bugün

internette yok böyle bir haber ama.. troll başlık mı, yanlış duyum mu ..
Öyle bir şey mümkün değil. Aids milyonları bulur ülkede. Aman aman.
Yalan haber kaynak yok haber olarak da yok.
yasakları delmek

(bkz: kondom yırtılması)
ee peki vatandaşı sikerken ne kullanacak bunlar?
(bkz: orayı yıkarlar)
üç çocuk projesinin de, prezervatif üreticilerinin memnuniyeti için tasarlandığını, öngörmeliydik ve bu değerli bilgiyle anlamış olduk.
(bkz: ben bunu nasıl düşünemedim)

edit: önce, milletin tepkisini merak eden, bir başlık sanmıştım ama değilmiş. eh napalım, çocuk istemiyorsanız, eyy seks yapanlar!? hey miydi, neyse.. heyy mey
eyyyy (bkz: stoklayın)
"keşke baban prezervatif kullansaydı" yerine "keşke baban peçeteye attırsaydı"yı kullanmak zorunda kalacağız belli ki.
sacmalik ya.
prezervatif sadece dogum kontrol amaciyla mi kullaniliyor saniyor bunlar.
Ülkeye giren cikan insan sayisi bile mechul sinirlar follos olmus kim bilir ne hastaliklar kol geziyordur.
bu kadar ciddi bir tehlike karsisinda espri yapana da akil fikir diliyorum.
Zaten prezervatif kullanıcıları da çok meraklıydılar prezervatif kullanmaya. Kim bilir ne kadar üzülmüşlerdir.
Acaba diyorum dünya nğfusunu, cinsel hastalıkları yaygınlaştırarak mı kontrol altına almaya çalışacaklar. insanın aklına her şey geliyor.
(bkz: vazektomi)
olamaz bole birsey!
ne mal adamlar var ya inanıyorlar bir de yalan haber.
Yavaş yavaş şeriat e doğru gidiyoruz.
Sabah bi Uyanicaz. Anayasa islam a göre hazırlanmış. Koyu din faşizmi planlanmış. AKP nin istediği olmuş. Insanlarin yaşam stiline karisilmis.
kaynak götüm haberi. 4 sayfa entry olmuş.

sözlük olmuş çoluk çocuk bahçesi. mallık popülasyonu tavan yapmış.
elin ülkesi teşvik politikasında her çocuk için para ödüyor eğitimine katkıda bulunuyor, babaya bile ücretli doğum izni veriyor. bizde de "teşvik politası"adı altında evlilik dışı olup cami avlusuna, oraya buraya, ya da yurda bırakılan çocukların artması için her şey yapılıyor. oradaki sayı artarken aslında hayatlar yok oluyor. Bu neden kimsenin umrunda değil?
günümüzde planlanmayan eylem. kaç dükkana girdiysem %40 indirim vardı zira.
keşke daha önce kullanımı zorunlu hale getirilseydi de bu zihniyet üremeseydi.
acilen yasaklanmasini arzu ettigim gavur icadidir. dinimizde yeri yoktur. kullananin abdestinden suphe ederim.

Ayrica kadinin icine bosalmak zorunda degilsin. karnina bosal, bacagina bosal, ayagina bosal, yuzune bosal, agzina bosal ve burnunu tutmak suretiyle yutmasini sagla ama bu gavur icadi plastigin icine bosalma.
görsel