bugün

dün taksim'de yapılan mavi marmara saldırısı ile ilgili anma mitinginin arap basınındaki yansıması... ve buna ilişkin pankart:

http://www.hanein.info/vb/showthread.php?t=243479
biraz kenara kaydı mı sorun yaratmayacak olandır. zaten araplar zamanında para karşılığı kenara kaymamış mıydı? bu durumda alan memnun veren memnun, bize ne?
illa bunu istiyorsunuz değil mi?
(bkz: toprağını satıp bedava geri almak isteyen arap)
(bkz: filistin cephesinde yahudi casusları)

eski ünlü türkçüler'den cevat rıfat atilhan'ın hararetle tavsiye ettiğim kitabı; baskısı yok ama, ben kütüphanede bulmuştum..

önce bir öğrenin, filistin cephesi nasıl çöktü, tek suçumuz onları rus ve polonya mezaliminden kurtarmak olan yahudi örgütleri, tepemize nasıl bindi.

arap ihaneti hikaye; siz asıl buraya bakın bence!
toprağını öyle astronomik fiyatlarla satmamış belli lobileri ile büyük devletleri arkasına alıp orada bu ülkeyi kurdurmuştur.

bizim kafatasçılarda israilli kafatasçılardan kalır yanları yok. kürtler istanbul'dan bir çok yer almışlar şimdi kalkıp devlet kurabiliyorlarmı.

işte sizin boş kafanız bu kadar çalışır israil yalakaları.
pankart oğlanlarıyla bu işler olmaz.
kürdistanada vardır israilede. istanbul diye bi yer yoktur mesapotamya kürtlerden çalınmıştır istanbul rumlardan van ermenilerden. türklerin burda işi yoktur yallah orta asyaya.
atı alan üsküdarı geçti be..
israil duymasın. Şerefsizim küser gider. Demeyin öyle.
oğlanlık moğlanlık sahibinin olsun, bu aynı zamanda şu demektir:

filistin bizim babamızın malıdır, özel mülküdür, arap dünyasının saçmalıklarına terkedilemeyecek kadar değerlidir.
Araplar kendi aptallıklarını cezasını böyle çekiyorlar. Bizim ecdadımızı arkadan vuranlarda onlar değil miydi? Ben adalet yerini bulmuştur diyorum.
(bkz: hayata dair iç burkan detaylar) *
ne yazıktır ki bunu diyen araplar müslüman olmak için yahudilerden devşirdikleri kelime-i şahadet getirmektedir.

(bkz: shema yisrael adonai elohenu adonai ehad/#14761552)
o araplar para için yolda verdiler, yolculukta ettiler. bırakın arapları ortadogu zaten israilin basar parayı karıstırır, alır. bugun kıbrısta turkiyede vatan toprağını satanlar yokmu yabancılara,özellesen kurumlar yok mu. adamlar ortadogu zaten demek istedigim pankarttır.
beyinsizlerin algısı. ulan adam ortadoğu'nun tek sahibi olmuş, istese hepsinin amına koyabilecek düzeye gelmiş daha bir de utanmadan adama siktir çekiyorsunuz.
(bkz: israil in davasında haklı olduğu gerçeği/#14768469).
israil kurulalı aynı söylem. ama nedense fiiliyatta fiyasko.

bak israil'e, hiç atıp tutmuyor ama karıştırmadığı ülke yok.
yani işin aslı laf deyil.