bugün

Nvidia yeni nesil tegra yongasetleriyle bomba gibi geliyor. seleflerinin aksine bu tegra serisinin çok başarılı olacağını düşünüyorum. ortalıkta inanılmaz dedikodular var. pratikte cihaz size xbox 360 ın donanımsal gücünü verebilecek. bu da mobil dünyanın dengelerinin yerle yeksan olacağını bize gösteriyor. Ayrıca oldukça dayanıklı ve kompakt oluşuyla araçlarda da kullanılabilirmişiz. sürücüsüz araçlara hazır olun bence. nvidia, bu güne kadar senden hep nefret ettim ancak şimdi gönlümün baştacı sensin. ben lordteslanicate bu entriyi tarihin tozlu sayfalarına ekledim , bakın görün çok şey değişecek.
rakiplerini gpu hızını 950 mhz e çekerek geçebiliyor. hadi testte göz boyadın geçtin. konu kullanıma gelince utanmayacak mısın 3-5 saat kullanım süresi sunup insanlara günde 3 kere şarj ettirmeye. tegra 2 tegra 3 neyse tegra k1 odur. aynı b.kun laciverti işte. 2 oyun oynayacağım diye yaşamı prizin yanında geçirmeye değmez. başka sefere nvidia.

edit:cayır cayır yanan tegra 3 gpusu 450 mhz hızındaydı. bu sıcaklığın iki katını düşünün diyorum. cehennem ateşi diyorum.. ve entrymi burada bitiriyorum.