bugün

halen paketten poşetten demokrasi bekleyenlerin götünde patlayan olaylardır.

yazık...

(bkz: türkiye nin din devletine doğru gidişi)
müslüman polis marifetidir. cihad için yaparlar bunu. namaz kılıyorlarsa mesele yoktur onlara göre.
herşey allah adına yapıldığı için vicdan rahat gönül mübarektir , sıkıntı yok , allah adına tecavüz caizdir tıpkı allah adına kafa koparmak gibi...

efendim ne dedin ? haa onlar gerçek müslüman değil diyorsun , hı hı tabi tabi !
polisi karalama ve iftira atma kampanyasının son örneği olan haberdir.
Adana’da yardım isteyen 16 yaşındaki kız çocuğuna 3 saat gezdirdikten sonra, ekip aracında tecavüz eden ancak serbest bırakılan polislerden alınan cesaretle yapılmış olması muhtemel eylemdir.

bu genç olanının http://www.haberturk.com/...aber/877541-utanc-tablosu
bu da emeklisinin marifeti http://www.internethaber....-tecavuz-etti-584568h.htm

bu imajın düzelebilmesi için bundan sonra polis alımlarında ciddi değişiklikler yapılması gerekiyor. ha bi de hukuk sistemi işlemeye başlarsa fena olmaz.
Penis uzmanı ve yazarı ayşe arman tarafından hürriyet gazetesi tarafından yapılmış, tutarsız haber, beyaz tav nin kedi kanı girişiminden farkı yoktur. Aklı başında insanın inandığı mevzuyu mevzunun gittiği yeri bilmesi lazım. Toplumsal olay yaşamanın vermiş olduğu hararetle ki ben defalarca yaşamış bir insanım olmaması gerekir küfür edilmiştir. Ancak bayan abartmıştır. Yandaş olun demiyorum ama akıllı olun yeter.
tehdit değildir, polisin tecrübeleri sonucu gerçekleşmesi muhtemel durumdur. pek çok cinsel taciz ve tecavüz vakası ile karşılaşan polisimiz haklıdır, unutulmamalıdır ki! ak parti sayesinde polis ülkemizin en önemli silahlı gücü haline gelmiştir.
genelleme yapıyorsunuz ya ben size ne diyeyim. unutmayın çoğu polist tecavüzle tehdit etmez, çoğusu vatandaşları tecavüzcülerden korumaya çalışır.
birileride tecavüz yapan polislerin müslüman olduğunu söylüyorlar. sanki adamların içini biliyorlarda böyle konuşuyorlar. ya ne biliyorsunuz belki adamlar ateist, deist.
http://holycaps.com/tr/caps/511a14dbcf48bf8e64000077
bir yerde nihat doğanın şarkısını hatırlatır.
Dediğimi yapmassan vallahi taciz ederim.(ona benzer birşeydi)
Ayıp lan!
bir iddia.
şu gezi parkı ergenleri bir bitmedi amk

polis tecavüz etmeye kalktiysa bunun islamla ya da muhafazakâr toplum ile alakası yok.

iki sapık polisi her boka mal etmeyin.

not: polisler her daim iktidar kuklasiydi. yeni değil.
polisin ''unisex'' olarak kullandığı ''senin amına korum'' lafının ciddiye alınması durumudur.
(bkz: yalanına sokayım)
bir kaç kendini bilmez kişiliksiz insanın, üniformanın verdiği gazla sarf ettiği cümlelerdir.her polisi bağlamaz.içlerinde çirkef olanlarda yok değil.
kaynak: (bkz: ayşe armanın götü)
ileri demokrasilerde polisler, kadınlara tecavüz edebilirler demek ki.
postalcıların atttığı bir diğer iftira.
(bkz: müftü eşiyim diyen kadının chp li çıkması)
(bkz: reyhanlı patlamasında ki chp parmağı)
(bkz: chp nin darbe ile iktidara gelme hayali)
(bkz: palalı saldırganın chp li çıkması)
+o yol güvenli mi?
+hayır orada polis var.
bir kez daha anlam kazanmıştır.
Kaynak: ayşe arman
ispat: yok

Tişikkirlir kimilist.

Klasik iftiralardan biridir. Ben de ispatlı delilli bir şey sandım entry çok olunca. Hahayt. Eğleniyor muyuz gençler?
hürriyetin yıllardan beri yaptığı provakatif haberlerden biridir. doğruluğu şüpheli olup, hanım kızımızın ''amk.'' bağlacını tehdit olarak algılamış olması kuvvetle muhtemeldir.
o polisin kendisini bağlar, polisiye' yi bağlamaz.