bugün

iyi bir asker fakat başarısız bir siyasetçi.
(bkz: kan uykusu belgeseli)
Hepar'da kendini harcayan büyük komutan.
atatürk'ün yeryüzündeki gölgesidir. umutsuz, hicbirşyi siklemeyen ve karamsar olan bendenizi bile gaza getirmiş, "ben türküm ulan!" dedirtmiştir. oyum artık sonsuza kadar osman paşa'ya!

edit: gaza geldiğimi sananlar olmuş muhahahahaha
büyük komuan büyük türk milliyetçisi.gel artık be komutanım şu partiye gel de milliyetçi hareketin bi neferi ol l hizmet et şu davayaelinden geldiği kadar liderlik et.
büyük komutan,büyük insan,zekasına hayran bırakan şaka lan şaka,bildiğin kahve siyaseti yapan emekli asker.mitinglerinde ki çılgın kalabalıklar takdire şayandır.
enver paşa namzeti..

enver paşa iyi askerdi ama iktidarında koskoca imparatorluğu batırdı..
ona övgüler düzen adamlar döneklik edip bir halta yaramayan chp ye oy vermese birşeyler yapabilecek adamdır. ama alem dönek olmuş.
http://hepar.org.tr/bacasi_tikanmis_ulke/
imam hatipliler bu ülkeyi yönetiyor olabilir. böyle bir ülkeyi hiç kuşkusuz kendisi de yönetebilir. ancak malum ortamda kendisi bu ülkenin başında olsaydı her şey çok daha kanlı olabilirdi. kendisini seven tayfa mütemadiyen kandan beslenir.
http://hepar.org.tr/bursa-kitap-fuari/
erdoğan yanlılarının "tamam erdoğan gitti diyelim ülkeyi kim yönetecek?" sorusuna muharrem inceyle birlikte adını cevap olarak verdiğim adamdır. tam bir vatanseverdir. hepar meclise!
iyi adam büyük komutan da enver paşa gibi olmasından korkuyoruz.
Enver Paşa gibi olmaz telaşlanmayın.
adam gibi adamdır.
Eski bi komutanımızdır. Hepar partisini kurmuş ve siyasetle uğraşmakta olan güzide insandır.
Bu kendini beğenmiş halleri ve tavırlarıyla mecliste olamayacak adamdır. Erdal sarızeybek hakkında söyledikleri ne derece narsist olduğunu gözler önüne sermektedir.
bana göre gerçekten adam gibi adamdır desteklediğim insanlardan birisi .
Çok iyi bir komutan fakat, kötü bir siyasetçidir.
siyasette basarısız bir askerdir belkide hep darbeyle gelmeyi bildiklerinden demokratik yöntemleri bilmiyorlardır . yine de pamukoglu usulüne uygun olarak siyasete girmeye çalıştıgı için umarım siyasetle ugrasan tüm askerlere örnek teşkil eder.
emekli albay, apartman yöneticisi olma potansiyeli var.
ege tv'de söyledikleri çok anlamlıdır.

--spoiler--
bizim ekonomi programlarımızı okuyan donar kalır. bu ülkeye sosyal adaleti getireceğiz. güvenlik zaten benim için sorun değil. aslında güvenlik çok büyük bir sorun, benim için değil. ben en çok ekonomiyle uğraşıyorum.
--spoiler--
--spoiler--
hak ve eşitlik partisi, genel seçimlerde meclise girecek. bunun için ne gerekiyorsa yapacağız.
--spoiler--
devlet tarafından bir makine gibi yetiştirilmis. Siyaset ahlak in dan bihaber , militarist parti lideri.