bugün

evet efendim...

yani kadınlarımızı kızlarımızı okutmayalım demiyorum amma ve lakin fazlaya, aşırıya kaçırdığımızda bu okuma işini namus ve ahlaki öğelerimizin çapı ufalıp iş başka taraflara kayıyor. yani hepimiz liseye kadar okuduk, bacılarımızı okuttuk falan ama mesela bir bayan üniversite okumamalı. çünkü üniversite dediğimiz ortam hem masraf, hem de şeytan yuvasıdır. kızlarımız üniversitede sürterken genelde ayrı evlere çıkıyor, böylece kucaklara da çıkmış oluyor, masa üstünde şamdan zampara dalgalarından tadıyor ve ahlakı değişip namussuzlaşıyor ayıptır söylemesi.

kimse kusura bakmasın ama durum açık ve net böyle yani. mesela bence okumuş kızla evlenmeden evvel bekaret testi yapılmalıdır. neticede hiçbir erkek s.kilmiş afedersiniz cinsellik yaşamış bayanla evlenmek istemez çünkü. yani okumuş kızla evlenmeden önce acaba bu önceden delik miydi yoksa deldirmiş mi veyahutta fazla dürtülmüş mü diye gidip bekaret testi yaptırmalı, kadın eğer patlaksa gönlümüzü eğlendirip başımızdan s.ktir etmeliyiz. biliyorsunuz yüzde 90 patlak çıkacak zaten çünkü üniversitede kızlar teklif ediyor bir de bu var. pü allah belalarını versin ben anlatırken tiksindim ya.
kız da erkekten bekaret testi isterse tongaya düşmenin resmidir. gerçi erkekte bekaret testi olmaz.
(bkz: yine şanslıyız)
okumuş bir kız zaten böyle saçmalayan bir insanla evlenmeyeceğinden dolayı düşünülmemesi gereken bir durumdur.
okumuş erkeğin de çüküne "siktimetre" cihazı takılacaksa ben onaylıyorum.
erkeğe de ne zaman bir bekaret testi çıkarılırsa, işte o zaman erkeklerin eş bulamayacağı durumdur.
eğer bekaret takıntınız varsa ve bunu sevgiliniz biliyorsa ve hala sizinle evlenmeye kararlıysa sorun olmayacaktır.

ayrıca bu iş yaptırmak isteyen ve yaptıracak olan arasındadır. 3. olarak bizlere bronzortaparmak düşer.
Neden?
Gerçi bekaret testinden geçenlerde; yaşamında ömrünü zikecek haberi olmayan malın söylevi...( böyle seyleri önemseyen bir kızın aklı ve psikolojisinden, sanki bunu çok degerliymiş gibi de sunuyorsa esas malafatı erkek yemiştir. Bu böyle biline

Edit: sanırım başlık açan ya yeni evli yada daha evlenmemiş. Olayın öyle olmadıgını anlayacak...
arkadaş isteyen istediğiyle evlenir, kimse kimseyi yaftalayamaz,yadırgayamaz hemde evlilik gibi bir mevzuda tercih yapıyor diye.

adam sana göre gavattır, bana göre puşttur, ona göre moderndir ama bizi bağlamaz. istemeyen almasın istemediğini bu kadar açık ve net bir o kadar da basit.
okumus kızın evlenmeden önce adaya zeka testi yaptırmasıyla aynı orantıdadır. *
gerekmez. yurdumuz insanının erkek yapar kız yapamaz mantığını açığa vurma şeklidir, ayıptır . arada aşk varsa sadakat olacağı bilinir , nitekim o dakikadan sonra da geçmiş önemsizdir.
kimse ikinci el karı istemeyeceği için doğaldır.
yok mu bunun erkekler için olanı yaptıralım bilelim evleneceğimiz erkek kaçıncı el. namus ahlak sadece kızda mı olur sanıyorsunuz.
her ne kadar üniv mezunu erkek olsanız da ikinci el bayanın piyasası ölü olduğu için yapılması gerekir.