bugün

işte vakit geçirmek için kullandığım site. Eve gidip her şeyin yerini değiştiresin geliyor.
Ben olsam kovardım beni.
aradığını kafan karışmadan ben buraya nereden geldim ya demeden şıp diye bulduğun bi yer iş yerinde epey bakarım..
Tasarım adına olağanüstü bir site. O kadar ilginç, üretken tasarımlar var ki "ulan bunu ben de yapabilirim, parayla satın almaya gerek yok" duygusuna sevk ederek gaza getiriyor insanı.
güzeldir. her telden çalar.
"kendin yap" felsefesine uygun birçok fikir edinebileceğiniz, genellikle kaliteli bir fotoğraf paylaşım sitesidir.
Cumartesi günü mesai bitirmenin püf noktası.
Gezinmesi inanılmaz eğlenceli site.
Tüm fotoğrafların ayni kişi tarafından ayni makine ile çekildiğini düşündüren site.
kullanımı kolay ve işe yarayan site. mesela ben geçmişte yaşanmış uluslararası olayları gördükçe pinterest'e arşivliyorum. beğenmediğim tarafı ise teması. daha sade ve kullanışlı bir tema sunulabilir.
güzel fotoğraflar, gifler bulabileceğiniz bir sosyal medya platformu.
türk kullanıcılar keşfettiğinde bokunun çıkacağını düşünüyorum.
kimse içki sofrası, tumblrcı ergen paylaşımları, araba içinde çekilen fotoğrafları görmek istemez bu güzelim uygulamada.

buraya gelmeyin facebookta tumblrda instagramda takılın gözünüzü seveyim.
Dünya sosyal medya istatiklerinde %9.98 oranıyla ikincidir.
kaliteli fotoğraflara çok rahat ulaşabileceğiniz aynı zamanda kendi çektiklerinizi de paylaşabileceğiniz uygulama.
pek bir şeye yaramasa da ilgi alanıma göre panolara ayırmak onları biriktirmek hoşuma gidiyor.
Ben kullanıyorum gayet güzel bir uygulama diyebilirim.Tavsiye ediyorum herkese.
bizi pinterest kadar sevsen yeterdi be sevgili..
görsel
Lütfen türkler olarak yoğun kullanmayalım çok güzel bir uygulama bunu da b** etmeyelim rica ediyorum.
T:herşeyi bulabileceğiniz sosyal paylaşım uygulaması.
kitlesi süper, düşünce güzel ama uygulama olarak çöpten öteye gidemeyen program.

program asla başkalarıyla sosyalleşmenize izin vermiyor. birisi başkası üzerinden pininizi kaydettiğinde ne bildirim geliyor ne de başka bir şey. ayrıca kaç kişinin pininizi kaydettiğini de yazmıyor. yani bir profile baktığınızda o profilin üretici mi yoksa kaydedici mi olduğunu anlayamıyorsunuz.

şuana kadar 500'ten fazla tanımadığım kişi benim pinlerimi kaydetmiştir ve buradan sadece bir tane takipçi geldi. neden mi? dediğim gibi, site sosyalleşmeye izin vermiyor.

konu etiketi aşırı sınırlı. popüler olmayan konuda bir etiket arıyorsanız: kusura bakmayın, aradığınızı bulamayacaksınız.

arama motoruna gelince tam bir kanser. siz 100 yıl sadece aynı konu hakkında arama yapın sadece 101. yılda farklı bir konuda arama yapın, asla 100 yıl boyunca aradığınız şeyler çıkmıyor. ana sayfa kısmında "şu konuyla ilgileniyorum, ilgilenmiyorum" tarzında bir şey yok. bence programın en büyük kusuru burada.

çok sevdiğim bir müzisyenin internet üzerinde ki en büyük arşivini pinterest sitesine yükledim. ancak kimse üye olmadan göremiyor. ee peki arşivi yapmanın ne anlamı kaldı? sitenin yaptığı bu bencillik yüzünden kimse arşivimden yararlanamıyor. arşiviniz herkese açık bile olsa üyelik zorunlu, ayar yok.

profilinize asla manuel ayarlamalar yapmanıza izin vermiyor. tumblr gibi istediğinizi yapamıyorsunuz yani.

siyah arkaplan istiyorsanız theme programı ile ayarlamak zorundasınız, sitenin kendi ayarı yok.

yani bu program her zaman kendi kemik kitlesi dışında çevreden kitle çekemeyecek. hiçbir özelliği, yeniliği olmayan 2000'nin başlarındaki gibi bir database olmaktan öteye gidemeyecek.
Bir çok kızımızın ppsini süsyelen hanımların fotoğraflarınında bulunduğu kaliteli fotoğraf paylasım uygulaması.
instagram denen dalyarak sitede kekoların hayatlarını irdelemektense akıl tutulması anlarında kurcalanabilecek faydalı zımbırtı.
Bir dönemler fazlasıyla manita düşen bir site/uygulama.

Şimdilerini bilemem.
arama sonuçlarında çıkmaması için -pinterest eklediğim karın ağrısı.
çok burnunu sokuyor arama sonuçlarına. gitgide hepimizi içine çeker gibi.
tam bir insanların bilgisini toplama, ilgisini pazarlama tuzağı gibi duruyor. ben hiç sevmedim.
Bu şeydi di mi hani aradığımız görselleri açmak istediğimizde bize uygulamasını indirmemizi söyleyen s*kik. Utanmaz arlanmaz göt.
bir dönem kullandığım ama çok çabuk sıkıldığım uygulamadır. özel bir ilgi alanınız varsa ilham verici çalışmalar bulabileceğiniz bir ortam.
anneme bi hesap açtım, tel kırma elişi bakıp duruyor.
We heart it’in muadili olarak piyasaya sürülmüştü ilk başta sonra çok tuttu.
can sıkıldıkça otun taşın fotoğrafını çekip yüklediğim platform. internette bulunmayan resimleri buraya yükleyip tüm dünyaya açıyorsunuz. faydalı olunur.
Bataklıktır. Bu bataklığa girip de çıkabilen var mı?