bugün

Biz kızların sağ eline süremediği sürmeye çalışınca her yere bulaştırdığı ve buna uyuz oldukları başkasına sürdürmek istemeleri ve başkasının sürdüğünü beğenmediği ama yinede gördüğü yerde renklerini çok beğenip almak istedikleri bir gereksinimdir bence .
parmağa sürülür. şarkı ismidir.
kadınların siyah renginden sürmesi gereken,kadını çekici kılan detaylardan biri.
Tırnağa sürülmesi günah diye bilinen ama çorap kaçığına faydalı obje.
http://www.youtube.com/watch?v=0NGnvSbcN_U
doğaçlama çarşaf deseni oluşturur, deli eder.
uzun tirnakta harikalar yaratir.
sadesi makbuldür. kaş göz çizip küçük kartpostal gibi dolaşmayın. siyahı hatta mat siyahı daha makbul olanıdır. fosforlu turuncu alan kişi büyük bir hata yaptığını anlayıp ojeyi boya niyetine de kullanabilir.
kökeni m.ö 3000lere dayanan dönemin asalet göstergesi kozmetik ürünü. şimdinin kızlarının vazgeçilmezi, nickime de konu olan eşya.

ayrıca bir duman şarkısı. başta kendim olmak üzere sözlükteki diğer tüm ojeli nickli hemcinsilerime ' hangiii ojee yakışmaz ki kız sanaaa' nidalarıyla narsizmin doruklarından bu parçayı hediye ediyorum. ' ver eliniii banaaa'*
kısa kesilmiş tırnakta, bordo olanı makbuldür.
bu aralar sözlükte çok fena türeyen nicklerin ortak kelimesi.

kendi nickimden tiksiniyom artık ya, iticileştirildi.
Kokusu harika olan bayan süs eşyası. Bir bali bir uhu bir tinerden neredeyse eksiği yok kokusunun. Fazla koklanırsa deli kafa yapar zannımca.
kırmızı renk olanı çok güzel olan tırnak boyası.
enfes kokuya sahip olan nesne.

--spoiler--
bir iyi bir kötü insan nesnesi. - selahattin özdemir.
--spoiler--
kırmızı ilk tercihim ayrıca üzerinde ne kadar uğraşılırsa o kadar hoş görülen şey.
Bazı kızların sevmediği bazılarınınsa bayıldığıdır. Oje sürmeden pek bakımlı görünmüyor eller, o yüzden en az bir parlatıcı sürülmeli diye düşünüyorum.
çoğu rengi itici olan kozmetik ürünü.
rengi koyu olması gereken madde.

bazen ayni saçmaligi ben de yapiyorum ama pembesi olsun, mavisi olsun, kırmızısı olsun, yesili olsun, moru olsun... Renk açık ise asalet seviyeniz eksilere iniyor.
illa açık olsun diyorsaniz pudra tonlari olacak. gerisi ergence.

ha oje holografik ise, beeelki.

ayrıca yeşil oje nedir yaa, ne zaman gorsem gozlerim dolar.
kokusuna doyulamayan, bağımlılık yapan nesnedir. Bazı kadınlar sırf bunun için kullanırlar.
güzel ellere yakışır. çirkin ellere sürülse ne sürülmese ne be.
kırmızısı makuldur.
alınca kalitelisi alınması gereken kozmetik eşyası.

10 tane 2 liralık alacağına 2 tane 10 liralık kaliteli marka al.
Siyah olani cok sekstir.
bir ara gün içinde görmekten tiksinip bana geceleri ojeli uzun tırnaklar kabusu olarak geri düşündüğüm kabus unsuru.
Uyku tutmadığı zamanlarda süreyim de vakit geçsin denilen kozmetik ürün.
Allah cezanı vermesin lluvia! Sabah ojelere de söveceksin işe giderken!