bugün

polat alemdar'ın karışık istanbul sokalarında yol alırken, hasmının tam karşısına çıkmasını sağlayan gps'tir.

ilginç adam şu polat alemdar. adam milli süper kahraman ancak, estetik ameliyatından önce beynine gps teknolojisi de yerleştirilmiş.

adam, bir yeri basar, hasmı yeni çıkmıştır, atlar son model arabasına son sürat karışık sokaklardan gider ve pat önüne çıkar.

tamam, adamın gideceği güzergahını araştırmışsın, adam senden kaçarken her zaman kullandığı güzergahı mı kullanır? adam başka bir sokağa girse ne yapacaksın ha polat abi?

bundan 2 bölüm önceydi yamulmuyorsam, istihbarat başkanını yakalamıştı bu teknolojisi sayesinde, adamın arabasının önüne geçti hem de saniyelerle hesaplanabilecek bir sürede...

ulan babam evden çıktıktan 2 dakika sonra adamın peşinden gidiyorum bulamıyorum... sen nasıl saniyelerle adam buluyosun? ha pardon ya, sen süper kahramandın...

hasktir ya, boşa yazdım bu kadar yazıyı, bu güzel insanın hoş bir sözü vardı, sen benim geceleri uyudugumu mu saniyorsun memati. tabi anuna goyim, bu söz her şeyi açıklıyor.