bugün

hakan şükür gibi 3 kez gol kralı olmuş bir forvet ve sergio aguero gibi önemli bir yeteneğe yaptığı yorumlarla kahvede atıp tutan amcaları hatırlatan yazar. haklı aslında, ne de olsa her türk bir teknik direktördür. *
(bkz: #9041301)
(bkz: köpekler istedi diye atlar ölmez)
(#9419167) entrysi ile gözümde bir sinek kadar değeri olmayan yazar. allah mazlumların yanındayken insan oğlu niye zulmü seçerki.
(#9419167) ile kalbi şöyle bir sızlatmış yazar. sormak gerekir, rodney strasser' e yapılan çirkinlik kendisine yapılsa neler hissederdi?
(bkz: insan ziyanı)
(bkz: #9682913)

servet abi sen misin? saygılar abi.
(#9693671)

neremle gülsem bilemedim.
son derece alçak gönüllü yazardır.
--alıntı--
türkiye'de takım sporlarını en iyi bilen kişi benim ve dediklerimin 99%'u doğrudur, 1%'i tartışılır.
--alıntı--
"takım sporları" kısmına dikkât çekiyorum. su topu, kürek, amerikan futbolu falan filan...

hayır, bir üstteki giriye gözüm takılmamış olsa ve sabahtan beri özelden saçmalamamış olsa yiyeceğim.
hatalarımı yapıcı bir dille dillendirerek beni ölümcül yanlışlardan döndüren, vefa borcu taşıdığım yazar. *
guti (jose maria hernandez olan) futbolcusunu tartışırsın, performansı, yaptıkları ile ve hatta duruma göre özel hayatı (abes bir durum varsa) ile. ama adamın kariyeri ile ilgili bir allah'ın kulu yorum yapmasın. boru değil lan bu, real madrid!
tanım: dingil basına düzgün pike çekmiş yazardır.
(#10021459)*
not: almanya'nın fc dingilingen amatör takımını tutuyorum.*
(bkz: jose maria gutierrez hernandez/#10021459)
tebrik ederim takımdaşımı. renkli spor medyasını çözmüş.
(bkz: #10769144)

'shaq adamsa miami'yi şampiyon yapsın' yazarı. yapma kardeş, yapma gözüm, yapma. adam futbol tarihinin en iyi 10 orta saha oyuncusundan biri, etme eyleme.
karadenizli kızlarla ilgili entrysiyle son dönem türk erkeği numunesi olduğunu gösteren yazar. (karadenizli değilim)
edepli susar edebinden edepsiz susturdum sanır o karadenizli kızlar ondan susmuştur demek lazım gelir.
(bkz: #12053753) entrysi ile canımı sıkmış yazar. kendini de pek beğenirmiş.