bugün

Ortamda beklenmeyen biri kötü espri yaptığında bakışı atılan cümle.
olsaydı güzel olurdu.
Olsaydı iyiydi. Çünkü olsaydı güzel olurdu.
Burdaki herkes bu mesajı aldı ve buraya geldi.

Not: bende aldım.
Bir gün olacaktır. Misal ben zamanında çok uğraşıp kendi kendimi takip edebilmiştim.
(bkz: mod beyanı)
Kendimi eksilediğimde karşıma çıkan ibare. Ben sevmedim lan belki yazdığımı.
gördüğümde beni tebessüm ettirten uyarı.
Yanlışlıkla kendi entrymde ':)' butonuna bastığımda karşima cıkınca mahcup olduğum durumdur.
Edit:tanım burada
yeni tasarımla birlikte mazi olmuş bir uyarı.

ben bu yazıyı kendini oylamaya çalışan narsistlere yazdım. artık kendini oylamaya çalıştığın zaman karşına bu yazı çıkmayacak. kendi kendine utanıp sonra gören oldu mu diye sağa sola bakmayacaksın. acaba şu an moderatörler de beni görüyor mu hissine kapılmayacaksın. uludağdaki arayüzün tek matrak mesajını görmeyeceksin. facebook tarzı bir oluşumun içine çekildiğini hissedeceksin. sonra belki ismaile söveceksin. ama aynı duyguları bir daha asla yaşayamayacaksın güzel kardeşim.
(bkz: görürsün sen)
aynı işlemi ekşi de yapın "hey dostum sen kendini çok zeki mi sanıyorsun" uyarısı veriyor.

sözlük levelini burdan anlayabilirsiniz.
Yanlışklıkla dokunuverdim hemen ayarı verdi acımadı.

Güzel bir sözlük ayarı.
Bana mesaj atmayanlara dediğim şeydir djdkdk şaka şaka sözlükte bi gördüm de nerde gördüm hatırlayamıyorum.
Entry israfıdır...
Oldukça itici bir cümle.
Ben belki kendimi eksilemek istiyorum.
Benim eksim kadar tat vermiyor ama.
Facebookta kendi fotoğrafını beğenmeye çalışırken de karşımıza çıkması gereken uyarı.
(bkz: başlık ve nick uyumu)

insan olmaya çeyrek kala olmadı güzek kardeşim
Herhangi bir gün herhangi bir başlıkta bir entry görürsünüz bir gün .Ulan pezevengin evladı ne güzel yazmış ben olsam bundan güzel yazamazdım deyip artı oy butonuna çökersiniz ve:
(bkz: olmadı güzel kardeşim)
Ulan tamam da ne zaman yazdıydım bunu.
bkz: "Özür dilerim abi, bir daha yapmam".
Bu uyarıyı yapan bariz yavşaktır. Sen hayırdır kardeş diye geri dönülür kendilerine.
Bazen kasıtlı olarak yaptığım şey. Hoşuma gidiyor. Deli miyim neyim.
Saçma bir uyarı.

insan kendini neden oylayamaz ki?

Bazen öyle güzel yazıyorum ki kendimi sikesim bile geliyor.

Eminim sizin de geliyordur. Geliyor dimi lan?
itiraf başlığını seri oylarken karşıma çıkan ve kendi entry'mi oyladığımı farketmemi sağlayan yazı.