bugün

brave mobilden sözlüğe reklamsız girsem de brave'in kalitesinin düşüklüğünden dolayı eğer reklamsız bir sözlük deneyimi verecekse indirip deneyeceğim tarayıcı.
Yıllardır in-built vpn'i ile iş gören internet browser'ı.
Biraz yavaş ama bugünlerde.
bana antartika kadar uzak bir tarz... para verseler dinlemem.
önceden kullandığım tarayıcı. hızı pek tatmin etmedi.
Reklam engelliyor, cennet.
kendiliğinden reklam engelleyici olup rahat dizi izleme sebebidir.
Katılmam gerektiğini rabb istiyor.

Ama olsun bir gün bilet parası bulursam katılıcam.

Kulağımın pası silinsin...
opera candır içinde herşey bulunan internet tarayıcısı tavsiye ederim.
bir firefox değil.
indirdim gece yine videolar geldi şimdi yok 4 saattir.
inşallah internet sikme olayınıda çözer.
Chrome'dan daha iyi olduğunu düşündüğüm tarayıcı kullanışlı bir temaya sahip çok ram de yakmıyor daha ne olsun?
Kabul edilmek istenmese de chrome dan daha hızlı olan tarayıcı.
Pc'de cpuyu aşırı fazla kullanan google chrome yerine kullanılan tarayıcı. Vpn, reklam engelleyici falan kullanımı iyi. Fakat Bunun yanında tek sorunu sitelerdeki butonlar, search kısımları, basit hatalar vs. Var. Onların halledilmesi lazım.
Mobilde de aynı sorun oluyor opera için.
Operayı mobilde sadece vpn için kullanıyorum.
malesef ülkemizde yeterli seviyede olmayan/gerçekleşmeyen, hiç bir zamanda olamayacak olan kültür&sanat dalı.

evet tiyatro, opera, bale, klasik müzik bizim leş ülkemize fazla.
vpn açınca son 1 haftadır acayip yavaş olan uygulama. var mı bu durumu yaşayan?
dünyada sadece Viyana'da izlenilmesi gereken görkemli bir sanat dalı.
indirmeme rağmen hala yasaklı sitelere giremediğim tarayıcı.
bir süre android telefonumda kullandığım web tarayıcısıdır. kaliteli olduğunu düşünmemekle birlikte, chrome'un değerini anlamama yardımcı olmuştur.
Piyasadaki en iyi web browser.
ilki hariç diğerlerine kafam güzel gitmek zorunda kaldığım şey.
toplumumuzda 'opera' denildiğinde bunu anlamlandıramayacak olan çok fazla sayıda insan var ve bu yüzden opera konusunda insanlarımızın bilinçlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum. en azından 'opera' terimine yabancı olunmaması konusunda bir bilinçlendirme müthiş olur.
Sene olmuş 2019 hala şifre ve kullanıcı adı kaydetmeyen tarayıcımsı (kaydet şeçeneği de yok).
https://youtu.be/hfbnjgpGl-s

cecilia bartoli - son qual nave

sesiyle dağları taşları devirecek kadın. bir kerecik canlı dinleyebilmeyi çok isterdim.
2 yıl chrome kullandıktan sonra tekrardan geçiş yaptığım tarayıcı. cidden güzel . özletti kendini kerata.
Dünya pazar payı % 3.69 olup en çok kullanılan 5. internet tarayıcısıdır.