bugün

an itibariyle gene çaylak.
istanbul bakırköy de bir yiyişme kafesi.
uludag radyo'da yapmaması gereken yayınlar yapıyormuş duyumları aldığımız insandır.

şimdi böyle yayın yapan radyolar zaten vardır. kasmasına gerek yoktur. gidip oralarda bu tip

yayınlardan rahatsız olan insanların olmadığı yayınlar yapan radyolarda yayın yapabilir. *radyo uludağ bizim sözlüğündür ve bu sözlükte bu tip yayınlardan yazarlar

vardır. o bakımdan yapmasındır böyle yayınlar.
türkçede mor anlamına gelen, ingilize sözcük..
tanımasam da sözlüğe geldiğimde beni karşılayan yazar. pek mutlu etmiştir beni.
deli rengidir. delileri sakinleştirir. Doğrudur!
evinde kahvaltı yapmayı özledigim. * *
an itibari ile radioleft'te yayın yapan yazar.

http://radioleft.blogcu.com/
başına deep geldiğinde tehlikeli bir renk olan renk.
3.nesil silik.
(bkz: boşboğaz)
böyle insanın içini rahatlatan,
kardeşim dersin ya, biyolojik değil ama kardeşim işte öyle bir şey,
ankarayı bana sevdiren ankara tayfasının vazgeçilmezi,
mutluluğun hep çok yakıştığı, umarım hep onun olacağı,
ve umarım hep o güzel gözlerinin içi her daim gülecek olan,
şimdi de 4008. entry imi kendisine armağan ettiğim, daha nice entryler yazıcak, yazılacak olan yazar.
derdini derdim bileceğim kardeşim...
ceyhun yılmaz seven bir sözlük yazarıdır. ceyhun' un en şahane şiirini paylaşmıştır. * * *
ankara aşığı, iş güç sahibi yazar.
bir tatlı söze, bir çift güler yüze sorgusuz sualsiz inanmış, herkesi kendi gibi bilip güvenmiş ama hüsranla karşılaşmış iyi yürekli iyi niyetli insan. hemcinslerimden tiksinmeme sebep olan bir numuneye üzülmeyi kendine reva gören. kirli yürekler sana yakın oldukça sen daha çok üzülecektin dua et ki bu kadar ucuz atlattın. kötüleri göreceksin ki iyinin kıymetini bilesin. baştan el kiri olmayı kabul edenlere üzülmemeyi zamanla öğreneceksin. geç de olsa hoşgeldin.
bugün gördüm ki böyle canayakın gibin, sevimli gibin, hoşsohbet gibin, cömert gibin, her insana lazım biri bu güzel şahsiyet.

edit: fazlasıyla açıksözlü bi insandır kendileri. **
yine yeni yeniden * yazar. iyi bir insan sesi radyo da biraz kötü çıkıyor ama olsun. *
rakı içen ve de kokoreç seven bir hatunla mesud olmasını temenni ederim. tanımam etmem içimden geldi.
rakı içen ve kokoreç yiyen kızları eleştirmediği için övgülerimi toplamış saygı duyulası yazar kişisidir.
rakı içen ve kokoreç yiyen kızlar için "rakı&kokoreç zirvesi"* organize etmesini istediğim şeker parçası.

*hakikaten saçma

kalede kaleci de yok sanırım bu sefer...

vurursa gol olur...

"hayrettin için kolay top... ve gol:(" olmasın da...
Beyoğlu'nun ara sokaklarındaki bir barın adıdır.
garip derecede iyi bir yazardır. bu zamanda bu kadar iyi olmak üzer insanı. *
onu anlatan iki kelime
(bkz: sözünün eri) ve (bkz: delikanlı)**
aldığı hoşgeldinimi geri vermesini son derece iyi bilen, kokoreççi patronum. saygılar.*
(bkz: stone temple pilots) ın 1994 senesinde çıkarttiği mükemmel albüm.

tracks :

meat plow
vasoline
lounge fly
interstate love song
still remains
pretty penny
silver gun superman
big empty
unglued
army ants
kitchen ware & candy bars
(hidden track)
düzenlemiş olduğu zirveye büyük bir zevkle katılacağım, hoş sohbet insan..