bugün

25 nisan'a kadar ambargosu bulunuyor. buraları oyunun ssleri ile doldurmayı çok isterdim fakat nafile. herkesten 2 hafta önce oynayabilmek güzel fakat paylaşıp ego kasamamak acı. fak may layf.
3 gün sonra piyasaya sürülecek, muhtemelen 1 hafta içinde torrentlere düşecek olan oyun. tabii ki torrentlere düşmesini beklicez. o kadar para veremem oyun için.

not: tecavüz sahnesi dolayısıyla avustralya'da yasaklanmış. sahneyi bulamadım.
Açmayın korkunçlu karı.
https://leadergamer.com.t...utlast-2-ilk-10-dakikasi/

insanlar ambargo dinlemiyor ki. hani saat 10'a kadar ambargo vardı lan?

edit: 13.3 saat oynamışım. eheheh. kendimi çok yürekli hissettim.
Bedava verseler oynamam.çok korkuyom.
oynamaya yemediği için çılgınlarcasına oynanış videolarını izleyeceğim yorumlardan da jumpscare dklarını öğrenip hazırda bulunacağım.
https://leadergamer.com.t...04/24/outlast-2-inceleme/

şöyle bırakayım. öptüm. ambargoya fiyu!
Yarın piyasaya sürülen yeni oyun.
Rez7 kadar sıçırtmayan oyun.
Kürt köyüne düşmüş yalnız bir adamı oynuyorsunuz.
An itibariyle Tuna aksen nam-ı diğer pintipanda'nın quit attığı oyun. Muhtemelen outlast 3 cıkarken oynayacak, gelenek bozulmadı.
bugün bütün yayıncıların oynadığı oyundur. ben jahreinden izliyorum zor gibi. ama resident evil sanki daha korkunçtu.
Silahsiz olmak cok buyuk dezavantaj o yuzden sarmiyor beni.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
oynamadım oynayanları canlı izledim. grafikleri güzel ama artık yeni çıkan hemen her oyunun grafik motorları iyi. hikaye modunda bayaa açık var. hikaye ye değil de outlast 1 in beğenisine yoğunlaşılmış. outlast 1 zaten beğenildi bunu da alırlar gibisinden. şuan ederi steamde 49 lira. bu fiyata gider mi bence gitmez. gitmemeli. ayrıca oyun korku oyunu fakat ne korku ne de gerilim dolu. neyse daha ayrıntılı bilgi için twitch de ki streamer lara danışılabilir.
Oyun 49 TL görünüyor. Bende mi bi yanlış var, yoksa başka bir şeyler mi dönüyor?

altıma sıçırtmayı başarmış olan oyun.

görsel
Pintipanda oynarsa izleriz. Outlast serisi güzeldi.

Edit: panda beğenmedi.
Murat abi gf ile öğrendiğim oyun videoları baya zevkli tavsiye ederim.
Sonunda yine her şey havada kalmış. Bu yapım şirketi yüzüyor yüzüyor kuyruğunda sıçıyor.

Bebeğe üzüldüm :(
ilk 1-2 saatten sonra öyle boka sarmışki, her yer aynı, her yaratık aynı, olacak her şey belli tekdüze.
ilk oyundaki mide bulandırıcı kapalı koridorları aratıyor.
Oynamak için önce birinci oyunu bitirmem gerekiyor. Onu da uzun zamandır oynayamıyorum korkudan. Nerde kaldığımıysa şöyle anlatayım;
"Hold up there buddy. Buddy!"
Uuu içim titredi.
şekilli yazımı ''ou⸸last ıı'' olan oyun.
ilk oyuna Efsaneye Resmen Küfür etmişler Hakaret etmişler... Outlast'ın 2 sini hiç çıkmamış sayıyorum Hafızanızdan bu çöp oyunu benim gibi silin...
ilkini oynamıştım. gerçekten kaliteli bir kulaklıkla veya yüksek sesle oynandığı zaman gerilim yaratan bir oyun. ikinci oyununu da en kısa zamanda bitirmeyi düşünüyorum