bugün

Müslümanlar değildir. Hiçbir din, mezhep, millet ırk değildir. Yobazlardır.
kayıtsız şartsız maldır.
Cahillik mutluluktur.
Sürü piskolojisi.

(bkz: koyun)
Örümcek kafalıdır. Çağdaşlaşmayı Avrupa'ya özenerek yaparlar. Düşünmez,kalıp yargılarıyla konuşur.
akp tabanıdır.
(bkz: ot)
Amaçsız kişidir. Nerede olduğunun ve ne durumda olduğunun bir önemi yoktur çünkü bunları umursamaz.
Kisaca robot. Kim ne derse onu yapar . Dogal olarak yasamasinin da geregi yok. Asin gitsin !
Herkese göre herkestir. Daha ben okumayan düşünmeyen insanım diyeni görmedim. Hele sanal ortamda herkes bi descartes herkes bi kant.
Not: en son olasılıksız i okumaya çalıştım, bir senedir de çalışıyorum. En derin düşündüğüm şey de aysonuna kadar maaşın yetip yetmeyeceği
Yaşamak için yasiyordur.

Dunyadan ona ne dir.
Çevresine de zarardır.

Not: En son Olasılıksız' ı okudum. Yetmedi Empati' ye başladım.
Bunlar aptal ve dusuk seviyede insan(!) Olduklarinin farkinda degildir. Bi coguna gore tek dogru konusan kendileridir ve kendileri disinda herkes bos konusmaktadir. Cahilliklerinin farkinda degillerdit. Bos kisiliklerdir. Olmasalarda olur. Hatta olmasalar daha iyi olur.
Kesinlikle Kemalistlerin % 95'i bu gruba dahil. Şimdi yine düşünmeden eksilerler ama olsun.
Bunları yaptığını sanan insanlardan daha iyi durumdadır. Hiç bilmemek, sanmaktan iyidir.
(bkz: sığır)
türkiye ülke sınırları içinde bolca bulunmaktadır. eğitim oranıyla doğru orantılı bi şekilde artmaktadır.
genellemelerin insanıdır.sallıyordur.
an iyibariyle askerlikten soğutma suçu başlığına kadar işi vardırmış insandır..
maalesef bu toprakların yarınlarında günışığı yok..
görsel
katılmak istediğim güruhtur.
akp li insandır. 4 yılda bir sandığın içerisine kağıt atmaktan başka bi boka yaramaz.
okuduk düşündük sorguladık da ne oldu ?

şeklinde cevap alınca vazgeçtiğim eylem.
ot'dur en kibar ifadeyle,bak terbiyemi bozmadım.
Zıt olan türü mitoz bölünürken, bunlar mayoz bölünerek çoğalır.
demokrasi düşünmek icin vardır. Türkiye düşünmüyor.

halbuki eskiden monarşi sistemi varken ( Osmanlı dışında) ülke düşünür onaylar veya onaylamaz eğer onaylamassa basında bulunan lider tavrınıda değiştirmesse onu öldürürlerdi.

örneğin

inel kağan. bilge kağan ve kül tigin tarafından öldürüldü.

teoman han--- toreyi bozduktan sonra oğlu Mete han tarafından öldürülmüştür.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar