bugün

Görüldüğü üzre vurduğu gol olmuş.
Ne kadar tatlı kızları ve sevimli bir eşi var. Bizde de 3 kız var ama biz artık 4.'Yü yapmaya cesaret edemiyoruz. En kötü günün böyle olsun reis...
iddiaya göre seneye Arap ligine gidecek olan yıldız oyuncumuz

Falcao gidip Hulk gelecekmiş

Umarım olmaz

Alıştık sana el tigre..
görsel
Monaco tarafından geseye itelenen, 1 maç oynayıp 5 maç oynayamayan kötürüm topçu.
Adam adam.
Carles Puyol: "Durdurmakta en çok zorlandığım forvet."

görsel
Bence Hagi ve Drogbadan sonra Türkiye'ye gelmiş geçmiş en kariyerli yabancısı..

Bazıları hala aptalexle pavyoncu Quaresmayla avunsun..
Roberto carlos’un Anelka’nın top oynadığı ligde gelen en iyi yabancılardanmış. Hahahasiktir evet.
son şakasını fenerbahçe'ye yapmıştır. şaka maka ne koydu onyekuru.
falcao büyük topçudur.

ama bir trabzonsporlu olarak objektif konuşmak gerekirse; türkiye'ye gelmiş en kariyerli oyuncu roberto carlos'tur.

drogba, sneijder, guti, anelka, quaresma, falcao, malouda* daha geriden gelir.

alex ise bir dünya starı değil, fenerbahçe efsanesidir. tabi bu büyük topçu olmadığı anlamına gelmez.
Kadıköy kapılarını açan futbolcu.
+ açıkçası penaltı anında hiç heyecanlanmadım. Oldukça fazla gürültü yaptılar. Ama bu tarz atmosferler benim için basittir.
Adamın açıklaması ayrı bir gol amk.
6 milyon euro ya yıllık ücrete tüm kolombiyayı satın alırdım. balondur. çünkü avrupadaki bir çok forvetten fazla kazanıyor hiç bir şey yapmadan.

ilhan cavcav rahmetli yaşasaydı ülke kurardı o paraya.
penaltıyı atarken ekstra destek almıştır
görsel
Bu reis penaltıyı atamasaydı kaçırsaydı acaba ne derdi, böyle atarlı giderli mesajları penaltı yada olay öncesi yapsınlar görelim.

Beşiktaşlıyım.
sakatlamasaydı en az 20 gölü vardı.
Kadıköy'de fenerbahçe'yi korkudan tir tir titretmiş futbolcu. Penaltı golü için söylemiyorum.
Donk'un attığı golü iyi izleyin. Falcao kornerde ön direğe doğru koşunca tüm fb'lileri arkasına takıyor. Donk bu yüzden bomboş kafayı vuruyor.
Golü ilk izlediğimde, 1.92 lik Galatasaray'ın en uzun boylu oyuncusunu nasıl böyle boş bıraktılar lan?
Diye düşünmüştüm.
Meğer Falcao korkusuymuş. Adamın adı bile yetti.
Drogba
Sneijderden sonra Türkiye'ye gelmiş geçmiş en kariyerli yabancısıdir...

Sakın bana Quaresma Van Persie Alex falan demeyin s.kerim belanızı..
Yaşlı bir amca. Şu an gs nin forvet hattında saçma sapan hareketler yapıyor. Ne yaptığını kendi bile bilmiyo yeminle xd
rakibin altına yatıp faul bekleyen über ötesi süper star. göte giren şemsiye hesabı geçirmişler bunu cincona.
tek vuruşla gol mü atacak bu hahahha. günün fıkrası bu galiba.
falcao hem teknik hem de yırtıcı bir forvetti. sakatlık çok yormuştu onu da aklı ile yapıyordu bir şeyler. şu anda onu da göremiyoruz, sürpriz de yapamıyor çünkü takım bitik.

geçmiş olsun beyler. kolombiya dalgasını aldık elimize 6 milyon euro kadar.
Beyler bazen sadece 6 milyon euroluk yersiniz gg.
kadıköy'de penaltı kullandığı için muhteşem ötesi forvettir.

manası; fetöcülere girmiş büyük bir kazıktır. bizim mevlüt bundan daha iyi.