bugün

istanbulda yaşıyorsa en mantıklısını yapan erkektir. o trafiğin içerisinde kim dur kalk vites yapacak zor iş. buradan otomatik vites kullan kişilere selam olsun. manuelciler siz selam falan yok.
Akıllıdır.
Otomatık vites cogu yonden manuelden ıyıdır.
araba kullanmanın verdiği zevkten kendini mahrum bırakmış erkektir.
arabası ve asgari edebi olmayan cebi ve zihni fakir zavallıların saçma sapan laf-ı güzaflarına vesile olan cümlecik, tamlama.
rahatina duskun bir serefsizdir.
Güne ayak uyduran, işini teknolojiye bırakan bir insandır. Kendimden biliyorum.
Hic araba sürmesin daha iyi...Erkek dediğin otomatik kullanmaz!
istanbulda araba kullanan erkekse, her duruş ve kalkışta, arabam iyi ki otomatik diye haline şükreden erkektir.

not: ayakkabısının sol tekinin altı yeni kalacaktır.
paralı erkektir. pis fakirlerin zoruna gittiği için böyle lak lak konuşurlar.

misal ben hem fakir hem objektif bir insan olduğum için mecburen düz vites aldım ama otomatik vites kullanan adama saygı duyarım arkadaş.
Sol ayağını seven kişidir.
Yarı otomatikler en iyisidir.
Clio, egea, tofaş kullanıcıları tarafından eleştirilen erkektir. Vites geçişlerini manuel yapmak sürüş keyfini artırır ancak şehirlerarası uzun ve boş yolda. Şehir içinde ise mustang filan varsa, o muazzam motor sesini hissederek vites attırmak da keyifli olur ancak kiralık şirket araçları ile kuş türü araçlar , 1.4-1,6 motorlu araç kullanıp manueli öven net ağır işsizdir.
ortalamadan zengindir.
yumuşak affedersin evet.
Rahatını bilen erkektir.
1-0 öndedir başlığı.
Manuel viteste arabayı "vurduruyordur".
rahat erkektir. bir kere sürekli vites değiştirmekle uğraşmaz. muhtemelen diğer erkeklerin neden yol boyunca çük gibi uzanan vites kolunu tutmak istediğini merak eder.
Araba sürmeyi bilmiyordur.
Bu modelim düz viteslisi yok amk ben ne yapayım.
görsel
hem rahatına düşkün erkektir, hem de manuel vites kullananlardan zengindir. kıskançlıklarından neye saracaklarını şaşırdılar.

ehliyet almadan önce, ehliyet alırken, ehliyet aldıktan 2 yıl sonra hep manuel kullandım. otomatik vitese geçince ne kadar gereksiz bir şey olduğunu anlıyorsunuz zaten. ha illa ki ben bir şeyi elime almadan süremem derseniz o başka.
Sehir icinde rahat edecek erkektir.
erkek demeye bin şahit istenen olsa olsa erkeğimsidir.
Benimdir. Yaklaşık 5 yıldır otomatik vitesin rahatlığını gördüm. Geç buldum tez yitirmek istemiyorum. Ayrıca vites topuzuna bu kadar derin anlamlar yüklemeyin, neticede mekanik bir durum. Teşekkürler.