bugün

tekrar izlerken ''vur vur vur vur'' diye tempo tutturan mükemmel bir video.
(bkz: çöpçüler kralı)
Hadi vursana - Oğlum Bak Git - Noldu? Yemiyo mu? - Oğlum Bak Git - Vuriyim mi sana? - Oğlum Bak Git http://www.youtube.com/watch?v=jhMHlzrPZFU
bütün derdimi, sıkıntımı, üzüntümü bir günde unutturan video olmuştur. o ergen piç dayağı yemeden bitseydi video öbür dünyaya gözlerim açık giderdi. ayrıca fazla atar göte batar yeğen bu dayaktan sonra akıllanırsın inşallah yoksa bu dayağı bile mumla ararsın.
görsel
videonun özeti:

ergen vs temizlikçi abimiz= auhhhhahhhhhh
--spoiler--
ayaklar göte vururken; huuuaaaahahhhhaaaaaaaaa!
--spoiler--

komikli değil. sevindirici.
güldürmeyendir.
kendini bilmeyen sikik beyinli bir çocuğun videosudur.
bir püskevit vakası daha yaşatacak replik. her yerde kullanıldıktan sonra bir sabah kalkacağız 'oğlum bak git!' artık gitmiş.
erkek ergenus, göğsünü kabartırarak avının peşine düşer. belinden çıkardığı kemer, bildiği en gelişmiş saldırı seçeneğidir. omuzlar ileri, kollar geri gider ve kemer yere vurulur. o çıkan ses ve ergenus'un pompaladığı adrenalin belki de ergenus'u o vahşi sona hazırlamaktadır. agresif ses tonuyla mınakorus'un üzerine yürümeye devam eden ergenus, son yanlış haraketini yapmıştır. bir avcıyken ava dönüşen ergenus, kısa ama hızlı bacaklarını devreye sokmaya çalışır ama nafile. mınakorus, uyarılara rağmen uzaklaşmayan ergenus'un üzerine saldırır. ve o çığlıklar...
Çocuk kaçarken " taking fire need assistance " diyor aslında.
Gülmekten gebertecek etkiye sahip olmayan video.
+ baba bu gün okula gitmicem

-oğlum bak git.
yurdum insanına artislik yapmayacaksın, yurdum insanı gergindir, asabir, manyaktır. olur olmadık şeylerden alınırlar.ne demiş neyzen turk milleti gariptir her lafi kaldirmaz ibne dersin kizar da sikersin aldirmaz.
çocuğun yaptığı insanların genel mantığı. ***
üç gün dayak yese düzelmez o, önemli olan bu zihniyeti yıkmak.
beni istemedende olsa gülme krizine tutmuş videodur.
görsel
görsel
dayağı hak etmiş ve yemiş. bu kadar.
görsel
oğlum bak git videosunun hikayesi ;

yer gölcük
çöpçü abimizin adı selçuk
olay şöle ceyran ediyor selçuk abimiz kekeme. veletler de kekeme olduğu için taşşak geçiyorlar. bunun üzerine selçuk abi bi çocuğa tokat atıyor.ve çocuklar bunun üzerine kamerayı alıyor ve çekme başlıyor.
asıl bomba olaydan sonra,o sopayı yiyen fırlamanın kafaya 20 dikiş atıyolar. mahkemeye suç duyusunda bulunuyor aile.ve video sosyal medyadana patlayınca şikayeti geri alıyolar
kısaca sen çok yaşa selçuk abi !
görsel
Mutlu sonlara bayılıyorum.
mutlu sonla bitmiştir.

az daha dayı elemanı dövmeden video bitiyordu. neyse ki son anda bizi rahatlatan darbeler geldi.
bir çöpçü kardeşimizin bir veletle imtihanını anlatan videonun başlığıdır. aile terbiyesinin önemini gösterir. oradaki çocuğun ailesini bilmem ama bunu ilerde benim çocuğum yapsa onu bir de benim döveceğim kesindir. ilerde yetişecek sorumsuz nesillerin prototipi olan arkadaşa aşağıdaki dizeler hediyedir:

dövülsün bu veletlerin alayı
çöpçüye ceza veren hakimin çekicini ....