bugün

(bkz: kedi özledi)
o diye biri yok çok şükür.
Evet ama yapacak bir şey yok.
Zaten gözden çıkarılmışız.
özlemekten ziyade neden diye soruyorum kendime. aslında cevabı biliyorum ama yediremiyorum kendime. hem hak veriyorum kıza hem diyorum bu kadar sevdik birbirimizi paran yok deyip üçüncü yılın sonunda terk etmek doğru mu?

yüreğimdeki yaranın derinliği sonsuz.
herkesin özlediği bir "o" vardır varsayımının başlığı. bu özlenen gerçek bir kişi olabilir, hayalimizde yarattığımız biri olabilir, gerçek bir kişi olup hayalimizde büyütüp süslediğimiz ve aslında gerçekten tanımadığımız için mükemmel olduğuna inandığımız biri olabilir... mükemmel olmadığını bildiğimiz halde deli divane olduğumuz, tüm o kusurlarıyla keşke burada olsa dediğimiz biri olabilir...

kaybettiğimiz - öte dünyanın var olup olmadığını bilmediğimiz için de - tamamen yok mu oldu yoksa ruhu bir yerlerde mi emin olamadığımız biri olabilir...

ah özlemek, burun direği sızlayarak özlemek ama, iç çekerek, çok özlemek fena.
Evet çok kokusunu, sarılışını, gözlerini, sesini, bakışlarını, ellerini, kıvırcık saçlarını, her şeyini özledim.
Baya bi.
saçma bir sorudur. binbir meşakkat içerisinde terhis olduğun askerliği bile özlüyorsun. hayatına bir şekilde girmiş herhangi birisi ile yaşadığın en küçük hoş anılar bile özlenir. özlemiyorum diyen yalan söyler. ayrıca özlemek tekrar aynı şeyleri yaşamak istemek demek değildir, sadece o güzel anları hasretle anmak gibi bir şeydir. belki de değildir. neyse sıçmam lazım.
evet, beni herkes özledi.
Özleyenin de özlemiyenin de
Siktir git yar
Git ki bir tufan olayım geçtiğin yollardan...
Onunla olacak olma ihtimalini bile özledim..
Onu özlemekten ziyade onunla tanıştığım günü ve o muhteşem geçen saatleri özlüyorum efendim. Öyle muhabbetin dibine vururduk ki saat nasıl geçiyor anlamazdım. O gülüşü yok muydu, bir ömre bedeldi..
Onu değil muhtemelen o günleri ya da o günlerdeki hislerinizi, merhameti, samimiyeti, güveninizi özlediniz.
Çünkü o artık o değil!
“ evet ama o evli ve iki çocuklu artık, saygı duyup unutmalıyım “ cevabı verilebilecek soru.
Her şey bitti. Sadece anılar ve acı veren düşünceler haricinde.
her daim özlenir, ancak kaderin ördüğü ağlara düşen örümcek gibi, size sadece gülümsemek kalır.
Tabi ki de. Hangisini daha cok onu bilemiyorum.
bi alex değil.
Kaddafiyi özledim. Evet. Libya sosyalist halk cemahiriyesini.
görsel
gözü sadece parada olan bir kız özlenmez.
Burnumda tütüyor.insanın koku hafızası olur ya heh işte Bazen kokusunu alıyorum. Etrafıma bakınıyorum yok. Artık imkansız bile basit kalır. Yaktım bir sigara daha.
Ben onu geçtim artık on biri özlüyorum.
Yok ama o günleri özledim.

Her şey masumdu öyle sanmıştım
Hayatımda kimseyi özlemedim. Ama konu "özlenen şey" ise ben onu geçtim artık, ondan fazlasını özlüyorum.