bugün

daha bir dikkatli incelenir, alıcı gözüyle bakılır.
akabinde şoförün "kapat o camı klima çalışıyor" uyarısıyla karizmasından geriye pek bir şey kalmayacaktır. kendimden biliyorum da.
Aslında aslı astarı olmayan karizmadır. Çünkü artık kadınlar bu konuda da erkeklere eşit, Hatta daha da eşit. En en eşit kadınlar bu konuda.
otobüste açlık oyunları okuyan adamın karizmasını geçemez benim için.
otobüste açılmayan camı açmaya çalışmaya cesaret etmek bile büyük bir iştir esasında. bir de açtığın zaman çifte bayram olur.
bir sağa bakar bir sola bakar iki üf püf ve ardından dizi ve film tekliflerini değerlendireceğim havası olan erkek.
bana hemen bir anımı hatırlatan başlık...
bir gün sınavdaydık... kapı açık ve yan tarafta tuvalet var..* öğretmen bir çocuğa* git kapıyı ört dedi. çocuk ne kadar denediyse bir türlü örtemedi ve tabi ki ben portakal reçeli, anında duruma el koydum... tek hareketimle kapıyı örtünce çocuk bir g*t oldu bir g*t oldu ki, sormayın gitsin..
aynı şekilde serviste camı açamayan bir erkek arkadaşın camını da ben açtım. ***
neyse efendim sadede geleyim, kızlarda aynı şeyi yapabiliyor yani... kendinizi süperman ilan etmeyiniz, bir camı açtım diye...
sağolsun iyi adamdır bir de onun şu versiyonu vardır (bkz: otobüste camı kapat yavrum diyen kadın)
(bkz: gereksiz hareketler)
camı açamayıp karizmayı ilk durakta bırakan modelleride mevcuttur .

-pardon beyfendi cam açamıyorum yardımcı olur musunuz ?
+ne demek bağyan anam beni bunun için doğurdu zaten.
ıhhhhhhhh , ıhhhhhhhhhhhhhhhh
+bi sorun mu var ?
-yok , yok ... kaptan müsait biyerde indirirmisin .
4. Entry olarak betimlememe rağmen başıma gelen ve mazhar olamadığım bir karizmadır.
bazen minibüslerde kapının yanında ki camda çivi olur. o zaman o karizmayı o güzel kıza rağmen yakalayamayacaksınız anlamına gelir. çözüm yok mu var. gücünü kullan civiyide sök camı da aç. o zaman ikiye katlanacaktır karizman!
Başladığı işi bitiremezse rezil olacak adamdır.
-aha hop açtım, teklifleri bekliyim bari kollarımı da hemen indirmiyim kalsın hele şöyle amma karizmayım of of aman
+bakar mısınız beyfendi
-(of kıza bak kıza, bu kadar da hızlı bir teklif beklemiyordum açıkcası) merhaba ben berkecan, haklısınız çok çekiciyim
+iyi iyi tamam şunu uzatır mısın dicektim amma kastın yeah bi cam açtın deyu
-(lezbiyen galiba bu) neyse canım evet ilerleyelim.
+ya pardon şu camı açar mısınız?
-ne demek abla amına bile koruz..
+müsait bir yerde..
acamazsa karizmasi yerlerde gezinir.
otobus eski ise karizmayi cizdirme riski tasiyan durumdur. vaka analizi yapilip, camin acilmama ihtimali hesaplanarak hareket edilmesi karizmanin bekareti acisindan onemlidir.
akıllara biscolata erkeğini getiren karizmadır.
açamama halinde karizmanın yerle bir olacağı durumdur.
açılmayan kavanozu açan karizmayla aynıdır.
acayip yüksek bir karizmadır. o cam açılır sonra da adeta hiçbir şey yaşanmamış gibi dışarı bakılır.
Yemişim senin karizmanı, artistlik yapacağına gitte kendine önce bir araba al denilesi birinin karizmasıdır.
ben öylelerine hemen aşık oluyorum ama o aşk bir dakika sürüyor.
açılmadığı takdirde yerle bir olacak karizma. Hiç gerek yok başkası açsın.
insanların fazla abarttığı erkek modeli bana kalırsa. burada bir yanlış değerlendirme var, belki de camı açamayan erkekler bayanlara daha sempatik geliyordur. ''açamayacağını bilmesine rağmen denedi'', ''benim için otobüse rezil oldu'', ''ay cannııııım'' şeklinde tepki veren bayanlar da olabilir. olmalı yani gezegenin bir yerinde!