bugün

ben akp liyim diyen chp li arkadaşların, gene chp li olan arkadaşlarına servis ettiği boş boğazlık.
(bkz: kendin pişir kendin ye)
(bkz: tayyip i üzmek allah ı üzmektir)
sizin kıbleniz neresi, gerçekten merak ediyorum.
insanları dinsiz diye nitelendiren Akplilerin yaptıkları bu şirkle ortaya koydukları mantıksızlık.
tövbe!
tövbe!
kaçak dövüşmenin bir başka yolu. çamur at izi kalsın hacı çok mu zor? yahu birde inananlar var akplilerin böyle dediğine. güler misin ağlar mısın...
Saçmalık...
ortalığı germekten başka bir amacı olmayan chp söylemi güya akp'liler böyle diyomuşmuş..
--spoiler--
Ne mucize Ne efsun
Ne örümcek ne yosun
Çankaya yeter bize
Kabe Arab'ın olsun...
--spoiler--
(bkz: isa ya dua eden cehapeliler)
dinden çıkarıcı saçma sapan bir söylem. topu topu bir başbakan. 3 kez seçildi, hem de rekor denilecek oylarla ama bu onu asla peygamber yapmaz.
kısaca açıklamak gerekirse:
(bkz: götünüzden element uydurmayın)
chp'lilerin gelinen son noktada akıllarının bu oy oranını almaması sonucu rte'nin peygamber olduğuna inanmalarıdır.
boş chp'li inançlarından biridir.
peygamberi ne zamandan beri kullar belirliyor? pes doğrusu
seçimleri %50 gibi bir fark ile kazanan akp başarısını derin sancılar eşliğinde yaşayan seçim madurlarının ne yapacaklarını ne yazacaklarını şaşırıp adeta sersemlemiş cesine ortalığa savurduğu aslı astarı olmayan sözlerdir efendim .

nasıl çatladıkları bu tip iftiralardan ve çamurlardan anlaşılıyor .

ne denli kin ve nefret dolu olduklarını belli etmekde ustadırlar .

%50 türk halkı akp yi seçti diğer %50 nin içinde kimlerin olduğu düşünmeden ve utanmadan hala bir şeyler yazma çabasına girmelerinin tek sebebi ise hepimizin bildiği ve gördüğü gibi hazımsızlık sindirim bozukluğu gibi şeylerdir .

çok sevdiğimiz atatürkünde dediği gibi türk milleti zekidir ve türk milleti akp yi seçti .

şayet atatürk bu sözü kaybeden %50 için söyledi ise o %50 nin içinde kimlerin olduğunu hatırlatmak gerekir .

türk milleti zekidir türk milleti çalışkandır .
yanlış önermedir. zira:
-kul hakkı yiyen,
-ağzı her daim bozuk olan ve insanlara saldırmak için hiçbir fırsatı kaçırmayan,
-içerde yatmış,
-güzel ahlak yoksunu,
-hırsızlık yapan,
-insanları salak yerine koymaya bayılan,
-içi dışı bir olmayan,
-dini sömürü aracı olarak kullanan bir peygamber olamaz. yoktur.
ve tabiki seçimi hunharca kaybedenlerin insan olup recep tayyip erdoğan ı tebrik edecek halleri yok .

iftira üzerine iftira atacaklardır hırsız dolandırıcı falan filan diye .

başka türlü oy toplayamayacakları için gerçi böylede toplayamazlar toplayamicaklarda .

sadece sözlüğe dert yanmaları ile avunacaklardır şekilde görüldüğü üzeredir ki .

atatürk boşuna dememişdir efendim türk milleti zekidir diye kaybeden %50 için söylediğini sanmıyorum çünkü o %50 nin hepsi ne yazıkki türk değil burdan hatalı oldukları yanlış ideolojileri savunduklarını anlamaları gerekirken hala kibir illetine uyup doğru olanı inkara kalkışıyorlar .

boşuna demiyorlar efendim chp zenginin ehli keyifcinin kop kop cunun 300 500 cünün partisi diye .

chp amerika gibi bir ülkede kazanabilir buna katılırım ancak bu ülke türkiye burda kazanamaz kazanamıyacak .

ancak her zamanki gibi yandaşlarına hayal satarak bizde varız imajı sergileyecek .

nede olsa kaybettikce güçlenen bir chp var sahnede düşünsenize 1000 yıl sonra ne kadar güçlü bir ana muhalefet partisi olacak amcası .

tıpkı süpermen kadar hani var ya uçuyor falan .