bugün

beraberlik golünü atan kızdır. başı açık olduğu için 0-1 geriye düştükten sonra ramazanlarda oruç tutarak 1-1 beraberliği yakalamıştır.
türbanlı en iyi arkadaşıyla sokakta kol kola gezer.

ılıman iklim çocuğudur tasavvufi açıdan.
başı açık kızın oruç tutmasını başka şeylerle karıştırıp dalga geçen, gerizekalının durumudur.
kendini allah yerine koyup hüküm verenlerin sıçmasıdır.
başı açık diye dinle alakası olmayacak mı!
örtünmek ayrı bir şey oruç ayrı bir ibadet.
birilerine dert olmuş kızdır. başı kapalı bayanlara laf söylesek "oooo, dinime saygı göster." diye ayaklanırsınız, başı açık bayan gördüğünüzde ise onların inançlarına saygı göstermeden kuduz köpekler gibi atlarsınız. hani islam dini hoş görü diniydi ? hani kardeşlik ? yalan mı bunlar ? ayrıca sen kimsin ? (haşa) allah mısın ? milletin sevabını günahını sayıp cennete cehenneme gideceğine karar veriyorsun.
uzun zamandır açık-kapalı kız muhabbetleri yoktu özlemiştik çok.
başı kapalı olmak müslümanlık mıdır? http://b1207.hizliresim.com/z/j/9spwg.jpg

(bkz: troll detected)
yaptığı ibadet çeşitleri kimseyi ilgilendirmeyen kızdır.
islamın 5 zorunluluğundan birini yerine getiren kızdır. müsterih olabilir, hakkıdır.
iş olsun diye oruç tutan kızdır.
her köşede birilerine veren kapalı kızdan daha makbuldur.
Ya bırakın ne isterse yapsın kız... Bırakın oruç tutsun isterse, içki icsin isterse...
oruç tuttuğu anlaşıldıktan sonra "vay bu müslüman mıymış? " gibisinden bakış atılan kimseler. (bkz: ben)
kimseyi ilgilendirmeyen durumdur. günümüzde türbanlılarında ne bok yedikleri ortadadır.herkesin dini yaşamı kendisinedir.
bir fikir muhendisi fikri entrysi sanıp, sayıp sövmek için atladığım başlık ama gel gör ki değilmiş. e o zaman tanımı yapıp çekilelim.
laikliği benimsemiş olan kızdır efenim.
bi yerden kaybediyorum bari bir yerden kazanayım mantığıdır.
sadece başını kapatanların müslüman olduğunu sananların, varlığına şaşırdığı kızdır.
arap özentisi olmayan müslüman kızlardandır. dininin gereklerini yerine getirmektedir.
o da her turlu disi varlik gibi avimiza dusurulup bi guzel yalanir. eksileyin dostlarim eksileyin, sapigim ben.
Bizim ofiste çok var bundan. Memelerini gere gere götünü kıvırta dolaşır ama ramazanda oruç tutarlar.
Bence boş yere aç kalan kızdır, bir de tayt giyip başı açık olanlar var ki Allah muhafaza.