bugün

kupa alamadılar diye stad yakan ergenlerce iyi gün taraftarı olarak tanımlanan yazar

gülüyoruz..
tayyip erdoğan'ın talimatla gece 2 lerde yasa değiştirip 60 yıl yatacakken 6 yılla kurtardığı bir başkana sahip takım taraftarı olamamış yazar

malesef..
kuş saldırısına uğramış renktaş yazar.

takımın kötü gidişatına isyan etmek, eleştirmek ne zamandan beri kolpalık oluyor, 2 sene önce de aynı tutkuyla bağlıydı şimdi de. sizler bir ay evveline kadar alex'i gönderdi diye aykut'u istifaya davet ediyordunuz 3-5 maç galibiyet alınca nasıl döndünüz? hele aranızda biri var ki, fenerbahçe şikeden aklanana kadar fenerbahçe formasını üzerinden çıkarıyordu ama bakıyorum bırak forma çıkarmayı kafasına hunisini takmış şimdilerde. üstelik fenebahçe mahkeme kararıyla şikesini tescil ettirmişken.

bu renktaşa gelince tek yaptığı şu an nick altına kusan sizlerin, galatasaray hakkında atıp tuttuğunuz başlıklarda sizlere karşılık vermesi. gerçekleri yüzünüze vurması.
aynen yazmaya devam etsin severek ve gülümseyerek okuyoruz yazılarını.*
not: avukatıyım.
belli ki iki yüzlüleri sinirlendirmiş yazar..
Kimi yazarlar sözlük ünlüsü olmak için troll olmayı seçer. Kimileri de Fenerbahçe troll'ü olmayı. Bu da işte o yazarlardan. Tamam ünlüsün bak nickaltın 300'lere geldi.
ünlü yazar..
kanımca emekten, haktan, ahlaktan bi haber yazar bünyesidir kendisi...zira burak yılmaz gibi futbolcu müsvettelerini savunmak zorunda kalmazdı...

(#17857938)
(#17857938) Yazarın neyini gördü de böyle bir iftira atıyor merak ettiğim yazar. Hani Burak Yılmaz'ın doğru veya yalan birtakım vukuatları var, herkesin gündeminde bu konu, sen daha sadece sözlükten iki entrysini gördüğün insanın neyini gördün de "aynaya bak" dersin? "Fikrimce yanlışsın veya doğrusun" diyebilirsin en fazla.

Sırf saçma sapan şeyleri savunmak için ona buna iftira atan saygısız yazar.

Ben de diyorum ki Burak Yılmaz'la aşk mı yapıyorsun da onu bu kadar savunuyorsun? Bak ben de sana iftira attım. Ne kadar kolaymış lan.

Not: iftira atılan yazarın avukatıyım.
saygısız yazar..
en mutlu gününde çaylak olmuş yazar. üzüldüm lan adama tam sevinecekti çaylak etmişler. *
çaylak olmuş. Türkiye'de meclisin en büyük güç olduğunu zannedenlerden biri.
çaylak olmuş. Türkiye'de meclisin en büyük güç olduğunu zannedenlerden biri.
(bkz: türkiye de meclisin en büyük güç olduğunu sanmak)
Haydaaa oldu mu şimdi dediğim yazar.

Dün akşamdan beri sesi çıkmayınca lan dedim mayalar doğru söylüyor olabilir mi kıyamet geliyor mu ki paul sahilleri'nin maçtan sonra sesi çıkmıyor allah allah diye merak etmiştim.* Şaka bi yana, kendisi acaba hasta mı, rahatsızlandı mı diye de endişelenmedim değil.

Durum anlaşıldı şimdi.* Üzülme dostum acısını dönünce çıkarırsın.*
pis gassaraylı. *
çaylaklığı bitmiş yazar. sensiz sözlük çekilmiyor dostum neredesin yahu atışacak adam yok. *
hoşbulmuş yazar..
fanatikliği abartan yazar. girdiği entrylerin yarısı fenerbahçe ile ilgili. * ** *
fanatik yazar..
nıck altıma gelip pisleyen yazar.adama sormazlarmı sen önce kendine bak diyerek, senin derdinde fener olmuş ozaman fener sana çok koymuşmu diyelim.sevmedigim bir topluluk hakkında yazı yazmam için o toplulugun illaki bana bir şeymi yapması gerekiyor.birde demişsinki uefa kupasında kalmış aklı diyerek, sikimde bile degil lan senin aldıgın o teneke parçası.git müzene üzerine otur istersen umrumda degil.suç sende degil, tutugun takımdan kaybediyorsun.
gerçekleri surata çarpmada gayet iyi olan yazar..
fenerbahçenin galatasarayı 6-0 yendiği gün neden intihar etmediğini merak ettiğim yazar.

aklını galatasarayla oynatmış.

git kendine bi kız arkadaş bul.
(bkz: yazık la hangi takımın taraftarıysa)
fenerbahçenin g.saray'ı 6-0 mağlup ettiği gün bence dünyada değildi, o yüzden intihar etmedi. yoksa müthiş bi holigandır, çükünü keserdi sinirden o maçtan sonra.
aklını galatasarayla bozmuş yazar..
"büyük takımlar kazandıkları kupalarla küçük takımlar ise büyük takımlardan aldıkları puanlarla övünürler" sözünün bilincinde olan yazar.

6 kasım 2002'de sıradan bir hüzün yaşamış olması muhtemel netice de galatasaray o gün 3 puan kaybetti.

bir de en sevdiği beste;

"kasımlar sizin olsun mayıslar bizim
kupalar bizim olsun sapları sizin..." imiş.*