bugün

oyundaki bakteri, virus vb. tüm haşereleri brutal mode'da bitirdikten sonra oyunda 7 tane daha yeni hastalık yaratıcı şeyler açılıyor. ayrıca trailer'ı da şahane. bu platformdaki tartışmasız en iyi oyun benim nezdimde.
çok güzel bir mobil oyun. Filmlerde tüm dünyayı yok etmek isteyen kötü adamları gerçek anlamda anlayabildiğiniz oyun. Çünkü çok zevkli lan!
başından kalkılmayan şahane oyun. geliştirilse daha da şahane olur. insanları hasta etmekten bu kadar haz aldığımı bilmiyordum.
bilgisayara Plague Inc: Evolved ismiyle çıkmış oyun.

http://store.steampowered.com/app/246620/
mantarla bir türlü geçemediğim oyun virüs bakteri dururken mantar niye?
Tüm hastalık çeşitlerini hindistandan yayıp bitirdiğim oyundur. Hindistandan başlamak bana göre mantıklı çünkü bir milyar nüfusu var ve sağlık hizmetleri çok kötü. Kalabalığın hastalığın yayılmasında önemli bi etkisi var.
Hastalığımın adını cenabetlik koyarak tüm dünyayı öldürdüğüm oyundur. Bi gusül alamadılar aq salakları
virüsümle dunyanin sadece bir ülkesine hastalığı yayamadigim, cildirtan oyun. sen git o kadar ülkeye hastalığı yay, kökünü kurut, grönland yüzünden oyunu kaybet. olacak is değil 7 milyar insan öldü sırf grönlandda yasayan 50 bin kişi yüzünden kaybettim.
yaran haberlerin yer aldigi oyundur.
(bkz: cüneyt arkin olumcul bir silahi durdurdu)
(bkz: justin biber hayranları tarafindan ezildi)
Play storedan bu öğe ülkenizde kullanılamamaktadır ibaresini görmemizi sağlayan oyun.
Oynarken kotulukten haz duyuyorsunuz. Isin derinine inersek aslinda bu durum oldukca kotu bir tablo cikiyor ortaya fakat cidden keyifli. Dunyadaki tum insanlari hasta ederek oldurmeye calisiyoruz.
süper oyun. içimdeki kötülüğü ortaya çıkardı. insomnia, anemi derken öldürüyorum direkt. hı yayılması gerektiğini unutuyorum ama.
necroa virüsü için başlangıçtaki "yaratılışçı" (creationist) bonusunun açılması neredeyse şarttır. kurak iklimlerde yayılma bonusu verip hastalığı kurak bir ülkede başlatırsanız çok rahat yayılırsınız. hastalık mutasyon geçirir geçirmez düşürmezseniz inanılmaz bir hızla duruma ayıkıp tedavi geliştirmeye başlıyorlar. her yere yayıldıktan sonra belirtiler kısmında hastaları zombiye çevirme özelliğini açtıktan sonra, şiddeti artırıcı belirtiler üzerinden devam ederseniz zombi mücadele birimi olan zcom'la çok daha kolay baş edersiniz.
Şimdi sözlük sayesinde öğrendiğim bir akıl hastalığı oyunu.

Düşünsene 7 milyar insanı öldürüyorsun ve bazı insanlar hayatta kaldı diye oyunu kaybediyorsun! Ve buna üzülüyorsun.. Akıl hastalığının adı oyun olmuş ilginç gerçekten.

Bilmiyorum var mı ama ileride "küçük çocukları kandır ve onlara tecavüz etmeye çalış" adlı oyunlarda çıkar belki. Sonuçta oyun değil mi?...
Vampir modu bir türlü bitmiyor

Vampir lideri türkiye ye yerleştirin ilginç olarak ikinci en hızlı yayilma sahası orta asya oluyor ayrıca iran ve balkanlara çok daha hızlı yayılıyor

Ama tedavi bir türlü kırılamıyor.
Cok guzel cok da hos bir oyundur ama ta ki yukaridaki gorseli gorene kadar.
Vampir versiyonunda vampir liderini türkiye de ortaya çıkartın sonra türkiye yi vampir yapın sonra çevre ülkelere yarasayı salın

Not:madagaskar ve filipinler i unutmayın ha.
çok defalar bitirdiğim oyun gayet basit.
Bir ara telefona yükleyip oynadığım ilginç ve zevkli oyun. Hastalığı yaymaya hep Türkiye'den başlıyordum.
Bahsi geçen oyunun en büyük dezavantajı, bir kere taktiği çözdüğünüz vakit daha sonraları dünyayı istila etmenin çok kolaylaşması.

Hastalık belirtilerini minimize edin ve elinizde 60-70 tane DNA puanı biriktirin. Yayılım %85’lere dayandığında ve hastalığın bulaşmadığı yer kalmadığında ölümcül özelliklere puanları verin.
Bitti gitti.
oyunu hard modda iken kazanmanın formülünü veriyorum. oyuna başlarken virüsün adına çomar-2023 ismini veriyorsunuz ve türkiye de virüsü yayıyorsunuz. 2023'e gelmeden dünyanın çivisini çıkartırsınız.
dünyaya hastalık yaymaya çalıştığımız, virüsü mutasyonlarla güçlendirdiğimiz, kimi yerde yayılma kimi yerde ise etkilerini arttırdığımız oyun.

tüm dünyaya yayılması için abd veya çin'den başlardım.
bazen ise hindistan veya kuzey afrika.
wuhan virüsü sebebiyle appstore'da en popüler ücretli oyun olmuş. yapımcılar da fırsatı kaçırmamış ve steam versiyonunun fiyatını 21 liradan 9.60 liraya düşürmüşler. o değil de hakikaten efsane oyun.

dipnot: yanılmıyorsam android'de ücretsizdi.