http://i1007.hizliresim.com/2010/7/6/2910.jpg
omegle dan esinlendiğini düşündüğüm yazardır.
(#10121160) tebrik edilesi yazar.
(#10615725) bu düşünceye dahil olduğumdan nickaltına ve entrylerine soğumamak için bu güne dek bakmadığım yazardır.evet, sorun sende değil bende.*
(bkz: #11334639) entrysine gülsem mi ağlasam mı bilemediğim, beni karışık duygular içine sürüklerken ayrıyetten üzen yazar.
sözlüğe girdiği yazıların çoğunda cinsellik ve pasifist bir entellektüelizm ön plandadır ki; ona göre herkes her şeyi hak eder. *
çok cana yakın, içi güzel insanlardan. bu devirde kaldı mı ki böylesi?
insana insan olduğu için değere veren bir yazar. diliyorum ki, allah yardımcısı olsun.
(#12512241)
iki ucu keskin bir yazar.
uzun zamandır görüşemediğim, ulaşamadığım yazar. nerelerdeler, ne yer ne içerler merak edilesi, geceler 'ah bi msnde olaydı iyiydi' denilen yazar.

bu entryi görüpte bana döner umarım. hadi bakalım uludağ sözlük aşkına random stranger dönsün bana. *
bu ve bundan sonraki sessiz sedasız geçecek her yıl için. **
özel mesaj yoluyla tarafıma ulaşıp laf koyan yazar. an kolluyorum, feci hırs yaptım ben buna. *
özlenen insandır. eskişehirspor maçları bile artık zevk vermiyo bi gel lan artık.
yedinci nesil silik.
güncel Önemli Başlıklar