bugün

aşırı komik canburger ve tayfasının ulrta aşırı komik pis yedili ile kavgalarını felan anlatan çok eğlenceli yapım. sarı leblelebimi alıp izleyecektim eğer sınavım olmasaydı bu şöleni.
Milletin sürü psikolojisi ile beğenmediği dizi. Komedi ulan. Gülün eğlenin. ille sanatsal birşeyler beklemeyin.
--spoiler--
son sahnesinde günçiçek in gördüğü insanların furkan ve can olduğu dizidir.
--spoiler--

zöge: dizi bitti eksiniz bitmedi.*
izlememenin mümkün olmadığı bir dizi.*
allahın lanetlediği saçma sapan iğrenç otesi dizi.
önyargılı insanlar tarafından itin götüne sokulan dizi. dur önce bi başından sonuna kadar izle, öyle fikrini söyle. beğenmemek mümkün mü amk dizisini, orço, zeki, furkan ve canburger bu dizinin en bomba karakterleridir.
diziyi izliyorum tamamıyla olmasa da.
zeki nin salaklıkları izleyicinin hoşuna gidiyor.
orço nun esprileri de güzel.
kötü olan tek yanı ise aşk sahneleri çok uzunn. senaryo bazen saçma.

fakir bir liselinin elinde iphone ne geziyor. hayret ki en zenginler de i phone kullanıyor.
sözde fakirler aminüm ceplerinde iphone, kafeden çıktıkları yok, elemanın biri para istiyor 50 lira uzatıyorlar. ben lisedeyken para yok diye oruç tutuyordum aminüm.
başlığı görünce '' bitiyor mu acaba? '' diyip sevindiğim dizidir. ama yine hüsran yine hüsran.
dizinin adı pis yedili ama en başarılı olanlar zengin tayfası.
En itici grup ise pis yedili. Acaba senaristler bilerek mi böyle yapmış yoksa bu tespitlerim doğru mu?

Hele orda cimbom diye bi kezban vardır ki doğduğumdan beri gs'li olan beni bile kendinden tiksindirir suratının ortasına bi tane patlatıcam ki şunun.

Not: iş bu sinir oyuncunun şahsına değildir. Kendisi günlük hayatta 1 çocuk annesi bağyandır. Kadına el kalkmaz
iş bu sinir karakteredir.
--spoiler--
the best greek movie.

+rep
--spoiler--
leyla ve mecnun gibi tırt ortalamasındaki dizinin manyakları beğenmez.
beğenmeyenler neden beğenmediğini açıklasa çok şahane olur.
çok güzel olmasa da zaman öldürmek için bire bir gider.
Show tv'nin dayatmaci yayin politikasi nedeniyle günün 24 saati kol gibi dayattigi, diger kanallarda kadin programlarinin yayinladigi vakit mecburen izlenen ve bu sayede stockholm sendromu yasatabilen dizidir.

Siz de bu politika yüzünden takip etmediginiz halde bütün karakterlerin lakap ve adlarini ezberden sayabilecek kivama gelmediyseniz henüz dikkatli olun, gelebilirsiniz.
gayet izlenilebilir çerezlik dizi. sanki bütün diziler aynı olmak zorunda. gayet komik, güldüren bi dizi.
insanda eskiden kalma liseli fetişizmini hortlatan dizi. yapmayın etmeyin, dizi oyuncuları büyük ama gerçek liseliler küçük ulan!
ilk bölümler izleniyodu ama şu son bölümler iyice çuvalladı. senaristler alakasız birbinden bağımsız konular olaylar entrikalar yazıyorlar. pis yediliyi önceden baya bayaa takip ederdim artık iyice terkettim. bak bu akşanm vardı yeni bölüm yeni aklıma geldi.
Ayşegül Aldinç'in rolü o kadar abartılı olmasa belki biraz çekilir dizi; ama onun sahnelerinde resmen sıtma tutuyor beni. Üstelik yarı aşığım ben o kadına.
arka sıradakiler kopyası dizi. başroldeki grup iticidir, onlara düşman gruplar ise ilk başlarda antipatik gelir fakat asıl grubun onlara yaptıkları eziyetler neticesinde sempatik gelir, yapımcılar ve yönetmenler bunun için uğraşırlar. ilerleyen zamanlarda fenomenlik hareketlerle seyirci onları sever.
gayet güzel dizidir. orço ve zeki gibi iki karakteri bünyesinde bulundurmakta daha ne olsun.
türkiyenin En cıvık En bozuk En salak dizisi. gençlik nereye gidiyor sorusuna güzel cevab veren dizi. gençlik b..k yoluna gitmektedir.
ileride olurda bu hesabım silinirse pis yedili asla bitmeyecek diye hesap açmama neden olabilecek dizi.*
bir gani müjde saçmalığıdır.
cennet mahallesi olma yolunda ilerleyen dizi. aynı olayları bir ters bir düz çekerek 1000 bölüm çekilebilir.

ama itiraf edeyim arada izliyorum.
çoktan doktorlar olmayı başarmış dizidir. doktorlar yayındayken arada farklı şeylere yer verebiliyoru kanla artık ne zman bu kanalı açsam saçma diziyle karşılaşıyorum.