bugün

size oral seks yaptırdığını başkalarına anlatmayacak bir erkeğe bu güzelliği yaşatın.
dişlerinize hakim olun. it's not a candy bar, cananlar.
cosmopolitan in benim s*kimin zevklerini bildigi icin son noktayi koydugu tavsiyeler zinciri. alkolu birakmak gerek. cosmopolitan ile yasadigim sabahi bile hatirlamiyorum.

s*edit
tanım: oral seks yapmayı düşünen manyak kızlara verilebilecek tavisyelerdir bunlar. mesela,

-kızım manyak mısın? niye namusunu kirletip elaleme rezil oluyorsun. oral falan yapmıyorsun, gidip eve ders çalış, eğitimini al. düzgün biriyle evlen. kocanla istediğin pozisyonu denersin. bak millet oral seks yapacak olanlarla nasıl dalga geçiyor, küçümsüyor. sen bakma bu konuların ulu orta konuşulduğuna, biz hala bir doğu ülkesiyiz, öyle kalmalıyız. ayıp ayıp çık çık çık. sözlükden de hesabını sil hemen!.
meyveli ruj kullan!
hiç bir tavsiyeye kulak asmamalarıdır.
(bkz: #3214137)
bu kadar tavsiyeye bir anda uymaya calismamasi tavsiye edilir.
uygulanılacak bölgeyi kolanya ve benzeri alkol içeren ürünler le temizlemeyiniz.
ne kadar sert şekilde emersen, penisin zevk alan bölgesini o kadar hissizleştirirsin ve partnerin birleşmede o kadar geç gelir.
vejeteryansan yapma!
dişlerinde tel varsa yapmaması tavsiye edilir.
arabada yapıyorsan kilometre 120'yi geçince bırak. daha hızlı ve daha az yaşama.
oral seks yaparken en beklenmedik anda herifin kıçına parmak at. ayy falan diye tepki verirse terket orayı. gizli gay olabilir!
(bkz: beni bulun)
(bkz: 0 533)
erkeklerin tavsiyelerini sallamayın.
yapmayın.
penisin yatayla pozitif yönde 135 derece açı yapmasını bekleyin. sonra da işi uzmanına, yani dudaklara, dile ve tükürüğe bırakın. penisi sıvazlarken tükürük salgısını bol bol kullanın ki oral seks yaptığınız müstakbel insan bu durumdan daha fazla zevk alsın.
öncelikle tavsiyede bulunan tiplere;
-bu ne yavşaklıktır! deyin
bu arkadaşlara önce klitorisin yerini bulmalarını salık verip, kendinizi bu işi yapmak zorunda hissetmeyin.
ey hatun! bu konu hakkında entry giren hiç bir yazarı dinleme. kafana göre takıl.
homurdanma!
mırıldan!
bir müddet dudaktan öpmeye kalkma.
(bkz: ŞEFTALiDEN UZAK DUR)
ısırma.
Heather Brooke dan özel ders al veya bir süre yanında staj yap.