bugün

Kaşınmak.
(bkz: allı Turnam bizim ele varırsan) türküsünü dinlemektir.
işerken popoyu kaşımak.
kulakları kulak çöpü ile kaşımak.
Karımızı banyoda yıkamak...
Özel hissedebilmek. Bakın özel olmak demiyorum. Birinin kendin için çok özel olduğunu hissetmek kadar haz veren başka bir şey olamaz benim açımdan. Tabi ki karşındakinin sizi özel hissetmesi de güzel ancak siz karşınızdakinin sizin için özel olduğunu hissediyorsanız bu bambaşka. Biraz karışık oldu özetliyorum hemen.

ilişkinizde öyle bir şey hissedersiniz ki, partneriniz sizden başka onlarca seçeneği olduğunu bilir. Ama sizden başka birinin ihtimali bile yoktur onun için. Özel hayatınız iniş çıkışlı olur, günlerce konuşulmaz bazen. Ama bilirsiniz ki onun için sizden başkası olamaz. Tüm dünya bir yanadır, siz bir yana. Cinsellikte kimseyle yaşayamayacağınız şeyleri, sırf size olan bağlılığından dolayı doyasıya yaşatır ve hatta sizin kadar haz alır. Düşünürsünüz, bunu size ondan başka kimse yaşatamaz. Ki o da kimseye yaşatma ihtimalini bile düşünmez. Arada çelik gibi bir bağ vardır, sonra bir gün dersiniz ki “bu bağı istesek de koparamayız”

Bir süre sonra o kadar tanıdık olur ki ruh ve bedenler, kızılca kıyametler kopsa, küfürler edilse, aylar kilometreler dağ olup döşense araya, günü gelir kaldığınız yerden devam edeceğinizi bilir ve edersiniz.

Bunları biliyor olmak orgazmın kendisinden kat be kat haz verici. Orgazm saniyeler, bunları biliyor olmak seneler sürecek bir zevk.

Herkesin yaşamasını dilerim.
Susamisken, Buz gibi birayı kafaya dikmek.
aşık olmak, başbaşa sohbet etmek.
Crypto , bist, nasdaq...etc.

Evet seks güzel şey ama sen hiç 50x long açtın mı?
Gece düşüncelere dalıp yazmak ve sigara içmek.
Benim için kornerden gol atmaktır.
36 yaşındayım ama her maç bi postam var.
Hele o kaleci topa süzülürken bakmıyor mu, aman aman doruklara çıkıyorum.
Eskilerden bi abim kumar olduğunu söylerdi.