bugün

Şimdilerde pompanın yeri değişti tabii ki.

1960.

görsel
deprem bölgesine 100 milyon TL'lik destek yapmışlar.
görsel
1994-95 sezonunda 1 kez süper lig tecrübesi olan futbol takımı.
en son uğradığımda tuvaletleri pisti. umarım şu an temizliğe önem veriyorlardır. yakında bir petrol ofisi'ne uğrayıp bu girdiyi güncelleyeceğim.

Duzenleme: ugradim. Tuvaletler tertemizdi. Petrol ofisi benden tam not aldı.
piyasadaki en uygun fiyatlı 0w-20 motor yağını satan firma. kolay kolay bulunmuyor. olanlar da anasının nikahı. internetten aldım. 2 günde anca geldi.
en son uğradığımda tuvaletleri pisti. umarım şu an temizliğe önem veriyorlardır. yakında bir petrol ofisi'ne uğrayıp bu girdiyi güncelleyeceğim.
Türkiyede de faliyet gösteren hollandanın dev akaryakıt firmasıdır.
satılan şirketlerden bir diğeri.
azerbaycan petrol şirketi socarın satış ihalesine katılacağı petrol şirketi.
görsel
(bkz: taşıt tanıma sistemi)ne geçtiğinizde istanbul'da en olmayacak yerlerde kendini aratan firmadır.
özelleştirilmeden önceki dönemlerde şöyle şarkı sözlerine sahip şarkılı bir reklamı olmuşluğu da vakidir:

öncü milli kuruluş
yurtta kalır her kuruş
hizmet için bu yarış
yaşa petrol ofisi
aydın doğan'ın hisseleri satın alınan akaryakıt şirketi. raad olun.
Türkiye'yi milyonlarca dolar zarar uğratan, teröristi destekleyen, ülkeyi parmağında oynatacağını sanan aydın Doğan'ın sahibi olduğu bu şirketi protesto ediyoruz benzin, mazot vs almıyoruz.
motorini iyi olan firma. yalnız ucuz olandan alın full save mi ne ondan. arabanın modeli fark etmez.
bir daha asla yakıt almayacağım akaryakıt şirketi.
Kastamonu tosyada elli liralık mazot aldım 1.3 doblocuğuma. Amınakoyim koyacağı mazotun. Arabanın anasını sikti. Tamam küçük motorlu diye çekiş problemi yaşatıyordu ama hiç böyle yapmazdı. Yüklü olarak üçüncü vitesle çıkacağım rampaya boşken aşağıdan devirlenip çıktığım halde ikiye düşürdüğü yetmiyormuş gibi birinci vitesle bağırta bağırta çıkmama sebep olmuştur. Amınakoyim sen mazot diye yağ veya su mu koydun orospu çocuğu. Tuttuğun pompa şimdi bana girdi bundan sonra da sana girsin siktiğimin pompacısı. Düz yolda da devirden düşer mi lan araba. Yokuş aşağı seksenle giderken beşinci vitese attım bastığım halde gaz yemedi atmışa düştü. Bir haftada araba sürmekten soğuttu beni. Direksiyona geçmek istemez oldum. Bu hafta tosyadaki totalden aldım mazotu. Araba ciddi ciddi devirleniyor. Totali hiç kullanmazdım . Bilmiyordum mazotunun bu kadar kaliteli olduğunu. Bu hafta bir kere petrol ofisinden aldığım mazotla iki kere de totalden aldığım mazotla gittim tosyadan dağçatağı köyüne. Dağa tırmanıyosun kırk km yolun rahat 25 30 kmsi boyunca
Ilki tam bir işkenceydi. Totalden aldığım mazotla gittiğimde beni birinci vitese düşüren rampalarda ikiyle rahat gittim hatta üçüncü vitese bile attım.
Total reklamı yapma derdinde değilim ama farkı gördüm abi.
ambleminde kurt olmasına rağmen sahibinin Avusturyalı petrol devi OMV'nin olduğunu bilmeyen düşük ıq'lu milliyetçilerin desteklediği firma.
son reklamında %4 daha ileri götürdüğünü belirten firma. ne %4'ü, dur-kalk derken gidiyor zaten benzin şu koca istanbul trafiğinde.
liseler bilmez. zamanında 1. ligde yer alan futbol takımıydı.

http://tr.wikipedia.org/wiki/Petrol_Ofisi_SK
an itibariyle stajyer olduğum yer.

edit: çok kafa insanlar, buyrun gelin.

edit 2: angry birds konseptini istasyonlarında satmaya başlayan yer an itibariyle. baya baya kuşu atıyosun falan kendin. iyi oyun valla.
aydın doğan' a daha satılmatan karını ipotek göstererek kredi verdirebilen şirket. Kredi alınır, petrol ofisi satın alınır, 3 sene içinde cebinden para çıkmadan hem petrol ofisi'ne sahip olursun hem de paranı kat ve kat artırırsın. Harikalar diyarı gibi türkiye'm oh ne güzel.
bugün gelen habere göre imkb den çekilecektir. alım satımı ilk seans durdurulmuştur. elinde hisse kalanlar en kötü ihtimalle şirketin belirlediği fiyat üzerinden satabileceklerdir.
tuvaletleri leş gibi olan , bir akaryakıt firması petrol ofisi
1 milyar dolara omv ye satılan aydın doğan'a ait petrol firması.

ismail aytemiz'den sonra aydın doğan'da iyi akladı paralarını. helal olsun.