bugün

son zamanlarda kentsel dönüşüm atağına kalkışmış olan, fakat yakında kendisi dönüşecek olan bursa'nın merkez belediyesi.
bursa gemlik yolunun beşyol mevkiine 10 cm arayla (evet 1 karış) çam fidanı diktiren belediye. ya onları büyümeyecek sanıyorlar ya da birileri zengin oluyor şu an.
bursa yalova yoluna ağaçtan parmaklık yapmış belediyedir;

görsel
apple store'da bulunan uygulaması muhteşem olan belediye. artırılmış gerçeklik teknolojisi süper olmuş. böyle şeylerle gelin işte sevgili belediyeci kardeşler.
mustafa Dündar'ın başkanlığını yaptığı belediye.
Osmangazi'yi daha da güzelleştirmeye kendisini adamış belediye.
Bursa'yı son ziyaret ettiğimden beri epey güzel şeyler olmuş. Osmangazi belediyesi^nin de bunda payı büyük elbet. eski mahallem oradaydı. tanıyamadım resmen. keşke ben oralardayken de böyle olsaydı.
bir zamanlar yaşadığım ilçenin belediyesi. geçenlerde tekrar gittim. gözüme başka bir güzel geldi altıparmak. demekki iyi çalışıyorlar.
fetih şenlikleri muhteşem bir şekilde kutlandı. katılım devasa boyuttaydı. seneyeki kutlamalar için artık beklentiyi arttırdılar.
bursanın merkez ilçelerinin merkez ilçesidir. bu ilçeden b. başkanı olursanız ve isim, şan, icraat yaparsanız büyükşehir b. başkanı olma yolunda ilk aday siz olursunuz. bursanın heykel, tophane gibi merkez noktalarından tutun merinos, soğanlı, ovaakça mevkileri dahil birçok yer bu muhittedir. son dönemde kentsel dönüşüm gibi güzel bir faaliyeti halk için faciya dönüştüren belediyedir, düzeltilmesi dileklerimizle. (bkz: soğanlı kentsel dönüşüm)
31 yıldır sakini olduğum ilcenin belediyesidir. Bolca aktrollün öve öve bitiremediği hizmeti göremediğim ve değişimin gerektiği yer.
meslek edindirme kursları, yaz okulları, spor müsabakalarındaki başarılarıyla göz dolduran belediyedir. Bursa'da kültür sanatın nabzını belediyenin etkinlikleri belirler.
bursa'nın vitrin ilçelerinden biri olan osmangazi'de belediye başkanlığı yarışı çok rekabetli geçmeyecek sanırım. sonuçta erkan aydın gibi bir gerçek var. kazanması kuvvetle muhtemel.
daha iyi yerlerde olmayı hak ediyor tüm ilçe belediyeleri içerisinde. bu potansiyelini kullanmabilmesi için erkan aydın gibi bir başkan gerekiyor.
erkan aydın tam bir proje adamı. bu yüzden osmangazi halkı için en iyi seçenek olacaktır.