bugün

görsel

Elinin kuvveti ile hamaratligi Harmanlamis erkektir.

Kasli kolları ile adonisli vücudunu poğaçaya adamış erkektir.
mutfakta becerikli olan erkekler bence çok çekiciler.sevgilim benim için kek yapıp getirir beraber yerdik.poğaça nasip olmadı ama.
mutfakla haşır neşir olan erkektir. kıymetinin bilinmesi gerekir. ben bile erkek olarak tebrik ettim bu arkadaşımızı, bravo kardeşim.
Arada sırada ben yaparım çünkü damak tadıma uyan poğaça yok.
Sonuçta pastaneler kar amacı güdüyor bu yüzden en kötü yağı unu sütü vb. ile katkı maddeleri kullanıyorlar eee sonuç hüsran.
Hemen akıllara biscolata erkekleri tipinde insanlar gelir kaslı vücutlu yakışıklı falan filan ama bizde onlar çok az bi babanızı amcanızı dayınızı hayal edin.
Pamuk şekerdir.
nikahıma almam.
pamuk poğaça , pastane poğaçası hepsini yaparım çok güzel olduğunu söylerler. ne gay ne de vurduruyorum. sapına kadar heteroseksüelim. mutfak işleri sadece kadın işi değildir....
hamarat, becerikli bir erkektir. zor bir şey değildir yaptığı...

görsel

örneğin ben bunu yaptım. tadı gayet güzeldi. kahvaltıda iyi gidiyor gece yapmıştım.
sen gelsene şöyle.
Ayran yapması yeterli olacak böreği, sarmayı mantıyı poğaçayı ben yaparım. Maksat yardım etsin erkeği.
Beyaz yakalı bir ılık olma olasılığı yüksek.ta amk ben onun böyle erkek mi olur?
olmamış bunlar. mayasız yapılan poğaça mı olurmuş.

olmamış bro kız kardeşim daha iyisini yapıyor.

pelase try again .

Duyguların asıl erkeğidir. Hamaratlıdır.
Poğaça yapmayı seven erkektir. Hayırlı akşamlar canı çeken varsa hakkını helal etsin. Maşallah derseniz sevinirim.

görsel
görsel
görsel

3 çeşit poğaça yaptım. Sabah kahvaltıda yerim 3 veya 4 gün.
Pastanecidir.
hayrına beni evlatlık almasını istediğim erkektir. öğrenciyim ağbi, açım. :(
Kucukken evde ekmek olmadigi zaman peynirli pogaca yapardim.