bugün

Daha iyisi olana kadar en iyisi bu.
Yenisi çekilecek diyorlar.
Yenisi çekilecek diyorlar.
mükemmel dizi, devam edecek, yenisi çekilecek iddiaları heyecanlandırmıştır.

(bkz: ay olabilir mi öyle bişey lütfen olsun çünkü)
Abd de hukuk sisteminin iyice bittiğini gösterir. Ulan 1 kez olsa anlarız da bir adam iki kez haksız yere cezaevine atılır mı hiç?
uzak ara izlenilebilecek en iyi dizidir. yabancı dizilerin bir çoğunu takip eden biri olarak ben daha iyisini görmedim.
en iyi dizi olmaya coooooooook uzak bir dizidir. ilk sezonu baya baya iyidir o kadar. ufak atin ziya kardesler.
Lütfen yeniden başlamasın dediğim dizidir.Scofield olmadan bu dizinin tadı zaten çıkmaz.Lütfen zirvede bırakınız.
ilk izlediğim yabancı dizidir bundan yıllar yıllaar önce, jubile denebilecek kadar iyidir ancak 3.sezon panama da geçen hariç, finali salya sümük ağlatmıştır. 3 gün yas, bayrağım yarıda,gelir mi micheal senin gibisi zekana şapka çıkartırım da lincoln için değermiydi ayar oluyorum adama gerçek kardeşin bile değilmişti.
Zamanında on numara diziydi izlerdim.
sonunun mutlu olmasını hayal ederken hayal kırıklığına uğradığım fakat çok çok sevdiğim dizidir.
2015 yılı itibarı ile kalitesinden dolayı tercih edilen dizi. 10 numara 5 yıldız.
sürükleyici bir dizidir. Mutlaka izlenmelidir.
Biraz daha zorlasalardı bir sonraki sezonu bayrampaşa cezaevi'nde çekeceklerdi.
yinede güzel diziydi.
Gece gece hatirlamişken şu başlığın altına bir entry bırakayım dedim.
Bundan 6 sene öncesine gidersek o zamanlar 16 yaşındayım prison breakin basladigi andan itibaren hemen izlemedim dizi bittikten sonra 1 ay içerisinde 4 sezonu izledim öyle sürükleyiciydi. Her neyse efendim 16 yaşında ergenliğin nirvanasindayken şu scofield abimizden o kadar etkilenmiştim ki. Yani tipi falan degil yakışıkli çocuk tabi ama gökkuşağı değilim neyse konuyu dagitmazsak ben o zamanlar gaza gelip scofieldi kendime idol benimsemiştim. Davranışlarimi onun gibi yapacaktım artık insanlarla çok muhabbet eetmeyecek konuştuğum zaman ise gözlerimi kısarak konuşacaktim.
Okullar basladi lise 2 ye geçtik
Scofieldim kaslarindan 2 kat daha kalın ve koyu kaslarim ve koyu kahverengi gözlerimle scofield bakışlari atiyordum biri bisey soylerse ayarli cevaplar vermeye çalışıyordum içten içe keşke benim de abim hapise girse de onu kurtarsam diyordum neyse çok uzatmayayim arkadaşlarim bu tavirlar ne amk davlumbazı dediler ben de kendime geldim.
Zaman zaman etkileri devam etse de wentworth millerın gay olmasını açıklaması ile birlikte bu özentilik böyle noktalandi.
Edit akbayram: Yazıyı okudum da güzel baslayip baya yavan bir sonla bitmis prison break etkisi *
Scofield aabmizin vurdurmasi üzerine etkisini kaybetmiştir. Ulan şeker gibi adam istediği hatunu alır yer bitirir sen niye ne nee.niye üzdun bizi Michael.
Bok gibi bir dizi.
hayatında hiç yabancı Dizi izlememis, türk dizilerini çok kaliteli zanneden Anne babamı bile bağımlısı yapabilmis tek dizidir.
(bkz: parmaklıklar ardında)
Zamanında az izlemedik.
t-bag karakteriyle hafızalara kazınan dizi, ne oyunculuktur öyle. michaelin gay olduğunu öğrenince bir parça üzen dizi aynı zamanda.
bir türlü başlayamadığım dizidir.
scolfield ın gay olduğunu öğrendikten sonra dünyanın başıma yıkıldığı o an... neyse anlatamıycam.

edit: gerçek hayatta gay yanlış anlaşılmasın. o doktorla evleniyorlar yani. hehe.
"ya break bu işleri" dedirten tesadüfleri ve zeka seviyesi biraz fazla abartılmış dizidir.
an itibariyle ağır spoiler yediğim dizidir.