bugün

beşiktaşta arkadaşlarıyla buluşmak ve mükemmel bir kahvaltı yapmak.
pek de sevmediğin kuzeninle sinemaya gitmek. hiç yoktan iyidir.
dexter'ın 6.sezonunu bitirmek, dilediğin kadar uyumak, iddia maçlarını takip etmek.
yan gelip yatmak. olmadı sinemaya gitmek.
evde oturup uludağ sözlüğe entry girmek olmamalıydı aslında. nerede hata yaptım ki ben?
uyku zehirlenmesi yaşamak olabilir.Tüm haftanın uykuuz sbhlarından öc almak mesela.
Pes 13 iyi gidiyor.
inkılap tarihi çalışmak. molalarda izlenen the big bang theory de olmasa çekilmez.
aile ziyareti sonrası toplantı. haftaiçinde yapılacak toplantıdan çok daha verimli oluyor.
pazar eklerindeki bulmacaları çözüm manyağı yapmak .
balkonda uzun bir kahvaltı ve ardından sigaranı yak kahveyle beraber daha iyi bir başlangıç olamazdı.
Güzel bir yemek yenip üzerine bir kafede nargile kahve ve tatli keyfi yapılabilir.
Pazar kahvaltısı. Evde oturmak.
kahvaltı yapmak, sözlükte takılmak, biraz daha uyumak, tekrar yemeğe oturmak, çekirdek çitlemek, göt göbek büyütmek, sivilcelenmek vs. vs. vs.

(bkz: yalnızım dostlarım yalnızım yalnız)
geç uyanmak
ailecek enfes bir kahvaltı & iyi bir piknik .
evde olacaksak ve yalnızsak çok iyi bir film izlemek .
dışarı çıkma niyetindeysek teknolojinin uzağında doğa ile baş başa kalmak..
sevgiliyle parka gitmekten gün boyu yatıp uyumaya uzanan şeylerdir. ben birincisini tercih ediyorum.
entry girmemek, dışarıda gezmek.
yorganin altina girip, gunun bitmesini beklemek.
kiliseye gidilebilir. arada gidiyorum, mumlar, haleluya falan. değişik yani.
pazar ayinine katılmak.
bir yandan kulaklıkla müzik dinlerken diğer yandan benim dışarı çıkıp iki laf ederken gezebileceğim bir arkadaşım neden yok diye düşünülebilir.

neden yok sözlük neden, sözlük benim arkadaşım olur musun?.
ilk önce cici bir kahvaltı sonra internet, tv, internet, tv, internet, tv, internet, tv, internet, tv, internet, tv, internet, tv........
Güzel bir kahvaltı ve doğrudan dışarıya.
ağaÇların arasında, kuş sesleri ve dere şırıltısı eşliğinde güzel bir kahvaltı.
Yerinizde olsam bütün gün uyurdum.
Biz gidip çalışmak zorundayız...