bugün

On numara özgüvenli bir yazar. Bana nickaltı girerek bile bunu göstermiş oldu kendisi teşekkür ederim.
yahu efsane nick dediğim yazar.
tarihi silkip atıyor resmen.
şu nick beni her seferinde eğleniriyor.
helal sana yaa yazarı.
sohbetimiz de vardır sevdiğim yazardır.
şeytan koruması altında ona göre.
Umarim çabucak caylakligi bitecek olmasini dilediğim yazar.
Boyle bir yazar nediye caylak olur ki ya?
Neden çaylak olduğunu anlamadığım yazar.

Sizi açık mı oyladı? Hele bi söyleyin ya?
patronice halimee isyani'nı çaylak eden karşısında sevket hamdi tan'ı bulur.
yine lafı birilerine dokundu gibi.
baksana yine çaylak olmuş yazarı.
ne istiyorlar ki bu kızcağızdan anlamadım gitti.
Ahshhshs yazık.

Cnm sen benden uzak dur. Zihinsel problemi olan gösteriş delisi zavallılarla ilgilenmiyorum.

Hadi park o tarafta.
Allah'ın ergeni. Gidecekmiş de şerefsiz her yerdeymiş de. Sen git kumda oyna.
Teşekkür ediyorum sayın yazar düşünceleriniz için. Kumda üstüm kirleniyor, annem kızıyor sonra.

Eğlence alanım sözlük.
kadrolu yalakalar tarafından övüldüğüne göre kendisine gönül rahatlığıyla ön yargıyla yaklaşabilirsiniz. en azından ben artık öyle yapacağım.
Neyi savunduğum yazılarımda gayet açık.

Atatürkçüyüm, milliyetçiyim, elinde kuran, dilinde din iman bayrak edebiyatı yapanların düşmanıyım.

Akkoyunlardan, teröristlerden, fikri değil vücuduyla gündeme gelmek isteyenlerden nefret eden

Bi yazar.

Edit: Yazısını silmiş.
Darbe destekçisi değilim ulkemi seviyorum askerimi seviyorum.

Kapışalım kardeş.

Sanırım birilerine fena girmiş sözlerim. Etkili olduklarını bilirdim de bu kadar koyduğunu bilmezdim.

Cnm kendim.
yakında bir hukuk yada düzen tamamıyla kalmayacağı için bence insanlara faşizan tavırlar sergilemeyin, tehdit etmeyin..
tehdit de bir suçtur, biliyorsunuzdur..
Şerefsizlere ve vatan hainlerine karşı daima yanında olacağım yazar.
15 yaşındaki afacan arkadaşlar, 4 yaşında birbirlerine karşı söyledikleri seni polise söylicem şekerimi çaldın, sözlerini hala devam ettiriyolar.

tanım; normalde hiç sevmediğim, terlikle dalmak istediğim bi yazar. bunu onun nik altına da yazmıştım.
Bugün girdiği tüm entrylerini okudum. Ne darbeci tutumu vardı ne de olaylara alkış tutuyordu. Hiçbir yazısında kışkırmadım. Ülkesini milletini seven nadir insanlardan biri. Kendimizden farklı düşünen birine hemen saldıralım değil mi. Ben bugün çok korktum ama askerden polisten değil. Tekbir getirenlerden. Görüyorum ki bu bayana laf atanlar da o tekbircilerden.
Herkese guzel düşünceleri için çok teşekkür ediyorum.

Tek amacım var ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ün izinde iyi bir öğretmen olmak.

Küfür sevmeyen bir yazar.
Kendimi iki defa nick altında anlattım. kendi nick altını uplayan ezik olamam.

sadece herkese çok teşekkür ederim demek için yazdım.

Ben de sizi seviyorum yazarı. Birlik olalım dirlik olalım.
Çomarların kim tarafından şımartıldığı sorgulanan yazar.

Çomarcıklar "patronice halimee isyani" siz var olduğunuz sürece ve size koyduğu sürece bizler tarafından şımartılacaktır.
Muslumanlara duşmanlığım yok sizin gibi sahte Müslümanlara saygı duyamıyorum kafakoparanus bey.

Ben insan olan herkese üzülürüm.

Atatürkçü, solcu bi yazar.
görsel
yıldız tilbe, son dönemin en önemli 'kadın'ı..
bu eserini dikkate almalıyız..

bir yazar..islam yada müslüman düşmanı değil..
düşmanlık yaratmayın..
tek bildiğiniz de bu gerçi ama..

edit:dünyada bir hiçbir güçlü ülke yoktur, esnafın, bakkalın elinde olmuş ve büyümüş olsun..
bence bu konulara hiç girmeyelim..
lakin ben, saygı vs cilalı kavramlara uzak biriyim..

bilen bilir, bilmeyenin de keyfi bilir..
(nasıl:d)
Sözlükte herkes gibi kişisel ilişkilerle değil yazılarıyla tanınan yazar.

Ne görüşte olduğunu yazdıklarından bilebiliyoruz buradaki herkes gibi.

Benim anlamadığım darbeye karşı sokağa dökülenlerin arasında solcu ve geziciler olmadığını iddia edenlerin bunu nereden bildikleri.

Nasıl anladınız yani? Burada lince karşı çıkan kimse yok demek ki gezici ya da solcu değiller mi dediniz?
kaliteli ve seviyeli bir yazar. güzel de yazıyor. yani sanırım güzel ve yazıyor.
Iyi bir yazar bu ara çomarlarla bogusuyo allah yardimcisi olsun.
Bekar olsam ailesinden istemeye gidebilecegim cesur kiz.

(bkz: ne la aşk da mi yaşamayag)