bugün

Şimdi şurada, ırkçı kafatasçısı ile meşhur söZlüğümüzde yaldır yuldur giriliyor kendisine ama Umarım ki canını sıkmaz.

Ben de acizane bir lookin olarak tanıdık, tanışık nikini görünce kafa göz daldım kendisine, görülecek küçük bir müdafam var defol git pis feyk dedim. Epeyce üzerine gidip türlü hAkaretlerde bulundum. Affetsin.

işbu ağır tahrik münasebetinde dahi beyefendiliğini bozmamış, nezaketini kaybetmemiştir,

siz inci şımarıklığını edepsizliğini şuralara taşıma heveslisi ergen liselileri umursamayacak biliyorum sözlüğümüzde çok daha güzel olacaktır.

Aramıza hoş gelmiştir.
(bkz: adam)
Bu yazar yuzunden olmadigim halde fasist yapacak beni.

Bu kadar mi bos konusulur. Bu kadar mi hem kurt, hem de zekasiz olunur.
Iyyy kürt galiba.
bir ''bit yavrusu''nun taşıdığı bütün özellikleri fazlasıyla bünyesinde bulunduran şahıs.
sözlükten uçurulması gereken pkk sevicisidir.
Atatürkçü, türk milliyetçisi, devlet bahçeli hayranı bir türk evladı. Açık ve net.
Bkz : pkk .
Kendisi daha co-mod ilken arkadaşımdı, mod olduktan sonra çok görüşemedik. Şu anda troll ağırlıklı yazıyor da eskiden bir dava arkadaşım olarak görüyordum.
az önce beni sesli güldürdü saolsun.
K*rt galiba.
http://www.imctv.com.tr/c...da-bir-cocuk-olduruldu-2/

pişt ağlamaya başla lan hadi.
Feodal bir Geleneğin tekkaşlı temsilcisi.
çeşitli sozluklerde nicki duyulunca ananın amina vurdum tokati şeklinde bir tekerleme söylenir.
incide de uluda da gördüğüm yerde eksiliyorum neden böyle oluyor okati hiç bilmiyorum.
kürt lütfen.
ırkçı cinsiyetçi Uluülkü ocağında bir kürt delikanlısı..

Evvela uyarımı yapayım ki inci uslup ve jargonunu buraya taşıma hakkınız yok arkadaşlar. O format başka bu format başka. Seri gammazlıyoruz.

Ben inciyi bilmem, bu yazarı da tanımam, tesadüfen bir iki çemkirmem ve de üzerine saldırmam haricinde kendisi ile tanışma imkanım yoktu ama tanıştık.

Geçen konuşuyoruz, sarhoş olmuş, eve taksi ile dönmüş, arabasının anahtarını acaba nerede unutmuş diye aranıp, söyleniyordu.

Yani alkol seviyesini tahmin ediyoruz burada, lookin'le konuşurken hem de hehe.. Hihi...

Konumuz bu değil tabi,

Beni bilirsiniz de'nin ki'nin, soru edatlarının yazımına dikkat etmeyen biri ile muhatap olmaktan eriniyorum. Tek ırkçılığım imla ırkçılığı.

Şimdi hayata dair götünüzü burkacak bir detay veriyorum. işbu adam, arabasının anahtarının nerede olduğuna vakıf değilken bile bağlaç olan de'leri, ki'leri ayırıyordu lan.

Bizim burada çakma kan sevdalıları daha dillerini doğru konuşup yazmaktan acizken bu okati evine taksi ile dönmüşken böyle de dilinize hakimdi.

Gözlerim doldu...

Ne biçim kürt dedim.

Bilenler bilir zaten ben yerli avrupalıyım naapıyorsunuz hiç anlamıyorum.

Neyse koştursun. Aramıza hoş geldi.

❤️
galatasaray hakkındaki kırıcı çıkışlarından ötürü donuza eklemeye büyük bir mutlulukla karar verdiğim değerli yazar. kendisini donuza eklerken sözlüğe donuz butonunu kazandıran zall" a teşekkür eder, değerli yazarımızı bir daha okumayacak ve bundan mutlu olsam da bir gün futbolu sadece iki rengiyle değil, tüm renkleriyle sevmesini temenni ederim. köşeme çekilirken de bir soru yöneltmek isterim: kulübünün adı yanlış yazılsa hoşuna gider miydi ?
şu adamın inci'deki okati olduğunu sananlar var amk.

inci'deki okati'nin buradaki hesabı şu:

http://garfield.uludagsozluk.com/

bu yetersiz bakiye ise trolün biri.
Bari kendi olsaydı. Başka bir mecrada anılan tanınmış bir nicki takinip kendisini o sanan insanlara da "Hayır ben o değilim " cevabını verebilecek olgunluğa sahip falan olsaydı.

Amaaan bananeyse. Boktan dünyanıza girmek istemiyorum. Ne haliniz varsa görün.
Bi' tane de düzgün bir şey yazsın yazarı. incideki neyse de bu hiç çekilmiyor.
gececi tayfa yazarı. Şarkıları varmış, bizim de var.

http://youtu.be/ac8m5Pitphs
en nefret ettiğim inci sözlük moderatörü.
inci sözlük yazar'ı, bazen arada bir vakit geçirsin diye altinci modluğu verilir kendisine. Yükümlü olduğu altincide, başlığı taşımakla görevlidir. Burada ki profili garfieldir. Daha etkili bir tanım için kendisini tanımaya gerek yoktur.
Sözlükte Elin incicisinin nick altı nın bile prim yaptığını kanıtlar.