bugün

T.C başbakanımız Erdoğan'ın devamlı atar yaparak "sende gideceksin esed sende gideceksin, silahla zorla duramazsın orada" demesi ile zirveye tırmanmıştır. Sayın Erdoğan ateşle oynadığının farkında değil. Bakın bu duruş eğer suriye'nin zamanında pkk ya verdiği destek için yapılmış olsaydı tabi ki şahsın arkasında olur ve desteklerdim. Ancak sadece amerikan ve ingiliz çıkarlarına hizmet ettiği için iğrendiğim bir kapışmadır. sahtedir hormonlu atar yapmaktır ve sahte peygamberliktir.

Bunun doğuracağı sonuç şehit haberleridir. Biliyorsunuz esad ve yönetiminin yıllardır pkk ile ilişkisi var bu ispatlanmış bir gerçektir kimse suriye ile pkk aynı masada değil diyemez. Şimdi hazır olun önümüzdeki süreç içerisinde bir çok şehit haberi gelecek bu apaçık ortada. PKK gibi kirli,pis ve aşağlık bir örgüte eylem yaptırmanız bir kaç yüz bin dolara mal olur. Türkiye de gündem değiştirirsiniz ve T.C başbakanı başkalarının iç meseleleri ile değil kendi iç meselesi ile ilgilenmek zorunda kalır. Zaten şuan örgütün silahlı kanadını koordine eden adam da suriye vatandaşı bir kürt olan fehman hüseyin'dir. T.C askerini vurdurmak bu kadar basittir işte paranız varsa siz bile öldürte bilirsiniz.

Bunları bilen başbakan ise aldığı oyla övünür vatandaş benim yanımda diye nutuk atar. ihanetine ortak bulmuştur her dikta rejimi bunu yapmıştır. Almanya ruslar tarafından yavaş yavaş işgal edilirken NSDAP yani 3.Reich'ın savunma bakanı Joseph Gobbels bir emir vermiştir hava kuvvetleri komutanına demiştir ki

"Tüm berlini yerle bir edin taş taş üstünde kalmasın. ruslar yıkacak ve bombalayacak tek bir şey bulmasın" demiştir. Hava kuvvetleri komutanı da " ama insanlar, onlar alman bizim vatandaşlarımız bunu yapamayız" diye cevap verdi. işte gobbels orada tarihi cevabı verdi " yetkiyi bize onlar verdi şimdi kellecikleri kopacak hiç bir acıma hissetmiyorum"...

Erdoğan da hiç bir acıma hissetmiyor tabi ki. Yetkiyi ona bizler verdik. Oy vermesek bile.

Düzeltme: imla
rte özde müslümandır. esad ise sözde müslümandır.