bugün

quaresma olmasaydı maradona dünya kupasından sonra beşiktaş' ta yeniden sahalara dönecekti benzeri açıklamadır. *
(bkz: atma recep din kardeşiyiz)
(bkz: messi olmasa ronaldoyu alırdık)
olası bir robinho transferinde "robinho olmasaydı c.ronaldo'yu alacaktım." cümlesi ağzından çıkacak olan Serdar Adalı'nın komik cümlesi. zira, alsaydın hemşerim ?
bu cümlesinin hemen akabinde 2 aylık quaresma transfer hikayesi için transfer zor olmadı da demiştir kendisi.
son zamanların en talihsiz açıklaması. şampiyonlar ligi şampiyonunun sağ kanat oyunucusu, ki kupada payı çok büyük, neden beşiktaş' a gönderilsin yada kendisi gitsin.

beşiktaş inter' in verdiğinden kaç kat daha fazla para verip bu oyuncuyu getirebilir ? beşiktaş sucusunun parasını tam ödeyemiyor.

quaresma dünyanın en sağlam kulüplerinde oynamış olabilir ama son 2 sezonda adından çok da söz ettiremedi. yani şu an brezilya milli takımının sağ kanadı olan maicon dan asla daha değerli bir oyuncu değil.

taraftar maicon u tanımıyor diye taraftarı böyle kandırmak çok yanlış.
(bkz: ohh yeaahh) (bkz: orgazmmm) (bkz: yaşa beşiktaşşş)
(bkz: ismail er haberine inanan insan modeli)
bırakın kartalım uçar. siz uçmaya kalkıp da kartala leke sürmeyin. vakur olun da şanınız yürüsün. susun da karizma'nız konuşsun.
beşiktaş futbol komitesi başkanının sarf ettiği havagazı hammaddeli tümcedir. hayal kurmak ve gerçekleştirmek için çaba göstermek soylu bir davranıştır bu nedenle tebrik ediyorum. fakat bir de böyle bir adam var :

(bkz: haldun üstünel)
bir nevi "hücuma dönük ortasaha oyuncusu alamasaydım, sağ bek alacaktım" diyen yönetici beyanıdır. Transfer planlaması mevki, oyun planından ziyade yıldız transferine dayalıdır.
(bkz: o da olmazsa artık siz babayı alın babayı)
(bkz: maiconu almaya çalışırken kasıkları yırtılan adam)
(bkz: allah aldırmasın)
(bkz: maicon da olmasaydı dani alves i alcaktım)
Dünya kupasında portekiz takımının asıl forveti sakat olmasına rağmen,portekiz takımı kadrosuna alınmayan, 2-3 senedir doğru dürüst top bile oynamayan adamı bize dünya star ı diye yutturmaya çalışan zihniyetin bir parçası olan adamın gereksiz cümlesi.ha ha deyip de geçiştirilmesi gereken bir adam.
geçen arkadaşlarla mahallede top oynuyoruz, şöyle kara kuru kavruk bir adam geldi. kim? pele..
(bkz: geçen gün yine alıyorum)
(bkz: şakaysa hiç ciddi değil komikse çok şaka)
(bkz: maicon olmasaydı babayı alacaktım)
ziyaaaaaaaaaaaaaaaaa.
bunuda al;

görsel

(bkz: mark van bommel)
ismail air yine yapmis yapacagini. ismail er haberlerini takip edenler, besiktas'la ilgili ne kadar yalan dolan haber varsa bu adamdan ciktigini bilirler. biraz futbol bilgisi olan adam bile bunun yalan haber oldugunu anlardi. bir kere pozisyon olarak bambaska yerlerde oynuyor bu iki sahis. ama bazi yazarlarimiz kuyruklari'nin verdigi aciyla, sazan gibi basliga atlayip vermis veristirmis serdar adali ve besiktas'la ilgili.
107 yıllık tarihlerinde pert de olsa ilk defa bir yıldız almanın verdiği heyecandandır abileri. kusuruna bakmayın. ben şimdi onun ağzına şeker veririm susar.*
(bkz: sana puanım 9 kankam)
öyleyse q7'nin yerine maicon'u alsaydın ya dedirten beyanat. futboldan anlayan her insan maicon'u q7'ye tercih eder.