bugün

Bazen basim donse de okuyabiliyorum. Hep gittigim yollari izlemekten daha keyifli oluyor dogrusu .
midesi bulanmadığı için kıskandığım insandır kendisi.
Yolculuk yarım saatten uzunsa okunur yoksa okumaya değmez. tabi kitap çok sarıyorsa her fırsatta bir satır okuyan arkadaşım var.
e-kitap okuyanlarda dahilse, bende dahilim bu gruba.
görsel
otobüste ters gidip bir de kitap okuyanlara plaket veresim geliyor . (10 saniye sonra kesin karşımdaki insan kusmuk banyosu yaşar)
Helal olsun eger okumayi becerebiliyorsa, ama hangi otobuste ? Simdi bos bir otobus vardir birde ici tiklim tiklim insan surusu dolu ter kokulu ve hale hanimin cakma gucci parfum kokulu otobus var birde. Bence kitap okuyandan ziyade kocaman kulakliklarla yuksek sesde muzik dinleyen ve muzik zevkini bizimle paylasan arkadaslar daha cok dikkat cekiyor.

Kitap konusunda 2 tip insan mevcut olabilir ;
A: Gercekten okumayi cok seven tuvalette bile okuyan tiplerdendir .
B: Gercekten bos hava atmayi seven ozenti tipte insandir.
azizdir, azizedir.

gözlerimin özlediği kişidir.

saygılar sunuyorum azizim...
kabartma resimden ibaret kapaktan ve yine kapakta fosforlu renkler varsa okunabilir.
Senin benim gibi insandır.

Belki ikramı kaçırma ihtimaline karşı uyumamak için okuyordur kitabı. Belki o da herkes gibi topkeklerin meyvelisinden alıp ağzına değen iki üç parça kuru meyve ile mutlu olacaktır. Belki tüm entelektüel birikimine rağmen muavinin yarısından az doldurduğu bardağa bakıp içinden "bu ne böyle doldurmayaydın amk" diyecektir.

Alın lan bizi de aranıza!! Şu koltuğunuzu da kaldırın biraz amk.
Benim o insan.
normal bir olguyu "benim o" diyerek egonuzu artırabilirsiniz. hadi yazın bakalım. sizsiniz o evet. biz hiç okumayan yobaz insanlarız püü.
Sen saygı gösterme zaten hatta yolda durduğun ilk yerde al bi taşı vur kafasına malum bu ülkeye cahil insan lazım.
sadece otobüste okumuyorsa benimde dahil olduğum insan topluluğudur.
Şanslı insandır. Ben ev dışında başka bir yerde okuyamıyorum, dikkatim dağılıyor.
midesinin nasıl bulanmadığını merak ettiğim insandır.
neyin kafasini yasadigi bilinmeyen tiptir.
o los isikta kitap okuyacagim diye cirpinirlar. kardesim birak iste, neden zorluyorsun ? otobusteki herkes horul horul uyur bu kitap okuyacagim diye yanindaki insani da rahatsiz eder. muavin bunun gibileri direkt otobusten atmali aslinda.
Adamdır Adam. Gerçi bende otobüse kitap okuyorum ama neyse.
mesela ben.

arada otobüste okurum. ve midem bulanır yeaa. başıma ağrılar giriyor. sallantıdan dolayı sanırım.
Benim olamadığımdır. Baş ağrısı ve mide bulantısı yapıyor. Ama basarabilenlere gıpta ediyorum.
Benimdir. Ters düz fark etmez boşluk buldum mu yapıştırırım kitabı.
Benimle aynı kafa yapısına sahip olan ve saygı duyduğum insandır. Okuyun efendim.
Boş beleş aklı ile etrafı kesen değil aklını bilgi ile dolduran insandır.
Ben değilimdir. Otobüste sadece boş boş yolu seyrediyorum konuşmak bile midemi bulandırıyor.
özendiğim insanlardır. midem bulanmasa vallahide yaparım billahide