bugün

ahmet çakar söylemiyle "adam değildir". emenike'ye ve mültecilere karşı çok büyük dallamalık yapmış olan şahıstır. yaptığı şey dallamalıktır, ırkçılıktır, mide bulandırıcıdır, söz konusu şahsın çakma duyarlılığının sonudur. hayatta en sevmedğim şeylerden biri de ırkçılık ve diğer insanların hor görülmesidir. o yüzden beni bayağı sinir etti bu durum. emenike de kendisine "sen de avustralyadan gelenlerden misin? allahın pigmesi" diye cevap verebilir kontra olarak* ama herkes ırkçı, ayrımcı değil tabi.
neyse işte! umarım özür diler.
--spoiler--
“bu nedir hocam? tekneyle gelen arkadaşlardan mı?”
http://antoniobenerrivo.b...a-emenikeye-sahip-ck.html
--spoiler--
adamlığı işte bu kadar http://www.ajansspor.com/...him_espri_.html?ref=aktif

ceyhun yılmaz'ı da bu götten bacaklı medya kirine iki kelam edemediği için kınıyorum buradan.
zenci ırkçılığına en çok tepki gösterilen memlekette zenci ırkçılığı yapmış olan adamdır.

(bkz: hepimiz etooyuz)
consume obey die diyip, fuck the system diyip sahte solcu, çakma anarşist görünüşüne bürünmüştür.
geçtiğimiz cumartesi günü ise emekçi bir futbol kulübü olan kardemir karabükspor'da forma giyen emanuel emenike ile ilgili sarfettiği seviyesiz espri ile aslında çarklar arasında çoktan ezildiğini kanıtlamıştır.

piyasa yapmak için, sırf üniversite öğrencilerinin anarşist ruhlu olduğunu bildiği için sistem karşıtı görünümünü sergilemektedir.
fakat kendisi sistemin en dibindedir, ama bunu pek az kişi analiz edebilmiştir.
uzun lafın kısası okan bayülgen converse giyen çakma solcudur.
anarşirtlik seviyesini arttırdıkça para kazanan, para kazandıkça zenginleşen, zenginleştikçe sistemin parçası olan, sistemin parçası olduğunu gizlemek için daha bi anarşist olan tv programcısı, bazen iktidar yalakası, solcu ama bazen sağcı, nabza göre şerbet adam.
bu kadar zeki olmasına rağmen inanç eksikliği çelişki yaratıyor...
bazı kişilere ve olaylara ön yargılı yaklaşıp red pozisyonunda... (ne bileyim şifalı taşlar, şifalı bitkiciler falan)...
çok okuduğunu bildiğimiz fakat biraz daha okuması gerekli şeyler olduğunu düşündüğüm beyin savaşçısı...
geçenlerde programında emmanuel emenike'nin adı geçtiğinde ''bu hangi tekneyle gelmiş'' diyerek seciyesizliğini göstermiştir.
http://acetobalsamico.blogspot.com/2011/01/emenikee-sahip-ck.html
herkesin sandığının aksine zeki değildir ancak nerde ne söyleyeceğini iyi bilmektedir. sadece marjinal olmaya çalışan, konuşurken o yönde hareket eden antipatik insandır.
'o değilde bi münazara kralı vardı ne oldu?' diyerek serzenişte* bulunduğum televizyoncudur.
Zeka değil özgüvendir ona kazandıran kanımca.
kendisini pek sevmem ancak teknelerle gelenlere karşı takındığı tavrı sonuna kadar destekliyorum...

sizin hiç o teknelerle gelenlerden üstelik denizden kurtardığınız maymun suratlılardan üzerinize 5-6 kişi saldırdı mı sayın yazarlar?
an itibariyle emenike'den özür dilemektedir.

bu onu küçülttü mü?
hatasını kabul edip özür dilemek erdemliliktir.

darısı siyasilerimizin başına.
okan yaşlanmış artık, konuklar tarafından göt ediliyor.
sevdiğim 3-5 huyu olan şovmen. ama ben birini hatırlıyorum şuan. adam içinden gelen her şeyi söylüyor ve kimse onu ciddiye almıyor. en çok sahip olmayı istediğim özelliklerdendir bu özellik.
ciddi ciddi ırkçı olduğunu düşünen insanlar vardır.

şahsi olarak; bizim ülkenin sokaktaki vatandaşına çok 'cahil', 'yorumlamayan' vb. dediğim olmuştur. ancak hiçbir zaman bu ülkenin sokaktaki vatandaşına ırkçı demedim, demem de. muhtemelen okan bayülgen'i eleştiren gerek medyatik isimler, gerek sözlük yazarları, gerek şunlar bunlar da demeyecektir. ülkenin sokaktaki vatandaşına ırkçı demeyen bu insanların, entelektüel düşünce yapısına sahip bu insana ırkçı demesi ilginçtir.
an itibariyle Emmanuel Emenikeden ve Karabükspor camiasından özür dilemiş çakma anarşistir.
bildiğin mason uşağı, hain.. ölürse italya'ya gömmeli.

al bu bütün gençler senin okan bayülgen, ver nihilizmi, mala bağlat, koştur atını biraz daha sefil herif...
bugün bazı geri zekalı sözlükçülere ayar veren adam.
ölmeden değeri bilinmez.
medyanın harbi kralı.
milletin götüyle başıyla sürekli dalga geçip, insanları aşağılayan ve böylece kendisinin zeki olduğunu ispatlamaya çalışan entel görünümlü dantel.
kim ne derse desin dünkü yazısıyla bir çok kişiye çok iyi ayar veren ve bu halini çoktandır özlediğimiz adamdır. etrafta çok okan bayülgen düşmanı olduğu için bazı bünyelerde hazımsızlık yaratması doğal tabi. kralsın...
git gide mehmet ali erbil kalitesine düşen acınası şovmen.
kimi zaman kızsamda genede yok böyle adam diyorum.