bugün

bir döndü pir döndü adamı. yazmıyordu uzun zamandır "aga yazsana" dedik, "yazacam tamam işleri bitirdim" dedi.
arada sol frame de ismi gözüküyor ben anlıyorum ki yine birilerine geçirmiş, can havliyle saldırıyor çakallar!
takipteyim!
sarhoş ya da uykulu kafayla bakınca nicki nickimle karışabilen yazar. hatta bir kere ulan diyorum ben bunu ne zaman yazmışım, dikkatlice bir daha baktım ki posee.
neyse entrylerini takipliyorum beğenerek, kendisiyle aynı düşüncelerdeyim.
gerek yumurta göğüslü tripli türk kızları hakkında gerek de muhabir maaşıyla audi alan adam hakkında.*
(#6542753)pek iyi pek güzel yazarı.
kendisini sonuna kadar desteklediğim yazar.
aşağıdaki yazıyı okumasını istediğim yazar:
http://www.boxerdergisi.t...berdetay.asp?news_id=1131
önce kendisi okuyor sonra başkalarına öneriyor (!)
(#6719020)
(#6719202)
(#6745464)

USLUP ESASTAN ONCE GELIR..
bu akşam show ana haber'de görülen şahsım. şehitler için yapılan yürüyüşten dönüşte, yüksel caddesinde " gençler bayrakları toplayalım olay çıkmasın" uyarısı yapan, bana Türk bayrağı açtırtmayan sivil emniyet mensuplarını buradan da kınıyan yazardır ayrıca. ulan başkent'in göbeğinde türk bayrağımızı dalgalandırmak ne zaman suç! oldu amnskym.
(bkz: herkes bir gün 15 dakikalığına şöhret olacak)
kafatasçı, ırkçı yazar. hatta provokatör. sen git yüksel caddesi gibi bir yerde utanmadan türk bayrağı aç.
sen kimsin ki bu cüreti kendinde buluyorsun? zaten caddeye girer girmez bayrağı görünce kameramanlar hemen ona dönüvermişler ahanda olay çıkacak, diye. definasyonlu görüntüsü olmasa, yese bazılarının götü*, ezerlerdi vallahi.

ailecek severek izliyoruz kendisini*
şahsımızla ilgili büyük sıkıntıları var bu yazar kişisinin.. girdiğimiz entry'ler ya da girilen entry'leri "göt yalayıcılığı" olarak nitelemekte..

peki sayın bozkurt, senin nick altına girilen 129 entry nedir? bizi "göt yalayıcılığı" ile itham ederken sana yapılanları da tasdikler bir durum içerisine girmiş olmuyor musun?

oo pardon buradakiler senin ülküdaşın değil mi? bir tek siz dost ve/veya arkadaşsınız! biz göt yalayıcısıyız..

bir de hem hakaret edip hem de entry silinince iftira atmak nedendir?
kankiş, canciş ve uluorta sevişmeyi seven çiftler tarafından çarpraz ateşe alınmış yazardır. konuya gelirsek şunu belirtmek isterim ki kişilerin bu çapraz ateşinden sonra gelip kimse bana göt yalayıcılığı yapmayacaktır, savunmayacaktır. çünkü derdiniz benimle ise ben muhattap olurum sizle. ben bir kankişe bir eleştiri yazıyorum, hurraa hücum ediyor onun canciş yazarları savunmaya. arkadaşlık, dostluk ayrıdır. kraldan çok kralcılık daha ayrıdır ve iğrençtir. ayrıca bu meseleyi bile ideolojik yöne çekenleri anlamakta zorluk çeker. özetle diyeceğim ben bir yazarı fikirlerinden dolayı eleştirdiğimde kankaları ve fedaileri dibinde bitmesin. kapiş??

not: ayrıca şahsım kimseye belli bir filtreden geçirmen pkk'lı yaftası yapıştırmaz. bu iftirayı atanlar ö.m yoluyla ilgili entrilerin numarasını iletsinler lütfen. nikaltı tehditlerle olmaz bu işler.
Ağır yazan ve tepkiyle karşılanan yazar. Ama bilinmelidir ki sokaktaki adam'ın düşüncesi de bu. Kafatasçı ve ırkçı diye suçlayanlar üzerinde türk bayrağı olan kahvelerin, dükkanların, evlerin taşlanması olayına halkın "demokratik haklarını arıyorlar" dediğini mi sanıyorlar acaba? Bu tepki neden doğdu diye biraz da düşünmek gerekmez mi? Yazdıklarını desteklemiyorum ama neden yazdığını da çok iyi anlıyorum. 27 kişi bir olup, bir insanın üzerine öldüresiye taş atarlarken olayların bu hale geleceğini görememek salaklık değil de nedir?
Ateş düştüğü yeri yakar. Ama şunu söylemek isterim ki kendi canınız ya da malınızla bunu yoketmeye çalışanların ki arasında tercih yapmak zorunda kalırsanız fazla zorlanmazsınız. Posee'den de daha yapıcı entry'ler bekliyoruz.
severek okuduğum, takip ettiğim yazar.
polemik adamı değildir, o yüzden sıkılmıştır. bazı işi gücü entry yazmak olan yazarlar gibi sonu gelmeyecek tartışmalarla uğraşaca kadar vaktide yoktur pc başında. zaten ben buraya kendimi savuncak birşey yazacam bu sefer diğer kankiş* gelcek, o karalıyacak bişeyler. sonra yine ben, sonra yine bunlar. he gülüm he deyip geçerim arkadaş. siz kumunuzda oynayın. biz hayat telaşesindeyiz.
bana rus votkası demiş yazar. kendisi ne acaba? türk kebabı mı?!
kendisi zubrowka'dır. kebabada bayılır. *
dosta güven, düşmana korku verendir.
yerde kaplan, gökte kartaltır.
doğu avrupa ve balkanlardaki kızlara göre 10 kaplan gücünde olan yazar. ben onların yalancısıyım. *
bir adam 21.yy türkiye'sinde hala pes 2010 gibi bir oyundan habersizse, oyun kolunu eline aldığında 'şimdi bu ne işe yarıyor, şut nasıl çekiliyor' diyorsa fazla söze gerek yoktur. işte bu tanımladığımız kişi posee kişisi oluyor. ama şu da bir gerçek, istese çok iyi yerlere gelebilir. (yersen) *
- hacı bu yuvarlağa basma, henüz oyunu bilmiyorsun, tutturamazsın kart görürsün, rakibe kaymaya yarıyor bu
- düüüüüüüüüüt

o an sanki bas demişim gibi iniesta, van der vaart'a arkadan kayar ve direkt kırmızı kart görür. e tabi kaymak fiili bile ona çekici geliyor, tutamıyor kendisini paşam.

edit: seviyoruz seni poseecan.
dün bilkent üniversitesindeki söyleşi öncesinde cem yılmaz ile aynı kulisde bulunan ve beraber arabesk şarkı söyleyen bünye. korumaları bişey demese yanımızda giyinecekti lan herif.* *
bilkent'teki organizasyonda çıtır kızlar, bol alkol vb bir sürü olanak varken gidip elin keliyle şarkı söylemeyi tercih etmiş yazar kişisi.

son şakasını yaptı gibi bir klişeyi de araya sıkıştırmış hani* kel adam da bunu koruma almaya niyetlenmiştir büyük ihtimal.
kendisi dalyamdır.
cem yılmaz'la şarkı söylemiş, ona yakın olabilmiş playboy. çok kıskandım lan. gözüm döndü şuan. gözüme gözükmesin yoksa çok pis dayak atacağım. *
(bkz: adam playboy ya)